Zbiórka Grosza daj kuglarzowi - zdjęcie główne

Grosza daj kuglarzowi

1 470 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witajcie! Nazywam się Łukasz i prowadzę Fundację Pro-Spin, zajmującą się popularyzowaniem kuglarstwa, cyrku i innych dziedzin, które umilają nam życie, sprawiają, że świat jest bardziej kolorowy, a rano chce sie wstawać :)

Witaj na stronie naszej zbiórki!

Pieniądze z niej zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji w tym dosyć trudnym okresie, w którym wszyscy siedzimy w domach i zastanawiamy się, co dalej. Normalnie w tym okresie roku smigamy po zleceniach, organizujemy warsztaty i nie mamy czasu na myślenie o dziurach w budżecie. Ten rok jest jednak inny.

Za kilka tygodni zapewne skończą nam się zapasy gotówki i trzeba będzie wtedy podejmować radykalne decyzje. Możesz nam pomóc przeczekac ten okres - być może dzięki Twojej złotówce albo i dwudziestu złotym uda się to z sukcesem :) 

Oczywiście zdajemy sobie w fundacji doskonale sprawę, że nie jesteśmy jedynymi potrzebującymi. Sami staramy się pomóc na tyle, na ile potrafimy - aktualnie drukujemy 24 godziny na dobę przyłbice dla medyków chroniące ich przed bezpośrednim kontaktem z wirusem. Nie pozwalamy też umrzeć kulturze - ostatecznie o cóż innego mielibyśmy walczyć jako organizacja z tego sektora? Prowadzimy balonowe live'y, na których przekazujemy wiedzę dotyczącą tej wspaniałej sztuki, przymierzamy się powoli do rozpoczęcia publikacji tutoriali z różnych aktywności, które pozwolą Wam i nam sprawniej przetrwać ten trudny okres kwarantanny.

Jednym słowem - nie śpimy, nie czekamy - aktywnie staramy się spożytkować ten przymusowo spokojny czas tak, żeby kiedy wszystko zacznie wracać do normy, być przygotowanymi na nadchodzące nowe wyzwania!

Zatem - jeśli jesteś chętny - grosza daj kuglarzowi, wspomóż dobrym słowem lub po prostu zainteresuj się tym, co robimy, może znajdziesz tam coś ciekawego i dla siebie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Pro-Spin - awatar

    Fundacja Pro-Spin

    29.03.2020
    29.03.2020

    Jeśli chcecie być na bieżąco z filmami z balonów, to wszystkie znajdziecie na tej stronie: https://www.facebook.com/pg/balonoweABC/videos/?ref=page_internal

1 470 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.K. - awatar
A.K.
50
Dominika Badaczewska - awatar
Dominika Badaczewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij