Zbiórka Pomoc dla Kubusia Spyt - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Kubusia Spyt

Zbiórka Pomoc dla Kubusia Spyt - zdjęcie główne

Pomoc dla Kubusia Spyt

931 zł z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Basia Spyt - awatar

Basia Spyt

Organizator zbiórki


Witam Wszystkich

Jestem mamą Kubusia. Synek jest opóźniony w rozwoju. Od urodzenia zmagamy się z obnżonym napięciem mięśniowym. Jesteśmy ciągle w trakcie badań i diagnoz. Na dzień dzisiejszy Kubuś ma zdiagnozowaną afazję ruchową, dyspraksje, hipotonie posturalną. Mały ma również niedosłuch lewego uszka, prawdopodobnie spowodowany przerostem 3 migdała (czekamy na zabieg termin 22.08)

Intensywnie uczęszczamy na zajęcia z fizjoterapii, logopedyczne, dogoterapię i zajęcia z integracji sensorycznej. Kuba mimo swoich ograniczeń aktywnie bierze udział w zajęciach a każdy nawet najmniejszy postęp jest dla nas ogromną radością. Kubuś jest pod opieką wielu specjalistów (neurolog, laryngolog, logopeda, psycholog, kardiolog, psychiatra dziecięcy). Największym problemem u synka jest mowa. Mimo iż Kuba ma już 4 lata, mowa werbalna u niego wcale nie postępuje, dlatego będziemy włączać komunikację alternatywną z programem "Mówik" żeby móc komunikować się z Kubusiem na miarę jego możliwości.

Żeby synek mógł choć trochę "dogonić" swoich rówieśników potrzebuje dodatkowych terapii. Chcieli byśmy wprowadzić terapię surdologopedyczną (metodą Krakowską), hipoterapię, zajęcia multisensoryczne i dodatkowe zajęcia z fizjoterapii. Niestety wszystkie te zajęcia są odpłatne a mnie z jednej pensji nie stać na pokrycie kosztów dodatkowych zajęć.

Dlatego razem z Kubusiem prosimy bardzo, wszystkie dobre serducha <3 o pomoc w zebraniu pieniążków. Każda kwota jest dla Kubusia szansą na lepszy rozwój. Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna. 

Mama Kubusia-Basia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Spyt - awatar

  Basia Spyt

  28.06.19
  28.06.19

  Dzięki Wam i Waszemu wsparciu Kubuś dziś mógł rozpocząć zajęcia z hipoterapii. Jestem Wszystkim bardzo wdzięczna za okazane wsparcie. Dziękujemy!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 33 493

931 zł z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Basia Spyt - awatar

Basia Spyt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

ELIZA Mucha - awatar
ELIZA Mucha
30
P____ - awatar
P____
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Magdalena Wasiak - awatar
Magdalena Wasiak
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij