Zbiórka MPD to nie wyrok. - zdjęcie główne

MPD to nie wyrok.

13 870 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pawłowski - awatar

Marcin Pawłowski

Organizator zbiórki


Kubuś urodził się w styczniu 2019 roku . To był jeden z najszczęśliwszych dni w naszym życiu, a zarazem pełen bólu, cierpienia i strachu o nasze maleństwo, o jego życie, rozwój, przyszłość... Te uczucia towarzyszą nam do dziś, jednak patrząc na naszego synka, na oczka które mimo całego cierpienia nadal się uśmiechają, walczymy...


Kubuś urodził się jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży. Niestety z powodu zbyt późno przeprowadzonego cięcia cesarskiego nasz synek urodził się z niedotlenieniem, musiał zostać zaintubowany. W 2 dobie życia u naszego synka zdiagnozowano wylew masywne krwawienia dokomorowe III stopnia po stronie prawej i II stopnia po stronie lewej, które uszkodziły mózg naszego dziecka. W następstwie wylewów rozwinęło się wodogłowie pokrwotoczne, oraz leukomalacja okołokomorowa jaminista obustronna. Wodogłowie bardzo szybko narastało i Kubuś ma obecnie założoną zastawkę komorowo - otrzewnową, to jest już ósma zastawka naszego synka. Kuba przeszedł między innymi, gronkowcowe zapalenie opon mózgowych, zapalenie  płuc RSV, norowirusa, sepse, zapalenie otrzewnej, które skończyło się kolejną operacją.  W sumie w szpitalach spędził ponad rok swojego życia. Kubuś ma obecnie 4 lata niestety nadal nie siedzi samodzielnie, zdiagnozowano u niego mózgowe porażenie dziecięce 4 kończynowe, jest pod opieką wielu specjalistów między innymi: neurochirurga, neurologa, neurologopedy oraz rehabilitantów. Mimo bardzo trudnego początku nasz synek jest małym wojownikiem i walczy o zdrowie i jak najlepszą sprawność ruchową. Dzięki rehabilitacji potrafi już chwytać zabawki i na swój sposób bawić się nimi (jego rączki wcześniej były bardzo zaciśnięte w piąstki) przewrócić się na bok oraz wykonać pełen obrót wokół własnej osi, a jego główka jest coraz bardziej stabilna. Nadzieją na to że stanie na nóżki i będzie chodził jest dalsza intensywna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, oraz specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. 

 Dlatego prosimy o pomoc w walce o zdrowie i samodzielność naszego synka.   

Możesz pomóc również w inny sposób rozliczając 1,5 % podatku :

Fundacja "Serca dla maluszka" 

W DEKLARACJI PIT:

NUMER KRS: 0000387207

CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%:  1274 JAKUB PAWŁOWSKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  28.03.2021
  28.03.2021

  Kubusiowi życzymy bardzo dużo dobrego zdrówka.

 • Krzysztof Tymiński - awatar

  Krzysztof Tymiński

  20.12.2020
  20.12.2020

  Błogosławieństwa Bożego dla Kubusia i Całej Państwa Rodziny! Z Bogiem!

 • Olga Tofiluk - awatar

  Olga Tofiluk

  12.12.2020
  12.12.2020

  Wplacilam i udostępniłam w messenderze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.2020
  30.11.2020

  Kubusiowi życzymy zdrówka, wspaniałym Rodzicom wytrwałości.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.2020
  15.10.2020

  Trzymaj się Maluchu :)

13 870 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pawłowski - awatar

Marcin Pawłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 352

Justyna Błaszczyk Czerwińska - awatar
Justyna Błaszczyk Czerwińska
20
Beata Sobecka - awatar
Beata Sobecka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Gora - awatar
Sandra Gora
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Gora - awatar
Sandra Gora
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij