Zbiórka fundacja „ KUP I ZRÓB „ - miniaturka zdjęcia

fundacja „ KUP I ZRÓB „

Zbiórka fundacja „ KUP I ZRÓB „ - zdjęcie główne

fundacja „ KUP I ZRÓB „

0 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

                                                         FUNDACJA " KUP I ZRÓB "

Na co zbieramy:

 -  Otwarcie warsztatu odbudowy i renowacji pojazdów samochodowych.

 - Założenie i uruchomienie Fundacji " Kup i Zrób " która uzyskane środki finansowe ze sprzedaży nietuzinkowych już pojazdów z lat 80 i 90 przeznaczałaby na inne cele charytatywne.

Cel Fundacji: 

 - Pozyskiwanie środków na cele charytatywne.

   Korzystając z osobistych doświadczeń, pasji do tego zawodu jak i znajomości rynku motoryzacyjnego od ponad 20 lat, jestem przekonany o sensie takiego działania. Patrząc na pojazdy z tamtych lat, to one mają to " coś " czego chyba brakuje tym dzisiejszym. Wielu z nas z przyjemnością chciałoby takim samochodem pojeździć (co też będzie możliwe). Angażując siebie, oraz szerokie doświadczenie zespołu mechaników nie będzie rzeczy niemożliwych. Nasz zespół to Ania, Adam, Bartek i Michał.

   W ramach Fundacji pojazd zostanie zakupiony i odnowiony (będziemy prowadzić videobloga z poszczególnych etapów renowacji). Następnie wystawiony na aukcjach internetowych i sprzedany. W okresie aukcji będzie można odpłatnie go wypożyczyć. Całość środków zostanie dokładnie policzona i rozliczona na stronie Fundacji i przekazana na jeden lub wiele celów charytatywnych. Linki do stron zostaną przekazane wszystkim darczyńcą. 

Obiekt który chcemy przystosować znajduje się koło Poznania i jest prawie w pełni wyposażony do działania w tym kierunku.Jedyne co stoi nam na przeszkodzie to brak środków finansowych. Brakuje nam około 50 tyś. złotych, aby po odejściu z obecnej pracy zapewnić spokojny i zrównoważony rozwój warsztatu i Fundacji. Otwarcie planujemy na 1 Września. 

   Ponieważ przez wiele lat wspomagaliśmy Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i Anny Dymnej      " Mimo Wszystko", chcielibyśmy aby całość zebranych środków została w następnych latach zwrócona. Zrobimy to poprzez wspieranie innych celów i informację opublikujemy na stronie. 

Co jeśli zbierzemy więcej?

   Jeżeli uda nam się zebrać więcej niż planowaliśmy, będziemy mogli zwiększyć naszą obecność w mediach i jeszcze intensywniej informować o naszych działaniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Dołącz do zbiórki

   Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, bez względu na jej wysokość. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij