Zbiórka Kupmy sobie skwer! - zdjęcie główne

Kupmy sobie skwer!

50 zł  z 830 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Wiciński - awatar

Grzegorz Wiciński

Organizator zbiórki


Prezydent Miasta Legnicy wystawił do sprzedaży na drodze licytacji zadrzewioną działkę w centrum miasta. Działka jest miejskim skwerem ze starymi nasadzeniami drzew, ławeczkami i alejkami. To ostatnie tego typu miejsce w ścisłym centrum Legnicy. Zebraliśmy się więc w kilka osób i postanowiliśmy skrzyknąć legniczan i nie tylko, w celu wykupienia skweru od miasta. Stwierdziliśmy, że tylko w ten sposób możemy osiągnąć cel, ponieważ w przeszłości legniczanie wielokrotnie protestowali, zbierali podpisy, proponowali miastu zagospodarowywanie terenów zielonych pod miejskie skwery lub place, ale zawsze bez skutku. Legnicki magistrat nie słucha głosu mieszkańców, mimo marketingowych haseł, że jest "blisko legniczan i ich spraw". Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu Kupić Sobie Skwer! Każdy może pomóc! Nie tylko legniczanie! Zapraszamy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 830 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Wiciński - awatar

Grzegorz Wiciński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Krzysztof Błądziński Kukiz'15 - awatar
Krzysztof Błądziński Kukiz'15
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij