Zbiórka fundacja „ KUP I ZRÓB „ - zdjęcie główne

fundacja „ KUP I ZRÓB „

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

                                                         FUNDACJA " KUP I ZRÓB "

Na co zbieramy:

 -  Otwarcie warsztatu odbudowy i renowacji pojazdów samochodowych.

 - Założenie i uruchomienie Fundacji " Kup i Zrób " która uzyskane środki finansowe ze sprzedaży nietuzinkowych już pojazdów z lat 80 i 90 przeznaczałaby na inne cele charytatywne.

Cel Fundacji: 

 - Pozyskiwanie środków na cele charytatywne.

   Korzystając z osobistych doświadczeń, pasji do tego zawodu jak i znajomości rynku motoryzacyjnego od ponad 20 lat, jestem przekonany o sensie takiego działania. Patrząc na pojazdy z tamtych lat, to one mają to " coś " czego chyba brakuje tym dzisiejszym. Wielu z nas z przyjemnością chciałoby takim samochodem pojeździć (co też będzie możliwe). Angażując siebie, oraz szerokie doświadczenie zespołu mechaników nie będzie rzeczy niemożliwych. Nasz zespół to Ania, Adam, Bartek i Michał.

   W ramach Fundacji pojazd zostanie zakupiony i odnowiony (będziemy prowadzić videobloga z poszczególnych etapów renowacji). Następnie wystawiony na aukcjach internetowych i sprzedany. W okresie aukcji będzie można odpłatnie go wypożyczyć. Całość środków zostanie dokładnie policzona i rozliczona na stronie Fundacji i przekazana na jeden lub wiele celów charytatywnych. Linki do stron zostaną przekazane wszystkim darczyńcą. 

Obiekt który chcemy przystosować znajduje się koło Poznania i jest prawie w pełni wyposażony do działania w tym kierunku.Jedyne co stoi nam na przeszkodzie to brak środków finansowych. Brakuje nam około 50 tyś. złotych, aby po odejściu z obecnej pracy zapewnić spokojny i zrównoważony rozwój warsztatu i Fundacji. Otwarcie planujemy na 1 Września. 

   Ponieważ przez wiele lat wspomagaliśmy Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i Anny Dymnej      " Mimo Wszystko", chcielibyśmy aby całość zebranych środków została w następnych latach zwrócona. Zrobimy to poprzez wspieranie innych celów i informację opublikujemy na stronie. 

Co jeśli zbierzemy więcej?

   Jeżeli uda nam się zebrać więcej niż planowaliśmy, będziemy mogli zwiększyć naszą obecność w mediach i jeszcze intensywniej informować o naszych działaniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Dołącz do zbiórki

   Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, bez względu na jej wysokość. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij