Zbiórka fundacja „ KUP I ZRÓB „ - zdjęcie główne

fundacja „ KUP I ZRÓB „

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

                                                         FUNDACJA " KUP I ZRÓB "

Na co zbieramy:

 -  Otwarcie warsztatu odbudowy i renowacji pojazdów samochodowych.

 - Założenie i uruchomienie Fundacji " Kup i Zrób " która uzyskane środki finansowe ze sprzedaży nietuzinkowych już pojazdów z lat 80 i 90 przeznaczałaby na inne cele charytatywne.

Cel Fundacji: 

 - Pozyskiwanie środków na cele charytatywne.

   Korzystając z osobistych doświadczeń, pasji do tego zawodu jak i znajomości rynku motoryzacyjnego od ponad 20 lat, jestem przekonany o sensie takiego działania. Patrząc na pojazdy z tamtych lat, to one mają to " coś " czego chyba brakuje tym dzisiejszym. Wielu z nas z przyjemnością chciałoby takim samochodem pojeździć (co też będzie możliwe). Angażując siebie, oraz szerokie doświadczenie zespołu mechaników nie będzie rzeczy niemożliwych. Nasz zespół to Ania, Adam, Bartek i Michał.

   W ramach Fundacji pojazd zostanie zakupiony i odnowiony (będziemy prowadzić videobloga z poszczególnych etapów renowacji). Następnie wystawiony na aukcjach internetowych i sprzedany. W okresie aukcji będzie można odpłatnie go wypożyczyć. Całość środków zostanie dokładnie policzona i rozliczona na stronie Fundacji i przekazana na jeden lub wiele celów charytatywnych. Linki do stron zostaną przekazane wszystkim darczyńcą. 

Obiekt który chcemy przystosować znajduje się koło Poznania i jest prawie w pełni wyposażony do działania w tym kierunku.Jedyne co stoi nam na przeszkodzie to brak środków finansowych. Brakuje nam około 50 tyś. złotych, aby po odejściu z obecnej pracy zapewnić spokojny i zrównoważony rozwój warsztatu i Fundacji. Otwarcie planujemy na 1 Września. 

   Ponieważ przez wiele lat wspomagaliśmy Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo" i Anny Dymnej      " Mimo Wszystko", chcielibyśmy aby całość zebranych środków została w następnych latach zwrócona. Zrobimy to poprzez wspieranie innych celów i informację opublikujemy na stronie. 

Co jeśli zbierzemy więcej?

   Jeżeli uda nam się zebrać więcej niż planowaliśmy, będziemy mogli zwiększyć naszą obecność w mediach i jeszcze intensywniej informować o naszych działaniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Dołącz do zbiórki

   Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, bez względu na jej wysokość. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Adam Hochół - awatar

Adam Hochół

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij