Zbiórka Pomoc dla Kubusia Spyt - zdjęcie główne

Pomoc dla Kubusia Spyt

931 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Spyt - awatar

Basia Spyt

Organizator zbiórki


Witam Wszystkich

Jestem mamą Kubusia. Synek jest opóźniony w rozwoju. Od urodzenia zmagamy się z obnżonym napięciem mięśniowym. Jesteśmy ciągle w trakcie badań i diagnoz. Na dzień dzisiejszy Kubuś ma zdiagnozowaną afazję ruchową, dyspraksje, hipotonie posturalną. Mały ma również niedosłuch lewego uszka, prawdopodobnie spowodowany przerostem 3 migdała (czekamy na zabieg termin 22.08)

Intensywnie uczęszczamy na zajęcia z fizjoterapii, logopedyczne, dogoterapię i zajęcia z integracji sensorycznej. Kuba mimo swoich ograniczeń aktywnie bierze udział w zajęciach a każdy nawet najmniejszy postęp jest dla nas ogromną radością. Kubuś jest pod opieką wielu specjalistów (neurolog, laryngolog, logopeda, psycholog, kardiolog, psychiatra dziecięcy). Największym problemem u synka jest mowa. Mimo iż Kuba ma już 4 lata, mowa werbalna u niego wcale nie postępuje, dlatego będziemy włączać komunikację alternatywną z programem "Mówik" żeby móc komunikować się z Kubusiem na miarę jego możliwości.

Żeby synek mógł choć trochę "dogonić" swoich rówieśników potrzebuje dodatkowych terapii. Chcieli byśmy wprowadzić terapię surdologopedyczną (metodą Krakowską), hipoterapię, zajęcia multisensoryczne i dodatkowe zajęcia z fizjoterapii. Niestety wszystkie te zajęcia są odpłatne a mnie z jednej pensji nie stać na pokrycie kosztów dodatkowych zajęć.

Dlatego razem z Kubusiem prosimy bardzo, wszystkie dobre serducha <3 o pomoc w zebraniu pieniążków. Każda kwota jest dla Kubusia szansą na lepszy rozwój. Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna. 

Mama Kubusia-Basia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Spyt - awatar

  Basia Spyt

  28.06.2019
  28.06.2019

  Dzięki Wam i Waszemu wsparciu Kubuś dziś mógł rozpocząć zajęcia z hipoterapii. Jestem Wszystkim bardzo wdzięczna za okazane wsparcie. Dziękujemy!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 33 493

931 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Spyt - awatar

Basia Spyt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

ELIZA Mucha - awatar
ELIZA Mucha
30
P____ - awatar
P____
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Magdalena Wasiak - awatar
Magdalena Wasiak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij