Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - miniaturka zdjęcia

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia - zdjęcie główne

Ziarniak śródczaszkowy i rdzenia

451 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Ziarniak śródczaszkowy i w rdzeniu kręgowym. W sierpniu ub. r. miałem operację wycięcia ropniaka opłucnej.Stwierdzono także u mnie cukrzycę insulino zależną.W grudniu nastąpił nawrót i druga operacja przy której okazało się że ropa zaatakowała także rdzeń kręgowy od kręgu th9 do L1 co spowodowało niedowład dolnych części ciala.Obecnie mam bardzo duże trudności z siedzeniami i chodzeniem,ogromny ból nerwów kregowych (gorset Jewetta i kule).Przebycie 30 metrów jest dla mnie ogromnym wysiłkiem.Trwa leczenie mające zlikwidować ropę w rdzeniu i jak dobrze pójdzie to wszczepienie implantów.Koszta z tym związane przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny dlatego proszę o pomoc ludzi dobrego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Tabaczyński - awatar

  Mariusz Tabaczyński

  22.03.2019
  22.03.2019

  Aktualizacja recepta na miesiąc jedną z czterech a to nie wszystkie leki potrzebne.

  Zdjęcie aktualizacji 28 439

451 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Tabaczyński - awatar

Mariusz Tabaczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Joanna Wożniak - awatar
Joanna Wożniak
50
Piotr Fijałkowski - awatar
Piotr Fijałkowski
20
Grażyna Jaszczyk - awatar
Grażyna Jaszczyk
50
Agnieszka Luczejko - awatar
Agnieszka Luczejko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beron - awatar
Beron
20
Tatra - awatar
Tatra
20
Sebastian i agnieszka Maroszek - awatar
Sebastian i agnieszka Maroszek
20
Arek - awatar
Arek
100
Kamil - awatar
Kamil
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij