Zbiórka Leczenie Kuby - zdjęcie główne

Leczenie Kuby

1 251 zł z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Witam.  Mam na imię Anna, a konie od dziecka są moją pasją. Kilka dni temu mój 14 letnie koń Kuba zachorował niespodziewanie na tzw. " kolkę". Koniarzom termin ten jest doskonale znany, jest to choroba, która może spotkać każdego konia, nawet najzdrowszego, w najmniej oczekiwanym momencie, wywołana wieloma różnymi czynnikami, często niezależnymi od człowieka.Kolka choć brzmi dość banalnie, zignorowana i nie leczona może być śmiertelna w skutkach dla konia. I tak było z moim Kubusiem. Koń nigdy nie chorował, nigdy wcześniej nie przejawiał żadnych skłonności do tzw " kolki", był zdrowym i silnym koniem, aż do teraz...

U Kuby nastąpiła niedrożność jelit, w wyniku której doszło do infekcji bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, zaburzeń pracy wątroby, zaburzeń morfologicznych. Do tego wszystkiego doszła niewydolność nerek. Jego stan wymaga leczenia klinicznego, bez którego Kuba nie ma szans na przeżycie. w dniu 25.12.2016 koń został przewieziony do Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni Przychodni Weterynaryjnej dla Koni Katarzyny Kurowskiej, gdzie obecnie znajduje się pod opieką dr.n.wet. Anny Biazik.

Niestety koszty leczenia konia szacują się na kwotę kilku tysięcy. Sama nie jestem w stanie zapłacić za leczenie Kubusia, a jest ono niezbędne, aby mój koń przeżył i aby wyzdrowiał. W tej chwili Kuba jest pod doskonałą opieką lekarską i z każdą chwilą jego szanse na powrót do zdrowia powiększają się, jednocześnie zwiększa się moje zobowiązanie finansowe wobec kliniki.

Dlatego zwracam się z wielką prośbą o pomoc. W imieniu mojego kochanego Kubusia i w swoim. Każdy grosz jest potrzebny, aby móc opłacić leczenie Kuby.  A zdrowy Kuba ma szanse żyć.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Mazurkiewicz - awatar

  Anna Mazurkiewicz

  09.01.17
  09.01.17

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu byłam w stanie dokonać pierwszej wpłaty na pokrycie rachunku z kliniki koni za pomoc niesioną Kubie. Rachunek w dalszym ciągu wynosi sporą sumę, ale zrobie wszystko, żeby go splacic do ostatniego grosza jak najprędzej. Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia nie dałabym rady. Jeszcze raz dziekuje Wszystkim za pomoc

  Zdjęcie aktualności 2 363

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  27.12.16
  27.12.16

  Aniu ,mocno trzymam kciuki za Kubę

1 251 zł z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać teraz
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Krystyna Olejniczak-Korczyńska - awatar
Krystyna Olejniczak-Korczyńska
5
A i K - awatar
A i K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
ola z drapaka - awatar
ola z drapaka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Justyna Ha breloczek - awatar
Justyna Ha breloczek
25
Justyna Jędrzejczyk - awatar
Justyna Jędrzejczyk
50
Ewa Nowicka - awatar
Ewa Nowicka
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij