owner

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zbiórka

Witam.  Mam na imię Anna, a konie od dziecka są moją pasją. Kilka dni temu mój 14 letnie koń Kuba zachorował niespodziewanie na tzw. " kolkę". Koniarzom termin ten jest doskonale znany, jest to choroba, która może spotkać każdego konia, nawet najzdrowszego, w najmniej oczekiwanym momencie, wywołana wieloma różnymi czynnikami, często niezależnymi od człowieka.Kolka choć brzmi dość banalnie, zignorowana i nie leczona może być śmiertelna w skutkach dla konia. I tak było z moim Kubusiem. Koń nigdy nie chorował, nigdy wcześniej nie przejawiał żadnych skłonności do tzw " kolki", był zdrowym i silnym koniem, aż do teraz...

U Kuby nastąpiła niedrożność jelit, w wyniku której doszło do infekcji bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, zaburzeń pracy wątroby, zaburzeń morfologicznych. Do tego wszystkiego doszła niewydolność nerek. Jego stan wymaga leczenia klinicznego, bez którego Kuba nie ma szans na przeżycie. w dniu 25.12.2016 koń został przewieziony do Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni Przychodni Weterynaryjnej dla Koni Katarzyny Kurowskiej, gdzie obecnie znajduje się pod opieką dr.n.wet. Anny Biazik.

Niestety koszty leczenia konia szacują się na kwotę kilku tysięcy. Sama nie jestem w stanie zapłacić za leczenie Kubusia, a jest ono niezbędne, aby mój koń przeżył i aby wyzdrowiał. W tej chwili Kuba jest pod doskonałą opieką lekarską i z każdą chwilą jego szanse na powrót do zdrowia powiększają się, jednocześnie zwiększa się moje zobowiązanie finansowe wobec kliniki.

Dlatego zwracam się z wielką prośbą o pomoc. W imieniu mojego kochanego Kubusia i w swoim. Każdy grosz jest potrzebny, aby móc opłacić leczenie Kuby.  A zdrowy Kuba ma szanse żyć.


Aktualności

 • Anna Mazurkiewicz

  Anna Mazurkiewicz

  09.01.17
  09.01.17

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu byłam w stanie dokonać pierwszej wpłaty na pokrycie rachunku z kliniki koni za pomoc niesioną Kubie. Rachunek w dalszym ciągu wynosi sporą sumę, ale zrobie wszystko, żeby go splacic do ostatniego grosza jak najprędzej. Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia nie dałabym rady. Jeszcze raz dziekuje Wszystkim za pomoc

  Photo

Komentarze

 • Iwona

  27.12.16
  27.12.16

  Aniu ,mocno trzymam kciuki za Kubę

owner

Anna Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 26

 • Avatar Krystyna Olejniczak-Korczyńska
  5
  Krystyna Olejniczak-Korczyńska
 • Avatar A i K
  50
  A i K
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar ola z drapaka
  30
  ola z drapaka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Justyna Ha breloczek
  25
  Justyna Ha breloczek
 • Avatar Justyna Jędrzejczyk
  50
  Justyna Jędrzejczyk
 • Avatar Ewa Nowicka
  60
  Ewa Nowicka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  60
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę