Zbiórka Lepsza przyszłość dla Kubusia - miniaturka zdjęcia

Lepsza przyszłość dla Kubusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Lepsza przyszłość dla Kubusia - zdjęcie główne

Lepsza przyszłość dla Kubusia

365 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Budasz - awatar

Katarzyna Budasz

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsza przyszłość dla Kubusia

Kubuś od początku musiał walczyć o swoje życie

Kubuś urodził się 24 czerwca 2008 w Żarach. Ciąża przebiegała prawidłowo, podczas badań USG lekarze nie zauważyli żadnych niepokojących zmian. Jednak gdy naszedł dzień, w którym Kuba przyszedł na świat, nasze życie całkowicie się zmieniło.

Nasz Kubuś w skali Apgar na 10 punktów uzyskał zaledwie 1... Urodził się również w ciężkiej zamartwicy, z poważnym niedotlenieniem oraz porażeniem splotu barkowego. Lekarze stwierdzili u niego również mózgowe porażenie dziecięce.

Kuba od pierwszej minuty musiał walczyć o swoje życie, porażenie splotu barkowego spowodowało, że lewa ręka jest zupełnie niesprawna, a reszta dolegliwości bardzo wstrzymało jego rozwój.

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsza przyszłość dla Kubusia

Kuba chciałby być taki, jak jego rówieśnicy

Dziś Kuba porusza się na wózku inwalidzkim, odpychając się tylko jedną ręką. Lekarze nie dają mu żadnych szans na to, że kiedykolwiek wstanie na nogi. Jednak mimo tego, że Kuba jest niepełnosprawny ruchowo, myśli i czuje jak każde dziecko.

Czym nasz synek różni się od zdrowych rówieśników? Tylko tym, że ma inne marzenia. Marzy o tym, żeby zagrać w piłkę, być samodzielnym i niezależnym, żeby rzeczy, które są dla nas, zdrowych ludzi proste, nie były dla niego barierą nie do pokonania.

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsza przyszłość dla Kubusia

Kuba robi postępy!

Dzięki dotychczasowej rehabilitacji Kuba robi postępy małymi krokami, które nas, rodziców, bardzo cieszą. Niestety rehabilitacja Kuby jest bardzo kosztowna, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Dzięki Wam marzenia Kuby mogą stać się rzeczywitością! 

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsza przyszłość dla Kubusia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Budasz - awatar

  Szczęście

  29.06.2016
  29.06.2016

  taki jestem szczesliwy

  Zdjęcie aktualizacji 1 065

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  06.01.2016
  06.01.2016

  Trzymaj się mały!

  • Katarzyna Budasz - awatar

   Katarzyna Budasz - Organizator zbiórki

   07.01.2016
   07.01.2016

   dziekujemy bardzo

365 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Budasz - awatar

Katarzyna Budasz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Mikołaj - awatar
Mikołaj
50
Iwona - awatar
Iwona
200
Natalia - awatar
Natalia
20
Maria - awatar
Maria
30
Kasia - awatar
Kasia
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij