Zbiórka 3600 zl dlugu w lecznicy ... - miniaturka zdjęcia

3600 zl dlugu w lecznicy ...

Zbiórka 3600 zl dlugu w lecznicy ... - zdjęcie główne

3600 zl dlugu w lecznicy ...

1 621 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Mamy obecnie bardzo trudną sytuację został do uregulowania dług w lecznicy na kwotę 3600 zł oraz wizyta u dr Garncarza 200 zł .

W lecznicy przebywa kotka po wypadku komunikacyjnym i operacji miednicy oraz leczone są kociaki przebywające z moim zaprzyjaźnionym domu tymczasowym w Warszawie . Rekonwalescencja jej jest bardzo długa i bardzo kosztowna . Niestety nie dam rady spłacić tego długu ponieważ mamy jeszcze pod opieka jako dom tymczasowy 16 kotów . 

Żwirku schodzi w ilościach hurtowych . Karmy podobnie . 

✔️ szczepienia 

✔️ Testy FIV/FELV 

✔️ Chipowanie

✔️ Odrobaczenie 


Niki i Riki są ciagle chore . Odporność maja bardzo słaba w wyniku przebytego kociego kataru we wczesnym dzieciństwie . Byłam z nimi u dr Garncarza w dniu 20/12 . 

Bardzo proszę o pomoc w spaleniu długu bym mogła dalej pomagać kociakom . 

To są wszystkie nasze koty . Wiele z nich po operacjach . Koszty ich utrzymania są bardzo wysokie . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maddalena Karp - awatar

  Maddalena Karp

  02.01.19
  02.01.19

  Kochani mamy spłaconą już fakturę w poniższej kwocie . Dziękujemy za wsparcie . Z własnych środków pokrylysmy 1000 zł . Bardzo prosimy o dalsze wpłaty .

  Zdjęcie aktualizacji 23 778

1 621 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Jot Zet - awatar
Jot Zet
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Borowa - awatar
Marta Borowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Magdalena Olszaniecka - awatar
Magdalena Olszaniecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij