Marzę, abym nie wrócił na wózek

698 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Małgorzata Borowiec - awatar

Małgorzata Borowiec

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Marzę, abym nie wrócił na wózek

To cud, że Kubuś żyje

Kubuś urodził się 5 października 2008 roku z niezwykle rzadką duplikacją genu MECP2 położonego na chromosomie X. Już sam fakt jego narodzin był niezwykłym cudem - chłopcy posiadający tę konkretną mutację genetyczną najczęściej umierają wkrótce po narodzinach.

Duplikacja genu MECP2 spowodowała u Kubusia cały szereg chorób: spektrum autyzmu, opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia neurorozwojowe, brak mowy, padaczka, upośledzenie umysłowe, hipotonia, astma oskrzelowa, ataksja, dysmorfia mięśniowa, chód człapiący, zespół porażenny - nieokreślony, a także zaburzenie ośrodkowego układu nerwowego - nieokreślone.

Kuba jednak nie poddaje się i dzielnie podejmuje codzienną walkę z chorobą, ale bez Waszej pomocy nie da sobie rady!

Zdjęcie opisu zbiórki Marzę, abym nie wrócił na wózek

Kubuś potrzebuje Waszej pomocy

Z całego serca prosimy o przekazywanie datków na naszego synka Kubusia, który dzielnie pokonuje truności w życiu codziennym.

Pieniądze są potrzebne na:

 • fizjoterapię,
 • hydroterapię,
 • hipoterapię,
 • kynoterapię,
 • bioptron,
 • lasery.

To dzięki nim mięsnie Kubusia nie zanikają. 

Zebrane pieniądze przeznaczymy również na antybiotyki zapobiegające ciągłym infekcjom, które pogarszają stan zdrowia naszego synka.

Zdjęcie opisu zbiórki Marzę, abym nie wrócił na wózek

Zdrowie największą nagrodą i marzeniem

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie wysokich kosztów rehabilitacji przekraczających rocznie 15000 złotych. Każda wpłata przybliża Kubusia do upragnionego celu! Dziękujemy!

Kubuś okazuje wdzięczność przeuroczym uśmiechem.

Zdrowie jest dla niego największą nagrodą i największym marzeniem.

Zdjęcie opisu zbiórki Marzę, abym nie wrócił na wózekZdjęcie opisu zbiórki Marzę, abym nie wrócił na wózek

Aktualizacje


 • Małgorzata Borowiec - awatar

  Zwycięztwo Kubusia !!!

  16.11.2015
  16.11.2015

  Mecz MKS DĄBROWA GÓRNICZA 🆚 STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI dla Kubusia zakończył się sukcesem. Wspaniałe emocje, bezpośredni kontakt z koszykarzami, promocja naszej akcji.

  Zdjęcie aktualizacji 181

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Gabrysia - awatar

  Gabrysia

  13.04.2016
  13.04.2016

  Trzymam kciuki!

 • Benc! - awatar

  Benc!

  16.12.2015
  16.12.2015

  Nawet kilka złotych to bardzo dużo! 1000 osób razy 5zł to 5000zł, to ponad 25% sumy!

 • ANTEK - awatar

  ANTEK

  06.12.2015
  06.12.2015

  do boju !!!

 • Natalia - awatar

  Natalia

  25.11.2015
  25.11.2015

  Walcz Kubuś! Jeszcze wiele wspaniałych chwil przed Tobą! Masz moje wsparcie! ;)

 • Niespodzianka - awatar

  Niespodzianka

  18.11.2015
  18.11.2015

  Dla zdrowia.

698 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Małgorzata Borowiec - awatar

Małgorzata Borowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Gabrysia - awatar
Gabrysia
10
Dariusz - awatar
Dariusz
5
Michal - awatar
Michal
50
Marcin - awatar
Marcin
10
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Wojciech - awatar
Wojciech
200
Pietras - awatar
Pietras
10
Karolina - awatar
Karolina
50
Benc! - awatar
Benc!
50
Anna - awatar
Anna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij