Zbiórka Kurs trenera kulturystyki - zdjęcie główne

Kurs trenera kulturystyki

56 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Toruński - awatar

Michał Toruński

Organizator zbiórki

Witajcie kochani 😀 Mam na imię Michał i moją pasją jest kulturystyka i wszelkie aspekty z nią związane 👍😀 Pieniążki które pragnę tutaj zebrać są mi potrzebne do zrealizowania mojego wielkiego marzenia jakim jest posiadanie kursu trenera personalnego, instruktora kulturystyki oraz diety i odchudzania. Pragnę dzielić się swoją wiedzą z innymi, motywować ich do zdrowego, a także aktywnego trybu życia bo sport to zdrowie😀😀 Będę bardzo wdzięczny za każdą wplaconą złotówkę, ponieważ przybliżać mnie będzie do spełnienia mojego ogromnego marzenia. Nie mam zamiaru tutaj kogokolwiek naciągać ani namawiać jest to wyłącznie moja prośba, wierzę że istnieją jeszcze ludzie chcący pomagać, dla których przekazanie jednej złotówki nie stanowi dużego problemu, a jak dla mnie przybliży do zrealizowania marzenia. 

Bardzo wszystkim dziękuję i pozdrawiam 😀😀😀

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
56 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Toruński - awatar

Michał Toruński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Małgorzata Chojnacka - awatar
Małgorzata Chojnacka
10
Krzysztof Zalewski - awatar
Krzysztof Zalewski
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
FLOBEATZ - awatar
FLOBEATZ
1
pakulskidreamteam - awatar
pakulskidreamteam
5
Ania - awatar
Ania
5
Lu Teo działaj kolego - awatar
Lu Teo działaj kolego
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij