Zbiórka Czy jest w życiu coś więcej? - miniaturka zdjęcia

Czy jest w życiu coś więcej?

Czy jest w życiu coś więcej?

700 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy Toruńską Fundacją Rozwoju "Wszystko Jest Możliwe" i zarazem ludźmi pełnymi zapału, ciągle zdobywającymi doświadczenie, którzy prowadzą działania społeczne i starają się pomagać ludziom. Nasz udział w projektach jest charytatywny. Robimy to w miarę posiadanych środków, kierując się misją fundacji i realizując  potrzeby za pośrednictwem uruchomionych projektów.

Naszą misją jest hasło: "Tam społeczna przemiana gdzie serca odmiana." Jesteśmy mocno przekonani o tym, że pozytywne zmiany społeczne rozpoczynają się od zmian nas samych. Dlatego właśnie podążamy w tym kierunku.

Kochamy ludzi i zgodnie z wyzwaniem "Czyńcie ludziom to samo, co chcielibyście, aby wam inni czynili", zamierzamy udzielać nieustannie wsparcia potrzebującym - co też czynimy.

Strona internetowa naszej fundacji: www.wszystkojestmozliwe.org


Na co zbieramy pieniądze

Środki finansowe zostaną przeznaczone na organizację Kursu Alfa, w tym 10 kolacji oraz weekendu dla jego 25 uczestników. Pod tym adresem można posłuchać historii osób, które doświadczyły życiowej, pozytywnej przemiany po tym jak same ukończyły ten kurs: http://polska.alpha.org/historie/


Dlaczego?

Czy zdarzyło ci się wcześniej wziąć udział w wydarzeniu będącym wspaniałą przygodą a następnie zapragnąć przekazać tą ideę dalej?

Jesteśmy przekonani o wyjątkowej wartości Kursu Alfa, który znany jest już na całym świecie. Dlatego zbieramy pieniądze na jego uruchomienie, ponieważ sami uczestniczyliśmy już wcześniej w jego edycjach, co z kolei wpłynęło na nas samych. Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie w tych czasach warto nie tylko poznać ale również odnowić podstawy chrześcijańskiej wiary.


Kurs odbywał się już w ponad 169 krajach i 112 językach i ukończyło go kilkanaście milionów ludzi. Jest przeprowadzony w sposób kompetentny i żartobliwy, zawsze przy wspólnym posiłku a wspólna nauka i śmiech – pomaga otworzyć się, przełamać bariery; powoduje, że można czuć się swobodnie Kurs przybliża nam kwestie związane z życiem. Pomaga na nowo odnaleźć życiowe cele, odpowiedzieć na niełatwe często życiowe pytania, takie jak: "Czy jest w życiu coś więcej"? Tam można zapytać o wszystko. Żadne pytanie nie jest niemądre lub zbyt napastliwe a mała grupa daje okazję do zadawania pytań i dyskusji.
Alfa, choć odkrywa przed uczestnikami istotę chrześcijaństwa, w gruncie rzeczy jest kursem ponad wyznaniowym ponieważ przeznaczony jest dla ludzi o dowolnym światopoglądzie czy wyznających różne religie.

To dla nas ważne

Ta pomoc znaczy dla nas bardzo wiele. Nasza fundacja utrzymuje się ze wsparcia społecznego i wpłat ludzi dobrego serca. Sami uczymy się i pracujemy zawodowo oraz wspieramy nasze projekty fundacyjne by mogły się odbyć. Ta pomoc jest zatem niezbędna


Gdzie

Wydarzenie odbędzie się w Restauracji Pieprz i Wanilia w Toruniu. ul. Płocka
Pierwsze, inauguracyjne spotkaniu Kursu: Środa, 5 kwietnia 2017, godzina 18.

Więcej o Kursie Alfa: 
www.wszystkojestmozliwe.org/projekty/kurs-alfa/
www.alfapolska.org

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.04.17
    20.04.17

    :-)

700 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij