Zbiórka Misio, co zjadł własne zęby - miniaturka zdjęcia

Misio, co zjadł własne zęby Jak założyć taką zbiórkę?

Misio, co zjadł własne zęby

317 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Charubin - awatar

Magda Charubin

Organizator zbiórki

Misiek jest najmilszym psem pod słońcem: łagodny, grzeczny, miły, kompletnie bezproblemowy. Trudno zrozumieć, czemu się ktoś pozbył takiego psa. Misiek został znaleziony pod śmietnikiem w Radzyminie, gdzie koczował dłuższą chwilę. 


Wydaje się, że był psem łańcuchowym. Był zaniedbany, z wytartym śladem po obroży i na karku od wchodzenia do małej budy, z wytartymi do dziąseł zębami - lekarze mówią, że wygląda to na bardzo rozłożone w czasie gryzienie krat albo łańcucha. Wylękniony, kompletnie nie ogarniający życia, smyczy czy miski z jedzeniem. Pierwszą dobę przeleżał plackiem na legowisku, na którym został położony z niechętnymi przerwami na krótkie siku. 


Myśleliśmy, że Misiek jest chłopakiem w zaawansowanym wieku, przez ogólny stan i upodlenie wydawał się psem 8-10 letnim. Kolejne tygodnie w dobrych warunkach odejmowały mu lat. Teraz lekarze oceniają go na zaledwie 3 lata. 


Prawdziwy problem Miśka to łapy. Misiek cierpi ból. Przednie łapy są bardzo krzywe przez to, że budowa Miśka - masywny tułów, niskie zawieszenie, krótkie łapy - zwiększyła ryzyko wad chrzęstokostnych na etapie dorastania. Taka wada już teraz powoduje dyskomfort i kulawiznę, w przyszłości może spowodować problemy, które Miśkowi odbiorą możliwość poruszania się. 


Dodatkowo w tylnich łapach Miśka rzepki mają predyspozycję do wypadania. Z tego powodu w tej chwili cierpi na duży ból w lewej tylnej kończynie. Żeby żyć bez bólu Misiek potrzebuje kosztownych operacji.


Jak do tej pory opłaciliśmy Miśkowi profilaktykę, kastrację, konsultację w Milanówku u dr. Kowalczyka wraz z tomografem - koszt około 1500 złotych. W skarbonce mamy odłożone 1500 złotych na przyszłe wydatki. Ale to jest czubek góry lodowej, nie damy rady ogarnąć tych kosztów samodzielnie. 


Przyszłe koszty szacowane przez doktora Kowalczyka to: od 1500 zł do 3500 zł za operację rzepek (zależy to od stopnia skomplikowania przypadku, a to będziemy wiedzieć w dniu operacji - 20.08.2019, kiedy zostaną zrobione zdjęcia RTG).
Oraz 3500 zł na operację krzywych przodów.
Rokowania są dobre.


Miśka życie było ciężkie i bolesne. Misiek sam nie zarobi na lepszy start. Jakby umiał prosić, pewnie poprosiłby o grosza, ale nie umie, więc my prosimy w jego imieniu 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda Charubin - awatar

  Magda Charubin

  19.08.2019
  19.08.2019

  Na szczęście zęby Miśka wyprodukowały wtórną zębinę.

  Zdjęcie aktualizacji 35 951

317 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Charubin - awatar

Magda Charubin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata - awatar
Agata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Shaki - awatar
Shaki
20
kasia charubin - awatar
kasia charubin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij