Zbiórka MPD to nie wyrok. - zdjęcie główne

MPD to nie wyrok.

13 970 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 353 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pawłowski - awatar

Marcin Pawłowski

Organizator zbiórki


Kubuś urodził się w styczniu 2019 roku . To był jeden z najszczęśliwszych dni w naszym życiu, a zarazem pełen bólu, cierpienia i strachu o nasze maleństwo, o jego życie, rozwój, przyszłość... Te uczucia towarzyszą nam do dziś, jednak patrząc na naszego synka, na oczka które mimo całego cierpienia nadal się uśmiechają, walczymy...


Kubuś urodził się jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży. Niestety z powodu zbyt późno przeprowadzonego cięcia cesarskiego nasz synek urodził się z niedotlenieniem, musiał zostać zaintubowany. W 2 dobie życia u naszego synka zdiagnozowano wylew masywne krwawienia dokomorowe III stopnia po stronie prawej i II stopnia po stronie lewej, które uszkodziły mózg naszego dziecka. W następstwie wylewów rozwinęło się wodogłowie pokrwotoczne, oraz leukomalacja okołokomorowa jaminista obustronna. Wodogłowie bardzo szybko narastało i Kubuś ma obecnie założoną zastawkę komorowo - otrzewnową, to jest już ósma zastawka naszego synka. Kuba przeszedł między innymi, gronkowcowe zapalenie opon mózgowych, zapalenie  płuc RSV, norowirusa, sepse, zapalenie otrzewnej, które skończyło się kolejną operacją.  W sumie w szpitalach spędził ponad rok swojego życia. Kubuś ma obecnie 4 lata niestety nadal nie siedzi samodzielnie, zdiagnozowano u niego mózgowe porażenie dziecięce 4 kończynowe, jest pod opieką wielu specjalistów między innymi: neurochirurga, neurologa, neurologopedy oraz rehabilitantów. Mimo bardzo trudnego początku nasz synek jest małym wojownikiem i walczy o zdrowie i jak najlepszą sprawność ruchową. Dzięki rehabilitacji potrafi już chwytać zabawki i na swój sposób bawić się nimi (jego rączki wcześniej były bardzo zaciśnięte w piąstki) przewrócić się na bok oraz wykonać pełen obrót wokół własnej osi, a jego główka jest coraz bardziej stabilna. Nadzieją na to że stanie na nóżki i będzie chodził jest dalsza intensywna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, oraz specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. 

 Dlatego prosimy o pomoc w walce o zdrowie i samodzielność naszego synka.   

Możesz pomóc również w inny sposób rozliczając 1,5 % podatku :

Fundacja "Serca dla maluszka" 

W DEKLARACJI PIT:

NUMER KRS: 0000387207

CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%:  1274 JAKUB PAWŁOWSKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  28.03.2021
  28.03.2021

  Kubusiowi życzymy bardzo dużo dobrego zdrówka.

 • Krzysztof Tymiński - awatar

  Krzysztof Tymiński

  20.12.2020
  20.12.2020

  Błogosławieństwa Bożego dla Kubusia i Całej Państwa Rodziny! Z Bogiem!

 • Olga Tofiluk - awatar

  Olga Tofiluk

  12.12.2020
  12.12.2020

  Wplacilam i udostępniłam w messenderze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.2020
  30.11.2020

  Kubusiowi życzymy zdrówka, wspaniałym Rodzicom wytrwałości.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.2020
  15.10.2020

  Trzymaj się Maluchu :)

13 970 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 353 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pawłowski - awatar

Marcin Pawłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 353

Karolina Kos - awatar
Karolina Kos
100
Justyna Błaszczyk Czerwińska - awatar
Justyna Błaszczyk Czerwińska
20
Beata Sobecka - awatar
Beata Sobecka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Gora - awatar
Sandra Gora
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Góra - awatar
Sandra Góra
1
Sandra Gora - awatar
Sandra Gora
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij