Zbiórka Misio, co zjadł własne zęby - miniaturka zdjęcia

Misio, co zjadł własne zęby

Misio, co zjadł własne zęby

316 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Magda Charubin - awatar

Magda Charubin

Organizator zbiórki

Misiek jest najmilszym psem pod słońcem: łagodny, grzeczny, miły, kompletnie bezproblemowy. Trudno zrozumieć, czemu się ktoś pozbył takiego psa. Misiek został znaleziony pod śmietnikiem w Radzyminie, gdzie koczował dłuższą chwilę. 


Wydaje się, że był psem łańcuchowym. Był zaniedbany, z wytartym śladem po obroży i na karku od wchodzenia do małej budy, z wytartymi do dziąseł zębami - lekarze mówią, że wygląda to na bardzo rozłożone w czasie gryzienie krat albo łańcucha. Wylękniony, kompletnie nie ogarniający życia, smyczy czy miski z jedzeniem. Pierwszą dobę przeleżał plackiem na legowisku, na którym został położony z niechętnymi przerwami na krótkie siku. 


Myśleliśmy, że Misiek jest chłopakiem w zaawansowanym wieku, przez ogólny stan i upodlenie wydawał się psem 8-10 letnim. Kolejne tygodnie w dobrych warunkach odejmowały mu lat. Teraz lekarze oceniają go na zaledwie 3 lata. 


Prawdziwy problem Miśka to łapy. Misiek cierpi ból. Przednie łapy są bardzo krzywe przez to, że budowa Miśka - masywny tułów, niskie zawieszenie, krótkie łapy - zwiększyła ryzyko wad chrzęstokostnych na etapie dorastania. Taka wada już teraz powoduje dyskomfort i kulawiznę, w przyszłości może spowodować problemy, które Miśkowi odbiorą możliwość poruszania się. 


Dodatkowo w tylnich łapach Miśka rzepki mają predyspozycję do wypadania. Z tego powodu w tej chwili cierpi na duży ból w lewej tylnej kończynie. Żeby żyć bez bólu Misiek potrzebuje kosztownych operacji.


Jak do tej pory opłaciliśmy Miśkowi profilaktykę, kastrację, konsultację w Milanówku u dr. Kowalczyka wraz z tomografem - koszt około 1500 złotych. W skarbonce mamy odłożone 1500 złotych na przyszłe wydatki. Ale to jest czubek góry lodowej, nie damy rady ogarnąć tych kosztów samodzielnie. 


Przyszłe koszty szacowane przez doktora Kowalczyka to: od 1500 zł do 3500 zł za operację rzepek (zależy to od stopnia skomplikowania przypadku, a to będziemy wiedzieć w dniu operacji - 20.08.2019, kiedy zostaną zrobione zdjęcia RTG).
Oraz 3500 zł na operację krzywych przodów.
Rokowania są dobre.


Miśka życie było ciężkie i bolesne. Misiek sam nie zarobi na lepszy start. Jakby umiał prosić, pewnie poprosiłby o grosza, ale nie umie, więc my prosimy w jego imieniu 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda Charubin - awatar

  Magda Charubin

  19.08.19
  19.08.19

  Na szczęście zęby Miśka wyprodukowały wtórną zębinę.

  Zdjęcie aktualizacji 35 951

316 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Magda Charubin - awatar

Magda Charubin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata - awatar
Agata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Shaki - awatar
Shaki
20
kasia charubin - awatar
kasia charubin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij