Zbiórka Kolektyw Dzieciom :):) - zdjęcie główne

Kolektyw Dzieciom :):)

1 701 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Pawlak - awatar

Adam Pawlak

Organizator zbiórki

Adam Pawlak - Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kolektyw Oleśnica, działam w imieniu  klubu sportowego, który na co dzień zajmuję się szkoleniem piłkarskim dorosłych, młodzieży i dzieci. W swoich strukturach skupiamy około 60 czynnych członków :) Grudzień to zazwyczaj czas odpoczynku od piłki, dlatego chcemy wykorzystać ten czas na pomoc i wsparcie najbardziej potrzebującym mieszkańców naszej Gminy Wodynie.  Za zebrane pieniążki zakupimy zabawki, środki czystości i inne rzeczy , które za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodyniach trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.  Liczymy na wsparcie tej wspaniałej inicjatywy, okażmy serducho w ten piękny świąteczny okres , RAZEM MOŻEMY POKOLOROWAĆ ŚWIĘTA:):)  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 701 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Pawlak - awatar

Adam Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda i Artur Kania - awatar
Magda i Artur Kania
30
Maciej Zarankiewicz - awatar
Maciej Zarankiewicz
50
Duber Jarosław - awatar
Duber Jarosław
50
Michał - awatar
Michał
20
Magdalena i Damian i Jaś i Anna Adamiak - awatar
Magdalena i Damian i Jaś i Anna Adamiak
50
Kruk Jan - awatar
Kruk Jan
50
Piwowarczyk Tomasz, Małgorzata - awatar
Piwowarczyk Tomasz, Małgorzata
30
Sołtysowa - awatar
Sołtysowa
50
Ewa M - awatar
Ewa M
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij