Nigdy nie otrzymywałem wsparcia emocjonalnego od moich rodziców.Nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie przytulili, czy powiedzieli kocham Cię. Każda moja próba zbliżenia się do nich kończyła się tak samo. Kiedy mówiłem im, że czasem chciałbym, żeby zadzwonili, czy kiedy byłem na miejscu zapytali co u mnie,wysłuchali mnie, zadawali pytania woleli biernoagresywnie zajmowali się innymi czynnościami, a moje prośby o to by się mną zainteresowali kwitowali "tak, jestem najgorszą matką na świecie".Z drugiej strony ojciec milczał jakby mnie nie słyszał co też jest bierną agresją do momentu aż wybuchł, wyżywał się wtedy na mnie ostentacyjny m tonem oskarżając o to o co normalny człowiek mógł poprosić.Moja matka ma manierę "wyrażania własnego zdania",które często jest okrutne, na przykład kiedy powiedziałem jej, że pozywam swoją byłą żonę o to, że uczy dziecko w pierwszej kolejności rosyjskiego, zabrania mi go zabrać do logopedy, lekarza, zabiera go wbrew mojej woli za granicę usłyszałem 'że jestem gnojem, że nie zobaczę nawet złotówki jeśli to zrobię (kiedy straciłem pracę przyjechałem do warty bo nie stać mnie było na utrzymania), że wolałem ćpać niż widzieć się z dzieckiem (wtedy jak i obecnie na problemy ze snem biorę Ketrel oraz Remirtę)
Cofając się nieco w czasie, zawsze dostawałem od rodziców tyle (podczas studiów, aby zabrakło,dlatego pracowałem w księgarni i studiowałem jednocześnie dwa fakultety Psychologię( jestem magistrem),oraz Grafikę(którą skończyłem jednak nie napisałem pracy licencjackiej. Rodzice, często obiecywali różne rzeczy po czym łamali obietnice, przez co sam musiałem przez pewne okresaay płacić za mieszkanie, za terapię,którą musiałem przerywać bo nie było mnie na to stać. Z resztą moi rodzice chcieli żeby mi nie starczało w odpowiedzi słyszałem"możesz jeść bułkę z serem i idź do pracy fizycznej" Mimo mojego szerokiego doświadczenia,wykształcenia.wspomnienia mnie w dwóch książkach,których kopie przedstawię po powrocie do Wrocławia publikacji naukowych:
1) Bez E300 czy z Racemusem? Marketing produktów spożywczych z perspektywy reguł wpływu społecznego. Marketing i Rynek, kwiecień 2017 r.
2 )Would you deliver an electric shock in 2015. Obedience in the experimental paradigm developed by Stanley Milgram in th 50 years following theorginal studies. Social Psychological and Personality Science. Styczeń 2017 r.
3)Cognitive Structuring and obedience toward authority
4)Metody komunikowania stanów afektywnych w urządzeniach mobilnych 2016 w Polskiej Nauce Obszasze Matematyki i Informatyki
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: