Zbiórka Czy jest w życiu coś więcej? - miniaturka zdjęcia

Czy jest w życiu coś więcej? Jak założyć taką zbiórkę?

Czy jest w życiu coś więcej?

700 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy Toruńską Fundacją Rozwoju "Wszystko Jest Możliwe" i zarazem ludźmi pełnymi zapału, ciągle zdobywającymi doświadczenie, którzy prowadzą działania społeczne i starają się pomagać ludziom. Nasz udział w projektach jest charytatywny. Robimy to w miarę posiadanych środków, kierując się misją fundacji i realizując  potrzeby za pośrednictwem uruchomionych projektów.

Naszą misją jest hasło: "Tam społeczna przemiana gdzie serca odmiana." Jesteśmy mocno przekonani o tym, że pozytywne zmiany społeczne rozpoczynają się od zmian nas samych. Dlatego właśnie podążamy w tym kierunku.

Kochamy ludzi i zgodnie z wyzwaniem "Czyńcie ludziom to samo, co chcielibyście, aby wam inni czynili", zamierzamy udzielać nieustannie wsparcia potrzebującym - co też czynimy.

Strona internetowa naszej fundacji: www.wszystkojestmozliwe.org


Na co zbieramy pieniądze

Środki finansowe zostaną przeznaczone na organizację Kursu Alfa, w tym 10 kolacji oraz weekendu dla jego 25 uczestników. Pod tym adresem można posłuchać historii osób, które doświadczyły życiowej, pozytywnej przemiany po tym jak same ukończyły ten kurs: http://polska.alpha.org/historie/


Dlaczego?

Czy zdarzyło ci się wcześniej wziąć udział w wydarzeniu będącym wspaniałą przygodą a następnie zapragnąć przekazać tą ideę dalej?

Jesteśmy przekonani o wyjątkowej wartości Kursu Alfa, który znany jest już na całym świecie. Dlatego zbieramy pieniądze na jego uruchomienie, ponieważ sami uczestniczyliśmy już wcześniej w jego edycjach, co z kolei wpłynęło na nas samych. Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie w tych czasach warto nie tylko poznać ale również odnowić podstawy chrześcijańskiej wiary.


Kurs odbywał się już w ponad 169 krajach i 112 językach i ukończyło go kilkanaście milionów ludzi. Jest przeprowadzony w sposób kompetentny i żartobliwy, zawsze przy wspólnym posiłku a wspólna nauka i śmiech – pomaga otworzyć się, przełamać bariery; powoduje, że można czuć się swobodnie Kurs przybliża nam kwestie związane z życiem. Pomaga na nowo odnaleźć życiowe cele, odpowiedzieć na niełatwe często życiowe pytania, takie jak: "Czy jest w życiu coś więcej"? Tam można zapytać o wszystko. Żadne pytanie nie jest niemądre lub zbyt napastliwe a mała grupa daje okazję do zadawania pytań i dyskusji.
Alfa, choć odkrywa przed uczestnikami istotę chrześcijaństwa, w gruncie rzeczy jest kursem ponad wyznaniowym ponieważ przeznaczony jest dla ludzi o dowolnym światopoglądzie czy wyznających różne religie.

To dla nas ważne

Ta pomoc znaczy dla nas bardzo wiele. Nasza fundacja utrzymuje się ze wsparcia społecznego i wpłat ludzi dobrego serca. Sami uczymy się i pracujemy zawodowo oraz wspieramy nasze projekty fundacyjne by mogły się odbyć. Ta pomoc jest zatem niezbędna


Gdzie

Wydarzenie odbędzie się w Restauracji Pieprz i Wanilia w Toruniu. ul. Płocka
Pierwsze, inauguracyjne spotkaniu Kursu: Środa, 5 kwietnia 2017, godzina 18.

Więcej o Kursie Alfa: 
www.wszystkojestmozliwe.org/projekty/kurs-alfa/
www.alfapolska.org

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.04.2017
    20.04.2017

    :-)

700 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij