Zbiórka Malutki kulek walczy o łapkę - zdjęcie główne

Malutki kulek walczy o łapkę

460 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Komu pomagamy?

Każdego dnia na skrzynkę naszej Grupy przychodzą prośby o pomoc potrzebującym kotom. Tym razem pomocy potrzebuje 2-miesięczny Kulek. Został ugryziony przez jakieś zwierzę, prawdopodobnie przez psa, ma chorą łapkę którą trzeba jak najszybciej wyleczyć.

Został znaleziony na ulicy i zabrany przez dobrą duszę do domu. Ma opiekę i pełną miseczkę, ale potrzebuje finansowego wsparcia w leczeniu. Przebywa u osoby prywatnej, ale chcemy w miarę możliwości wesprzeć jako Grupa Neko jego leczenie.

Zdjęcie opisu zbiórki Malutki kulek walczy o łapkę

Leczenie Kluska

Na wizycie u weterynarza okazało się, że malec kuleje na prawą przednią łapkę. Przy omacywaniu Pani doktor wyczuwała silne zgrubienie. Łapka była przykurczona, ale czucie zostało zachowane. Na wysokości stawu barkowego widoczny był ślad prawdopodobnie po ugryzieniu. Na kolejnej wizycie wykonano zdjęcie RTG, które wykazało złamanie głowy kości ramiennej, liczne zmiany zapalne na całej długości jamy szpikowej kości ramiennej. Ponadto na wysokości stawu barkowego w miejscu ugryzienia powstał ropień. Wykonana została punkcja, w trakcie której wypłynęła krwistoropna wydzielina. Ropień został oczyszczony i opatrzony. Maluch został także odrobaczony i odpchlony, na razie ze względu na leczenie nie został jeszcze zaszczepiony.

 
Zdjęcie opisu zbiórki Malutki kulek walczy o łapkę

Obecnie Kulek jest na etapie kończenia leczenia skóry. W planach jest wykonanie kontrolnego RTG, po którym trzeba będzie podjąć decyzję co z łapką - czy amputacja czy da się ją w jakiś sposób uratować.

Kim jesteśmy?

"Neko" znaczy "kot". Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Malutki kulek walczy o łapkę

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  28.06.2016
  28.06.2016

  Myszeńko trzymam kciuki, żeby udało się łapeńkę wyleczyć!!!😍😘

 • Kamila - awatar

  Kamila

  28.06.2016
  28.06.2016

  Oby się udało!

460 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Ela - awatar
Ela
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Marcin - awatar
Marcin
12
Justyna - awatar
Justyna
10
Ewa - awatar
Ewa
10
Sabina - awatar
Sabina
20
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Renata - awatar
Renata
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij