Zbiórka Leczenie Kuby - zdjęcie główne

Leczenie Kuby

1 251 zł  z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Witam.  Mam na imię Anna, a konie od dziecka są moją pasją. Kilka dni temu mój 14 letnie koń Kuba zachorował niespodziewanie na tzw. " kolkę". Koniarzom termin ten jest doskonale znany, jest to choroba, która może spotkać każdego konia, nawet najzdrowszego, w najmniej oczekiwanym momencie, wywołana wieloma różnymi czynnikami, często niezależnymi od człowieka.Kolka choć brzmi dość banalnie, zignorowana i nie leczona może być śmiertelna w skutkach dla konia. I tak było z moim Kubusiem. Koń nigdy nie chorował, nigdy wcześniej nie przejawiał żadnych skłonności do tzw " kolki", był zdrowym i silnym koniem, aż do teraz...

U Kuby nastąpiła niedrożność jelit, w wyniku której doszło do infekcji bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, zaburzeń pracy wątroby, zaburzeń morfologicznych. Do tego wszystkiego doszła niewydolność nerek. Jego stan wymaga leczenia klinicznego, bez którego Kuba nie ma szans na przeżycie. w dniu 25.12.2016 koń został przewieziony do Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni Przychodni Weterynaryjnej dla Koni Katarzyny Kurowskiej, gdzie obecnie znajduje się pod opieką dr.n.wet. Anny Biazik.

Niestety koszty leczenia konia szacują się na kwotę kilku tysięcy. Sama nie jestem w stanie zapłacić za leczenie Kubusia, a jest ono niezbędne, aby mój koń przeżył i aby wyzdrowiał. W tej chwili Kuba jest pod doskonałą opieką lekarską i z każdą chwilą jego szanse na powrót do zdrowia powiększają się, jednocześnie zwiększa się moje zobowiązanie finansowe wobec kliniki.

Dlatego zwracam się z wielką prośbą o pomoc. W imieniu mojego kochanego Kubusia i w swoim. Każdy grosz jest potrzebny, aby móc opłacić leczenie Kuby.  A zdrowy Kuba ma szanse żyć.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Mazurkiewicz - awatar

  Anna Mazurkiewicz

  09.01.2017
  09.01.2017

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu byłam w stanie dokonać pierwszej wpłaty na pokrycie rachunku z kliniki koni za pomoc niesioną Kubie. Rachunek w dalszym ciągu wynosi sporą sumę, ale zrobie wszystko, żeby go splacic do ostatniego grosza jak najprędzej.
  Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia nie dałabym rady. Jeszcze raz dziekuje Wszystkim za pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 2 363

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  27.12.2016
  27.12.2016

  Aniu ,mocno trzymam kciuki za Kubę

1 251 zł  z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Krystyna Olejniczak-Korczyńska - awatar
Krystyna Olejniczak-Korczyńska
5
A i K - awatar
A i K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
ola z drapaka - awatar
ola z drapaka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Justyna Ha breloczek - awatar
Justyna Ha breloczek
25
Justyna Jędrzejczyk - awatar
Justyna Jędrzejczyk
50
Ewa Nowicka - awatar
Ewa Nowicka
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij