Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - miniaturka zdjęcia

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - zdjęcie główne

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia

451 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Ziarniak śródczaszkowy i w rdzeniu kręgowym. W sierpniu ub. r. miałem operację wycięcia ropniaka opłucnej.Stwierdzono także u mnie cukrzycę insulino zależną.W grudniu nastąpił nawrót i druga operacja przy której okazało się że ropa zaatakowała także rdzeń kręgowy od kręgu th9 do L1 co spowodowało niedowład dolnych części ciala.Obecnie mam bardzo duże trudności z siedzeniami i chodzeniem,ogromny ból nerwów kregowych (gorset Jewetta i kule).Przebycie 30 metrów jest dla mnie ogromnym wysiłkiem.Trwa leczenie mające zlikwidować ropę w rdzeniu i jak dobrze pójdzie to wszczepienie implantów.Koszta z tym związane przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny dlatego proszę o pomoc ludzi dobrego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Tabaczyński - awatar

  Mariusz Tabaczyński

  22.03.2019
  22.03.2019

  Aktualizacja recepta na miesiąc jedną z czterech a to nie wszystkie leki potrzebne.

  Zdjęcie aktualizacji 28 439

451 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Joanna Wożniak - awatar
Joanna Wożniak
50
Piotr Fijałkowski - awatar
Piotr Fijałkowski
20
Grażyna Jaszczyk - awatar
Grażyna Jaszczyk
50
Agnieszka Luczejko - awatar
Agnieszka Luczejko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beron - awatar
Beron
20
Tatra - awatar
Tatra
20
Sebastian i agnieszka Maroszek - awatar
Sebastian i agnieszka Maroszek
20
Arek - awatar
Arek
100
Kamil - awatar
Kamil
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij