Zbiórka Krzyś z małogłowiem - zdjęcie główne

Krzyś z małogłowiem

100 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
M I - awatar

M I

Organizator zbiórki

Krzyś w marcu skończy 6 lat. Jest wspaniałym, radosnym chłopcem... Przebywanie z nim to ogromne szczęście, ale i ... trud. Spastyczność mięśni (sztywność) , zespół Westa i małogłowie sprawiają , że Krzyś potrzebuje ogromnych nakładów finansowych, na rehabilitację i potrzebny sprzęt począwszy od pionizatora (13 tys.), Pomoce do integracji sensorycznej, czy nawet rozdrabniarki do leków, które przyjmuje kilka razy dziennie . Rodzina Krzysia jest biedna, wszystkie pieniądze są inwestowanie w rehabilitacje Krzysia, mimo, że Krzyś ma brata Piotrusia, który często nie rozumie dlaczego nie pieniędzy na jego ulubioną zabawkę. Mama Krzysia przygarnęła dwa psy i kota, jednak trudna sytuacja finansowa powoduje że zwierzęta zostają tylko resztki z obiadu. Psy mają 10 i 17 lat , jednak ich budy są w bardzo złym stanie. Psiaki nie są trzymane na łańcuchu, jednak są dosyć sporych rozmiarów, a budy są za male.. kochani apel napisała moja mama, ponieważ jest ona nauczycielka Krzysia, ja tylko udostępniam. Każda zebrana złotówka pomoże Krzyśkowi wracać do zdrowia.  zbieramy na elektryczna rozdrabniarke do leków dla Krzysia oraz na możliwość dalszej rehabilitacji Krzysia. Druga prośba - już moją, jest pomoc dla psiaków i kotka, chciałabym jeszcze przed zimą podarować pieska nowe Budy oraz jedzenie. Pierwsze zakupy jedzenia już zrobiłam, jednak wiem że przy dużych psiakach może to nie starczyć. Każda osoba chcącą wesprzeć Krzysia lub zwierzęta jestem bardzo wdzięczna. Zbieramy 5500 dla Krzysia, by jego mama mogła spokojnie zakupić potrzebny sprzęt, który poprawi komfort życia Krzysia, ale również 1500 zł na budy oraz jedzenie dla psiaków i kota. Każdą osobę nie obojętną proszę o pomoc. Więcej zdjęć dodam we wtorek, ponieważ moja mama wtedy ma wizytę u Krzysia. Udostępniam apel mamy Krzysia pod spodem. Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
M I - awatar

M I

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij