Schronisko w Orzechowcach

3 832 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie "Kudłate serce" ma na celu pomoc podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach pod Przemyślem. Stworzyli je ludzie, którym los zwierząt od zawsze leżał na sercu. Przed powstaniem Stowarzyszenia organizowaliśmy zbiórki karmy, wystawy schroniskowych zwierząt, powiatowy konkurs "Zwierzęta czują", pozyskiwaliśmy też granty, z których została wyposażona kociarnia, a psy otrzymały nowe budy. Taki skład osobowy Stowarzyszenia gwarantuje, że każda złotówka trafi tam, gdzie potrzeba, czyli do bezdomnych zwierzaków. 

Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można zapoznać się z wcześniejszymi i obecnymi działaniami.

www.kudlate-serce.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie "Kudłate serce" - awatar

  Stowarzyszenie "Kudłate serce"

  16.07.2018
  16.07.2018

  W imieniu bezcennych zwierzaków dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Wojtek i Ala - awatar

  Wojtek i Ala

  28.08.2022
  28.08.2022

  Pozdrawiamy wszystkie kotki i pieski<3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2020
  01.06.2020

  Super inicjatywa!

 • Kasia Skrzeta - awatar

  Kasia Skrzeta

  19.07.2018
  19.07.2018

  🐕🐈😘

 • Danuta - awatar

  Danuta

  01.04.2017
  01.04.2017

  Niech Zwierzęta będą szczęśliwe!

 • MONIKA - awatar

  MONIKA

  15.03.2017
  15.03.2017

  Warto 😗

3 832 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 126

Ewik - awatar
Ewik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojtek i Ala - awatar
Wojtek i Ala
50
KusiakPL Vinted - awatar
KusiakPL Vinted
15
KusiakPL Vinted - awatar
KusiakPL Vinted
7
Adrian Kuszyk - awatar
Adrian Kuszyk
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij