"Kultura Życia"

1 411 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remek Farbotko - awatar

Remek Farbotko

Organizator zbiórki

Kultura Życia to projekt pro-społeczny. Proces jego powstawania rozpoczął się dla nas jako małżeństwa w 2013 roku w Londynie. Realizujemy go we współpracy z ludźmi, którzy systematycznie dołączali i ciągle dołączają do tego przedsięwzięcia.

Zajmujemy się promocją etyki i wartości chrześcijańskich w świeckiej przestrzeni kulturanej i medialnej - albo juz odwróconej do Boga plecami, albo właśnie odwracającej się od Niego. 

Zobaczcie co konkretnie robimy:

http://www.kulturazycia.co.uk/tak-bylo

PROSIMY WAS O POMOC W ZAŁATANIU DZIURY W NASZYM BUDŻECIE A CO ZA TYM IDZIE W POKRYCIU KOSZTÓW KOLEJNYCH ZAPLANOWANYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ

DZIĘKI WASZEJ POMOCY BĘDZIEMY MOGLI - NA BOŻĄ CHWAŁĘ I LUDZKI POŻYTEK - KONTYNUOWAĆ ROZPOCZĘTE DZIEŁO 

Na przełomie stycznia i lutego 2019 zorganizowaliśmy w centrum Londynu dwa wydarzenia:

1. "Beats of Mercy vol. 1"  - pierwszy festiwal chrześcijańskiego hip hopu.

2. Koncert zespołu "niemaGOtu" 

Koncerty okazały się sukcesem w najważniejszych aspektach - w budowaniu jedności w Bożej Radości i pełnym wzajemnego szacunku spotkaniu człowieka z człowiekiem.  "W ogniu" znakomicie sprawdził się zespół ludzi, którzy zaangażowali się we współpracę. Zdobyliśmy kolejne doświadczenia i zgromadziliśmy bezcenny kapitał, który pomoże nam efektywnie prowadzić nasze przyszłe działania.  Od strony finansowej wygląda to tak że te przedsięwzięcia nie zwróciły się.

Nie jesteśmy bogaci w pieniądze. Zorganizowanie profesjonalnych koncertów w renomowanym klubie muzycznym od strony finansowej było możliwe głównie dzięki pomocy naszych przyjaciół - osób prywatnych. 

Jest duży potencjał i realne szanse na to aby w niedalekiej przyszłości nasze przedsięwzięcia się bilansowały i przynosiły zyski, którymi będziemy mogli się dzielić z potrzebującymi. Jednak to jeszcze nie teraz. Teraz my jesteśmy potrzebujący. Aby ustabilizować naszą sytuację  finansową potrzebujemy włożyć dużo cierpliwej pracy. Jesteśmy w stanie to zrobić ale potrzebujemy Waszej pomocy finansowej w kluczowym dla tego przedsięwzięcia momencie.

WIĘCEJ O NAS:

Naszym celem jest odbudowywanie i umacnianie pozycji rodziny, poprzez wychodzenie z Dobrą Nowiną w przestrzeń świecką w naszym życiu prywatnym, oraz szerzej na płaszczyźnie kulturalno - społeczno - edukacyjno - medialnej.

Chcemy rozszerzać granice rzeczywistości przeciwnej do narzucanej nam przez tzw. "cywilizację śmierci". Wierzymy, że kontrrewolucja na szeroką skalę jest możliwa dzięki pełnemu życiu Słowem Bożym, które prowadzi do przyjmowania daru Eucharystii z prawdziwą wdzięcznością. Umacniana przez to komunia w lokalnych wspólnotach, powiększa grono ludzi, którzy rzeczywiście chcą skorzystać z obietnicy Życia Wiecznego.

Dzięki temu, że wykonujemy pracę zgodną z naszymi predyspozycjami i pasjami jesteśmy w stanie stale się doskonalić.

Rozwój osobowościowy i zawodowy osób zaangażowanych w ten projekt jest dla nas ważny i pomocny w osiąganiu założonych celów.

Kluczową rolę odgrywa nacisk na promowanie bezcennej wartości, którą jest szacunek do każdego człowieka. Wpisuje się w to poznawanie i czerpanie tego, co dobre z otaczającej nas rzeczywistości.

Oczywiście to w połączeniu z mocnym czuciem i znajomością naszego dziedzictwa kulturowego, historycznego i duchowego - pełną świadomością naszych polskich korzeni.

 Korzystając z doświadczeń naszego życia, skupiamy się na Polakach żyjących na emigracji. A to dlatego że jako tacy posiadamy duży i w dużej mierze uśpiony depozyt. Obudzeni do żywej wiary, lub w niej umocnieni - świadectwem codziennego życia, możemy pozytywnie oddziaływać na swoje lokalne multi-kulturowe społeczności.

Działania prowadzimy pod patronatem oraz we współpracy z parafią, której jesteśmy członkami - p.w. Św. Andrzeja Boboli w Londynie, oraz z Polską Misją Katolicką w Anglii i Walii.  W projekt angażują się indywidualni świeccy i wspólnoty z UK, oraz z Polski.

 Część z naszych działań jest przeprowadzana w ramach biletowanych wydarzeń kulturalnych.

Wpływy z biletów, ewentualnego sponsoringu komercyjnego oraz ze zbiórek publicznych po odjęciu kosztów są przeznaczane:

- 10% zysku na bezpośrednią pomoc samotnym matkom z dziećmi znajdującym się w potrzebie.

- 10% zysku na działanie i rozwój radia "Bobola".

- Pozostałe na dalsze działanie i rozwój "Kultury Życia".

Pieniądze nie mogą być przeszkodą – ze 100 % skutecznością próbujemy zaradzić w sytuacjach, kiedy ktoś bardzo chce uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez nas a rzeczywiście go na to nie stać finansowo.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.kulturazycia.co.uk/o-nas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2019
  13.02.2019

  Powodzenia z tymi koncertami. Fajna sprawa :)

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   23.03.2019
   23.03.2019

   Dziękujemu bardzo:)

 • Izabella - awatar

  Izabella

  09.02.2019
  09.02.2019

  Witaj Remku i Elu, Wspaniałe dzieło!!! Na chwale Boża! Niedlugo Marek i Różyczka tez będą się włączać! Szczesc Boże i Bóg Zapłać! Izabella 😇😇😇

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   09.02.2019
   09.02.2019

   Dziękujemy bardzo Izabella:) Niech nas wszystkich Pan Bóg błogosławi i Maryja ma w swojej opiece!

 • Barbara Wlodarska - awatar

  Barbara Wlodarska

  09.02.2019
  09.02.2019

  Powodzeni 🇵🇱 🤗

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   09.02.2019
   09.02.2019

   Dziękujemy:)

1 411 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remek Farbotko - awatar

Remek Farbotko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Agnieszka Mądra - awatar
Agnieszka Mądra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Basia Pilinda - awatar
Basia Pilinda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Papee - awatar
Ewa Papee
50
zofia - awatar
zofia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Izabella - awatar
Izabella
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij