Krzysiek jedzie na RAJD!

14 869 zł  z 14 869 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Ufnalewska-Zając - awatar

Zosia Ufnalewska-Zając

Organizator zbiórki

Cześć!


Nazywam się Krzyś Ufnalewski i mam 13 lat. Zaraz po urodzeniu przeszedłem bardzo ciężką postać sepsy, której skutkiem było stwierdzenie u mnie w wieku 6 miesięcy porażania mózgowego. Nieustannie od tego czasu razem z moimi rodzicami ciężko pracujemy nad moją rehabilitacją. Moja choroba objawia się głównie zmiennym napięciem mięśniowym, spastycznośćią i brakiem kordynacji ruchowej. Wszystkie te problemy powodują, że wręcz niemożliwe stają się dla mnie takie czynności jak np. nauka chodzenia, co mocno wpływa na opóźnienie mojego rozwoju psychoruchowego. 


Nie poddajemy się jednak i każdy wolny czas i środki przeznaczamy na moją dalszą rehabilitację. Wszyscy wierzymy, że uda nam się osiągnąć stan zdrowia, który pozwoli mi na samodzielność w moim dorosłym życiu. Niejednokrotnie słyszeliśmy też, że poza samą rehabilitacją równie ważna jest bardzo dobra forma psychiczna, która pozwoli mi zgromadzić siłę na dalszą bardzo wymagająca pracę. Postanowiłem więc znaleźć sobie pasję i hobby, który pozawala mi oderwać się od ciężkiej codzienności rehabilitacyjnej. Tak urodziła się moja miłość do rowerów i wycieczek rowerowych z moim tatą. Od małego każdy weekend i wolny czas spędzaliśmy wspólnie na przemierzaniu szos w poszukiwaniu kolejnych niezbadanych przez nas miejsc. Oczywiście sam nie byłem w stanie jeździć na swoim rowerze, ale jazda za tatą w przyczepce i tak wspólnie spędzany czas daje mi na codzień kopa, którego mogę wykorzystać potem w trakcie rehabilitacji. Odwiedziliśmy razem ponad 300 zabytkowych starych kościołów i zaczęliśmy wspólnie dokumentować nasze podróże - tata wie dużo o sztuce i zabytkach i fajnie się go słucha kiedy o tym opowiada. 


Teraz mam kolejny cel ! Wystartować w rajdzie rowerowym razem z moim tatą. Niestety robię się co raz cięższy i jazda ze mną w przyczepce na sprzęcie, którym dysponujemy obecnie robi się niemożliwa. Tata z mamą też już swoje podniesli przy okazji moich rehabilitacji i nie mają już tyle siły co kiedyś :) Ponieważ codzienna rehabilitacja pochłania nasze wszystkie środki szukam pomocy, aby zrealizować mój cel i wystartować w tym rajdzie i kontynuować nasze przygody bez dalszych przeszkód ! Jeśli chcesz mi pomóc odpowiedz proszę na mój apel. Każda złotówka ma dla nas znaczenie ! A jeśli uda nam się zebrać całą kwotę zapraszam cię na rajd żebyś mógł mi kibicować razem ze wszystkimi (https://www.facebook.com/events/1994872264110125). Do zobaczenia na mecie!!


Na co zbieramy? 

1. wózek Kozlik Max Country  (kolor do wyboru) - cena 8.690 zł 

www.bikeovo.pl/sklep/wozek-sportowy-kozl ik-max-country

2. rower elektryczny Ecobike s-cross l w kolorze białym lub czarnym z dopłatą za mocniejszą baterię - Panasonic 14.5 ah 

www.bikeovo.pl/sklep/rower-elektryczny-e cobike-s-cross-l-white

cena 6.749 zł (6.149 rower + 600 dopłata bateria Panasonic)§

łącznie: 8.690 + 6.749 = 14.869 zł - całość zestawu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
14 869 zł  z 14 869 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zosia Ufnalewska-Zając - awatar

Zosia Ufnalewska-Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Jadwiga Giebultowicz - awatar
Jadwiga Giebultowicz
1 634
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Izabela Jurek - awatar
Izabela Jurek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zbiórka na Rajdzie od Sąsiadów - awatar
Zbiórka na Rajdzie od Sąsiadów
640
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
385

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij