Zbiórka Grosza daj kuglarzowi - miniaturka zdjęcia

Grosza daj kuglarzowi

Zbiórka Grosza daj kuglarzowi - zdjęcie główne

Grosza daj kuglarzowi

1 470 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Witajcie! Nazywam się Łukasz i prowadzę Fundację Pro-Spin, zajmującą się popularyzowaniem kuglarstwa, cyrku i innych dziedzin, które umilają nam życie, sprawiają, że świat jest bardziej kolorowy, a rano chce sie wstawać :)

Witaj na stronie naszej zbiórki!

Pieniądze z niej zostaną przeznaczone na wsparcie fundacji w tym dosyć trudnym okresie, w którym wszyscy siedzimy w domach i zastanawiamy się, co dalej. Normalnie w tym okresie roku smigamy po zleceniach, organizujemy warsztaty i nie mamy czasu na myślenie o dziurach w budżecie. Ten rok jest jednak inny.

Za kilka tygodni zapewne skończą nam się zapasy gotówki i trzeba będzie wtedy podejmować radykalne decyzje. Możesz nam pomóc przeczekac ten okres - być może dzięki Twojej złotówce albo i dwudziestu złotym uda się to z sukcesem :) 

Oczywiście zdajemy sobie w fundacji doskonale sprawę, że nie jesteśmy jedynymi potrzebującymi. Sami staramy się pomóc na tyle, na ile potrafimy - aktualnie drukujemy 24 godziny na dobę przyłbice dla medyków chroniące ich przed bezpośrednim kontaktem z wirusem. Nie pozwalamy też umrzeć kulturze - ostatecznie o cóż innego mielibyśmy walczyć jako organizacja z tego sektora? Prowadzimy balonowe live'y, na których przekazujemy wiedzę dotyczącą tej wspaniałej sztuki, przymierzamy się powoli do rozpoczęcia publikacji tutoriali z różnych aktywności, które pozwolą Wam i nam sprawniej przetrwać ten trudny okres kwarantanny.

Jednym słowem - nie śpimy, nie czekamy - aktywnie staramy się spożytkować ten przymusowo spokojny czas tak, żeby kiedy wszystko zacznie wracać do normy, być przygotowanymi na nadchodzące nowe wyzwania!

Zatem - jeśli jesteś chętny - grosza daj kuglarzowi, wspomóż dobrym słowem lub po prostu zainteresuj się tym, co robimy, może znajdziesz tam coś ciekawego i dla siebie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Fundacja Pro-Spin - awatar

    Fundacja Pro-Spin

    29.03.20
    29.03.20

    Jeśli chcecie być na bieżąco z filmami z balonów, to wszystkie znajdziecie na tej stronie: https://www.facebook.com/pg/balonoweABC/videos/?ref=page_internal

1 470 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.K. - awatar
A.K.
50
Dominika Badaczewska - awatar
Dominika Badaczewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij