Zbiórka Dla Sparaliżowanego Krzysztofa😉 - miniaturka zdjęcia

Dla Sparaliżowanego Krzysztofa😉

Zbiórka Dla Sparaliżowanego Krzysztofa😉 - zdjęcie główne

Dla Sparaliżowanego Krzysztofa😉

129 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Kopytkowski - awatar

Łukasz Kopytkowski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ,mam na imię Krzysztof.Mam 52 lata .Mieszkam w Gdańsku od 26 lat jestem sparaliżowany, po skoku do wody.

Jestem zmuszony prosic o pomoc,ponieważ mam trudną sytuację,w ostatnim czasie moje zdrowie się pogorszyło, co wiąże się z wyższymi wydatkami na leki i codziene życie.

Czeka mnie również cieżki zabieg usuniecia kamieni,ale w moim przypadku jest to poważny i kosztowny zabieg który może być wykonany w Warszawskiej klinice.

Koszt takiego zabiegu to nawet 5tys złotych, bardzo by mi to pomogło w dojściu do normalności.

Bardzo proszę o wsparcie mnie finansowo,poprzez przekazanie jakiejkolwiek wpłaty na konto zbiórki

Należe również do Fundacji Awalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym KRS:0000270809

I możecie przekazać 1% swojego podatku z dopiskiem Truszczyński 8197 Pomagacie mi Państwo w walce o sprawność.

SMS na nr :75 165/treść: POMOC 8197

Koszt Smsa to 5 zł.netto (6,15 zł.brutto)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • IdaNata - awatar

    IdaNata

    13.03.18
    13.03.18

    Życzę Ci dużo zdrowia i pogody ducha. Wsparcie od NaDhi.pl

129 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Kopytkowski - awatar

Łukasz Kopytkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

IdaNata - awatar
IdaNata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Kopytkowski - awatar
Łukasz Kopytkowski
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij