Zbiórka 3600 zl dlugu w lecznicy ... - zdjęcie główne

3600 zl dlugu w lecznicy ...

1 621 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Mamy obecnie bardzo trudną sytuację został do uregulowania dług w lecznicy na kwotę 3600 zł oraz wizyta u dr Garncarza 200 zł .

W lecznicy przebywa kotka po wypadku komunikacyjnym i operacji miednicy oraz leczone są kociaki przebywające z moim zaprzyjaźnionym domu tymczasowym w Warszawie . Rekonwalescencja jej jest bardzo długa i bardzo kosztowna . Niestety nie dam rady spłacić tego długu ponieważ mamy jeszcze pod opieka jako dom tymczasowy 16 kotów . 

Żwirku schodzi w ilościach hurtowych . Karmy podobnie . 

✔️ szczepienia 

✔️ Testy FIV/FELV 

✔️ Chipowanie

✔️ Odrobaczenie 


Niki i Riki są ciagle chore . Odporność maja bardzo słaba w wyniku przebytego kociego kataru we wczesnym dzieciństwie . Byłam z nimi u dr Garncarza w dniu 20/12 . 

Bardzo proszę o pomoc w spaleniu długu bym mogła dalej pomagać kociakom . 

To są wszystkie nasze koty . Wiele z nich po operacjach . Koszty ich utrzymania są bardzo wysokie . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maddalena Karp - awatar

  Maddalena Karp

  02.01.2019
  02.01.2019

  Kochani mamy spłaconą już fakturę w poniższej kwocie . Dziękujemy za wsparcie . Z własnych środków pokrylysmy 1000 zł . Bardzo prosimy o dalsze wpłaty .

  Zdjęcie aktualizacji 23 778

1 621 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Jot Zet - awatar
Jot Zet
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Borowa - awatar
Marta Borowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Magdalena Olszaniecka - awatar
Magdalena Olszaniecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij