Zbiórka Kubuś, Głowa Do Góry! - zdjęcie główne

Kubuś, Głowa Do Góry!

870 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pola Konopka - awatar

Pola Konopka

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Pola. 

Chciałam Wam opowiedzieć historię Kubusia, który potrzebuje Waszej pomocy.

Kubuś to szesnastomiesięczny chłopczyk, obecnie znajdujący się pod opieką Rodzinnego Domu Dziecka w Kobylicach (Opolskie), czyli wspaniałej rodziny, którą bardzo dobrze znam. Kubuś ma FAE - alkoholowy efekt płodowy.

Trafił do Domu jako zdrowy chłopiec, gdzie okazało się, że nie rozwija się prawidłowo. Nie podnosił główki, nie chwytał zabawek, nie reagował na dotyk czy głos.

Kubuś jest poddawany rehabilitacji i leczeniu psychologicznemu pięć razy w tygodniu i widać efekty. Widać, jak Kubuś reaguje na ludzi, jak zaczyna się bawić i domagać uwagi. To wszystko zasługa ciężkiej pracy wspaniałych ludzi, którzy otoczyli go opieką, a ja chcę im pomóc.

Za sprawą organizacji charytatywnej, w której się udzielam sprawiliśmy już Kubusiowi wielkanocny prezent. Specjalistyczny rehabilitacyjny fotelik do samochodu, w którym Kubuś spędza co najmniej półtorej godziny dziennie podczas dojazdów do specjalistów. Będzie towarzyszył mu codziennie i zapewni bezpieczeństwo jego kręgosłupowi.

Kolejnym celem, w którego osiągnięciu chciałabym pomóc, jest krzesełko rehabilitacyjne do domu, dzięki któremu Kubuś będzie mógł siedzieć i w prawidłowej pozycji poznawać świat. Tutaj potrzebuję Waszej pomocy. Koszt krzesełka wynosi około 6 tysięcy . Dodatkowo, Kubuś potrzebuje zabawek rehabilitacyjnych, które niestety nie są tanie, a każde dziecko powinno mieć zabawki, prawda? Chciałabym mu parę sprawić na najbliższy dzień dziecka. :)

Wielkie dzięki za uwagę! 

Pola


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Pola Konopka - awatar

    Pola Konopka

    17.04.2018
    17.04.2018

    Mamy fotelik! Rotaract Warszawa Śródmieście <3

870 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pola Konopka - awatar

Pola Konopka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Kwiatkowska - awatar
Anna Kwiatkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij