Zbiórka Kurs filmowy dla pasjonata - miniaturka zdjęcia

Kurs filmowy dla pasjonata

Son Ka - awatar

Son Ka

Organizator zbiórki

Witajcie!

Kim jestem?

Absolwentką architektury, która kiedyś dla pasji poświęcała każda wolną chwilę i  zarobione dorywczo pieniądze na kurs rysunku, aby móc dostać się na studia. Udało się - skończyłam architekturę!

Dla kogo?

Mój narzeczony także ma swoją pasję - filmowanie i reżyserię, które są owocem wieloletnich działań jako fotograf. Jednak fotografia okazała się nie wystarczać, aby mógł wyrazić wszystkie swoje wizje. Filmy pozwalają mu na to w 100%! Inwestuje w sprzęt wideo, poświęca weekendy na filmowanie, a wieczorami po pracy wolny czas na ich montaż. Metodą prób i błędów sam stara się uczyć fachu. 

Jaki cel?

Chciałabym zrobić mu niespodziankę na urodziny i ofiarować możliwość poszerzenia swojej wiedzy na Warsztatach Realizatora Filmowego i Telewizyjnego, które na start w pełni wyczerpują temat nie tylko filmowania, ale i reżyserii, scenografii, montażu filmów czy pisania scenariuszy. Kurs trwa 3 weekendy i kończy się otrzymaniem certyfikatu, który otwiera wiele drzwi. Sam kurs kosztuje 5000 zł. Niestety nie stać mnie na zafundowanie mu takiego prezentu. Stąd moja gorąca prośba do Was... Pomóżcie mi proszę spełnić jego marzenie i rozwinąć skrzydła w filmografii!!! 

Poniżej kilka przykładów jego dotychczasowej pracy:

Pomóżcie proszę! Będę wdzięczna za pomoc i wsparcie! :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Son Ka - awatar

Son Ka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij