Zbiórka Kurs filmowy dla pasjonata - zdjęcie główne

Kurs filmowy dla pasjonata

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Son Ka - awatar

Son Ka

Organizator zbiórki

Witajcie!

Kim jestem?

Absolwentką architektury, która kiedyś dla pasji poświęcała każda wolną chwilę i  zarobione dorywczo pieniądze na kurs rysunku, aby móc dostać się na studia. Udało się - skończyłam architekturę!

Dla kogo?

Mój narzeczony także ma swoją pasję - filmowanie i reżyserię, które są owocem wieloletnich działań jako fotograf. Jednak fotografia okazała się nie wystarczać, aby mógł wyrazić wszystkie swoje wizje. Filmy pozwalają mu na to w 100%! Inwestuje w sprzęt wideo, poświęca weekendy na filmowanie, a wieczorami po pracy wolny czas na ich montaż. Metodą prób i błędów sam stara się uczyć fachu. 

Jaki cel?

Chciałabym zrobić mu niespodziankę na urodziny i ofiarować możliwość poszerzenia swojej wiedzy na Warsztatach Realizatora Filmowego i Telewizyjnego, które na start w pełni wyczerpują temat nie tylko filmowania, ale i reżyserii, scenografii, montażu filmów czy pisania scenariuszy. Kurs trwa 3 weekendy i kończy się otrzymaniem certyfikatu, który otwiera wiele drzwi. Sam kurs kosztuje 5000 zł. Niestety nie stać mnie na zafundowanie mu takiego prezentu. Stąd moja gorąca prośba do Was... Pomóżcie mi proszę spełnić jego marzenie i rozwinąć skrzydła w filmografii!!! 

Poniżej kilka przykładów jego dotychczasowej pracy:

Pomóżcie proszę! Będę wdzięczna za pomoc i wsparcie! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Son Ka - awatar

Son Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij