Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - miniaturka zdjęcia

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia

Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - zdjęcie główne

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia

451 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Ziarniak śródczaszkowy i w rdzeniu kręgowym. W sierpniu ub. r. miałem operację wycięcia ropniaka opłucnej.Stwierdzono także u mnie cukrzycę insulino zależną.W grudniu nastąpił nawrót i druga operacja przy której okazało się że ropa zaatakowała także rdzeń kręgowy od kręgu th9 do L1 co spowodowało niedowład dolnych części ciala.Obecnie mam bardzo duże trudności z siedzeniami i chodzeniem,ogromny ból nerwów kregowych (gorset Jewetta i kule).Przebycie 30 metrów jest dla mnie ogromnym wysiłkiem.Trwa leczenie mające zlikwidować ropę w rdzeniu i jak dobrze pójdzie to wszczepienie implantów.Koszta z tym związane przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny dlatego proszę o pomoc ludzi dobrego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Mariusz Tabaczyński - awatar

  Mariusz Tabaczyński

  22.03.19
  22.03.19

  Aktualizacja recepta na miesiąc jedną z czterech a to nie wszystkie leki potrzebne.

  Zdjęcie aktualności 28 439

451 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Joanna Wożniak - awatar
Joanna Wożniak
50
Piotr Fijałkowski - awatar
Piotr Fijałkowski
20
Grażyna Jaszczyk - awatar
Grażyna Jaszczyk
50
Agnieszka Luczejko - awatar
Agnieszka Luczejko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beron - awatar
Beron
20
Tatra - awatar
Tatra
20
Sebastian i agnieszka Maroszek - awatar
Sebastian i agnieszka Maroszek
20
Arek - awatar
Arek
100
Kamil - awatar
Kamil
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij