Zbiórka Leczenie Kuby - zdjęcie główne

Leczenie Kuby

1 251 zł  z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Witam.  Mam na imię Anna, a konie od dziecka są moją pasją. Kilka dni temu mój 14 letnie koń Kuba zachorował niespodziewanie na tzw. " kolkę". Koniarzom termin ten jest doskonale znany, jest to choroba, która może spotkać każdego konia, nawet najzdrowszego, w najmniej oczekiwanym momencie, wywołana wieloma różnymi czynnikami, często niezależnymi od człowieka.Kolka choć brzmi dość banalnie, zignorowana i nie leczona może być śmiertelna w skutkach dla konia. I tak było z moim Kubusiem. Koń nigdy nie chorował, nigdy wcześniej nie przejawiał żadnych skłonności do tzw " kolki", był zdrowym i silnym koniem, aż do teraz...

U Kuby nastąpiła niedrożność jelit, w wyniku której doszło do infekcji bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, zaburzeń pracy wątroby, zaburzeń morfologicznych. Do tego wszystkiego doszła niewydolność nerek. Jego stan wymaga leczenia klinicznego, bez którego Kuba nie ma szans na przeżycie. w dniu 25.12.2016 koń został przewieziony do Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni Przychodni Weterynaryjnej dla Koni Katarzyny Kurowskiej, gdzie obecnie znajduje się pod opieką dr.n.wet. Anny Biazik.

Niestety koszty leczenia konia szacują się na kwotę kilku tysięcy. Sama nie jestem w stanie zapłacić za leczenie Kubusia, a jest ono niezbędne, aby mój koń przeżył i aby wyzdrowiał. W tej chwili Kuba jest pod doskonałą opieką lekarską i z każdą chwilą jego szanse na powrót do zdrowia powiększają się, jednocześnie zwiększa się moje zobowiązanie finansowe wobec kliniki.

Dlatego zwracam się z wielką prośbą o pomoc. W imieniu mojego kochanego Kubusia i w swoim. Każdy grosz jest potrzebny, aby móc opłacić leczenie Kuby.  A zdrowy Kuba ma szanse żyć.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Mazurkiewicz - awatar

  Anna Mazurkiewicz

  09.01.2017
  09.01.2017

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu byłam w stanie dokonać pierwszej wpłaty na pokrycie rachunku z kliniki koni za pomoc niesioną Kubie. Rachunek w dalszym ciągu wynosi sporą sumę, ale zrobie wszystko, żeby go splacic do ostatniego grosza jak najprędzej.
  Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia nie dałabym rady. Jeszcze raz dziekuje Wszystkim za pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 2 363

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Iwona - awatar

  Iwona

  27.12.2016
  27.12.2016

  Aniu ,mocno trzymam kciuki za Kubę

1 251 zł  z 4 820 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mazurkiewicz - awatar

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Krystyna Olejniczak-Korczyńska - awatar
Krystyna Olejniczak-Korczyńska
5
A i K - awatar
A i K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
ola z drapaka - awatar
ola z drapaka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Justyna Ha breloczek - awatar
Justyna Ha breloczek
25
Justyna Jędrzejczyk - awatar
Justyna Jędrzejczyk
50
Ewa Nowicka - awatar
Ewa Nowicka
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij