"Kultura Życia"

1 411 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remek Farbotko - awatar

Remek Farbotko

Organizator zbiórki

Kultura Życia to projekt pro-społeczny. Proces jego powstawania rozpoczął się dla nas jako małżeństwa w 2013 roku w Londynie. Realizujemy go we współpracy z ludźmi, którzy systematycznie dołączali i ciągle dołączają do tego przedsięwzięcia.

Zajmujemy się promocją etyki i wartości chrześcijańskich w świeckiej przestrzeni kulturanej i medialnej - albo juz odwróconej do Boga plecami, albo właśnie odwracającej się od Niego. 

Zobaczcie co konkretnie robimy:

http://www.kulturazycia.co.uk/tak-bylo

PROSIMY WAS O POMOC W ZAŁATANIU DZIURY W NASZYM BUDŻECIE A CO ZA TYM IDZIE W POKRYCIU KOSZTÓW KOLEJNYCH ZAPLANOWANYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ

DZIĘKI WASZEJ POMOCY BĘDZIEMY MOGLI - NA BOŻĄ CHWAŁĘ I LUDZKI POŻYTEK - KONTYNUOWAĆ ROZPOCZĘTE DZIEŁO 

Na przełomie stycznia i lutego 2019 zorganizowaliśmy w centrum Londynu dwa wydarzenia:

1. "Beats of Mercy vol. 1"  - pierwszy festiwal chrześcijańskiego hip hopu.

2. Koncert zespołu "niemaGOtu" 

Koncerty okazały się sukcesem w najważniejszych aspektach - w budowaniu jedności w Bożej Radości i pełnym wzajemnego szacunku spotkaniu człowieka z człowiekiem.  "W ogniu" znakomicie sprawdził się zespół ludzi, którzy zaangażowali się we współpracę. Zdobyliśmy kolejne doświadczenia i zgromadziliśmy bezcenny kapitał, który pomoże nam efektywnie prowadzić nasze przyszłe działania.  Od strony finansowej wygląda to tak że te przedsięwzięcia nie zwróciły się.

Nie jesteśmy bogaci w pieniądze. Zorganizowanie profesjonalnych koncertów w renomowanym klubie muzycznym od strony finansowej było możliwe głównie dzięki pomocy naszych przyjaciół - osób prywatnych. 

Jest duży potencjał i realne szanse na to aby w niedalekiej przyszłości nasze przedsięwzięcia się bilansowały i przynosiły zyski, którymi będziemy mogli się dzielić z potrzebującymi. Jednak to jeszcze nie teraz. Teraz my jesteśmy potrzebujący. Aby ustabilizować naszą sytuację  finansową potrzebujemy włożyć dużo cierpliwej pracy. Jesteśmy w stanie to zrobić ale potrzebujemy Waszej pomocy finansowej w kluczowym dla tego przedsięwzięcia momencie.

WIĘCEJ O NAS:

Naszym celem jest odbudowywanie i umacnianie pozycji rodziny, poprzez wychodzenie z Dobrą Nowiną w przestrzeń świecką w naszym życiu prywatnym, oraz szerzej na płaszczyźnie kulturalno - społeczno - edukacyjno - medialnej.

Chcemy rozszerzać granice rzeczywistości przeciwnej do narzucanej nam przez tzw. "cywilizację śmierci". Wierzymy, że kontrrewolucja na szeroką skalę jest możliwa dzięki pełnemu życiu Słowem Bożym, które prowadzi do przyjmowania daru Eucharystii z prawdziwą wdzięcznością. Umacniana przez to komunia w lokalnych wspólnotach, powiększa grono ludzi, którzy rzeczywiście chcą skorzystać z obietnicy Życia Wiecznego.

Dzięki temu, że wykonujemy pracę zgodną z naszymi predyspozycjami i pasjami jesteśmy w stanie stale się doskonalić.

Rozwój osobowościowy i zawodowy osób zaangażowanych w ten projekt jest dla nas ważny i pomocny w osiąganiu założonych celów.

Kluczową rolę odgrywa nacisk na promowanie bezcennej wartości, którą jest szacunek do każdego człowieka. Wpisuje się w to poznawanie i czerpanie tego, co dobre z otaczającej nas rzeczywistości.

Oczywiście to w połączeniu z mocnym czuciem i znajomością naszego dziedzictwa kulturowego, historycznego i duchowego - pełną świadomością naszych polskich korzeni.

 Korzystając z doświadczeń naszego życia, skupiamy się na Polakach żyjących na emigracji. A to dlatego że jako tacy posiadamy duży i w dużej mierze uśpiony depozyt. Obudzeni do żywej wiary, lub w niej umocnieni - świadectwem codziennego życia, możemy pozytywnie oddziaływać na swoje lokalne multi-kulturowe społeczności.

Działania prowadzimy pod patronatem oraz we współpracy z parafią, której jesteśmy członkami - p.w. Św. Andrzeja Boboli w Londynie, oraz z Polską Misją Katolicką w Anglii i Walii.  W projekt angażują się indywidualni świeccy i wspólnoty z UK, oraz z Polski.

 Część z naszych działań jest przeprowadzana w ramach biletowanych wydarzeń kulturalnych.

Wpływy z biletów, ewentualnego sponsoringu komercyjnego oraz ze zbiórek publicznych po odjęciu kosztów są przeznaczane:

- 10% zysku na bezpośrednią pomoc samotnym matkom z dziećmi znajdującym się w potrzebie.

- 10% zysku na działanie i rozwój radia "Bobola".

- Pozostałe na dalsze działanie i rozwój "Kultury Życia".

Pieniądze nie mogą być przeszkodą – ze 100 % skutecznością próbujemy zaradzić w sytuacjach, kiedy ktoś bardzo chce uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez nas a rzeczywiście go na to nie stać finansowo.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.kulturazycia.co.uk/o-nas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2019
  13.02.2019

  Powodzenia z tymi koncertami. Fajna sprawa :)

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   23.03.2019
   23.03.2019

   Dziękujemu bardzo:)

 • Izabella - awatar

  Izabella

  09.02.2019
  09.02.2019

  Witaj Remku i Elu, Wspaniałe dzieło!!! Na chwale Boża! Niedlugo Marek i Różyczka tez będą się włączać! Szczesc Boże i Bóg Zapłać! Izabella 😇😇😇

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   09.02.2019
   09.02.2019

   Dziękujemy bardzo Izabella:) Niech nas wszystkich Pan Bóg błogosławi i Maryja ma w swojej opiece!

 • Barbara Wlodarska - awatar

  Barbara Wlodarska

  09.02.2019
  09.02.2019

  Powodzeni 🇵🇱 🤗

  • Remek Farbotko - awatar

   Remek Farbotko - Organizator zbiórki

   09.02.2019
   09.02.2019

   Dziękujemy:)

1 411 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remek Farbotko - awatar

Remek Farbotko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Agnieszka Mądra - awatar
Agnieszka Mądra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Basia Pilinda - awatar
Basia Pilinda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Papee - awatar
Ewa Papee
50
zofia - awatar
zofia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Izabella - awatar
Izabella
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij