Zosia Ufnalewska-Zając - awatar

Zosia Ufnalewska-Zając

Organizator zbiórki

Cześć!


Nazywam się Krzyś Ufnalewski i mam 13 lat. Zaraz po urodzeniu przeszedłem bardzo ciężką postać sepsy, której skutkiem było stwierdzenie u mnie w wieku 6 miesięcy porażania mózgowego. Nieustannie od tego czasu razem z moimi rodzicami ciężko pracujemy nad moją rehabilitacją. Moja choroba objawia się głównie zmiennym napięciem mięśniowym, spastycznośćią i brakiem kordynacji ruchowej. Wszystkie te problemy powodują, że wręcz niemożliwe stają się dla mnie takie czynności jak np. nauka chodzenia, co mocno wpływa na opóźnienie mojego rozwoju psychoruchowego. 


Nie poddajemy się jednak i każdy wolny czas i środki przeznaczamy na moją dalszą rehabilitację. Wszyscy wierzymy, że uda nam się osiągnąć stan zdrowia, który pozwoli mi na samodzielność w moim dorosłym życiu. Niejednokrotnie słyszeliśmy też, że poza samą rehabilitacją równie ważna jest bardzo dobra forma psychiczna, która pozwoli mi zgromadzić siłę na dalszą bardzo wymagająca pracę. Postanowiłem więc znaleźć sobie pasję i hobby, który pozawala mi oderwać się od ciężkiej codzienności rehabilitacyjnej. Tak urodziła się moja miłość do rowerów i wycieczek rowerowych z moim tatą. Od małego każdy weekend i wolny czas spędzaliśmy wspólnie na przemierzaniu szos w poszukiwaniu kolejnych niezbadanych przez nas miejsc. Oczywiście sam nie byłem w stanie jeździć na swoim rowerze, ale jazda za tatą w przyczepce i tak wspólnie spędzany czas daje mi na codzień kopa, którego mogę wykorzystać potem w trakcie rehabilitacji. Odwiedziliśmy razem ponad 300 zabytkowych starych kościołów i zaczęliśmy wspólnie dokumentować nasze podróże - tata wie dużo o sztuce i zabytkach i fajnie się go słucha kiedy o tym opowiada. 


Teraz mam kolejny cel ! Wystartować w rajdzie rowerowym razem z moim tatą. Niestety robię się co raz cięższy i jazda ze mną w przyczepce na sprzęcie, którym dysponujemy obecnie robi się niemożliwa. Tata z mamą też już swoje podniesli przy okazji moich rehabilitacji i nie mają już tyle siły co kiedyś :) Ponieważ codzienna rehabilitacja pochłania nasze wszystkie środki szukam pomocy, aby zrealizować mój cel i wystartować w tym rajdzie i kontynuować nasze przygody bez dalszych przeszkód ! Jeśli chcesz mi pomóc odpowiedz proszę na mój apel. Każda złotówka ma dla nas znaczenie ! A jeśli uda nam się zebrać całą kwotę zapraszam cię na rajd żebyś mógł mi kibicować razem ze wszystkimi (https://www.facebook.com/events/1994872264110125). Do zobaczenia na mecie!!


Na co zbieramy? 

1. wózek Kozlik Max Country  (kolor do wyboru) - cena 8.690 zł 

www.bikeovo.pl/sklep/wozek-sportowy-kozl ik-max-country

2. rower elektryczny Ecobike s-cross l w kolorze białym lub czarnym z dopłatą za mocniejszą baterię - Panasonic 14.5 ah 

www.bikeovo.pl/sklep/rower-elektryczny-e cobike-s-cross-l-white

cena 6.749 zł (6.149 rower + 600 dopłata bateria Panasonic)§

łącznie: 8.690 + 6.749 = 14.869 zł - całość zestawu.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Zosia Ufnalewska-Zając - awatar

Zosia Ufnalewska-Zając

Organizator zbiórki

Wpłaty - 80

Jadwiga Giebultowicz - awatar
1 634
Jadwiga Giebultowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Izabela Jurek - awatar
200
Izabela Jurek
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Zbiórka na Rajdzie od Sąsiadów - awatar
640
Zbiórka na Rajdzie od Sąsiadów
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
385
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij