Lepsze jutro dla Magdy

1 197 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Lichtański - awatar

Karol Lichtański

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc dla Siostry.

To był 17 Lipca 2017 roku, piękny słoneczny dzień, Magda nie spodziewała się co może ją spotkać. 

Dzień jak codzień 5:20 pobudka i do pracy, tego dnia miała przygotować córkę na wycieczkę która była tak bardzo przez nią wyczekiwana wiec po pracy, po obiedzie odrazu do auta i na zakupy. 

Była to ostatnia droga jaką samodzielnie jechała autem za kierownica, słońce świeciło wprost w jej oczy, było wzniesienie na drodze a za tym ogromna gałąź która zaskoczyła ją odruchowo chcąc ominąć zjechała na przeciwległy pas zahaczając w przydrożne konary drzew i auto odbiło na prawidłowy pas lecz skończyło się to uderzeniem dachem o drzewo które rosło tuż przy jezdni. 

Był to dla nas wszystkich szok i niedowierzanie ze nasza Magdę spotkało coś tak strasznego 

I się zaczęło... 

Pierwsze diagnozy mówiły o tym ze stan jest krytyczny i liczy się najbliższe 24 h. Dowiedzieliśmy się ze Magda została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej by organizm mógł sie zregenerować, stwierdzono zapalenie aksonalne mózgu.

Po wielu staraniach znajomych/ naszych przyjęto ją do fundacji światło w Toruniu by ją wybudzać, trwało to wiele miesięcy dzięki żmudnej i długiej rehabilitacji Magda zaczęła wracać do nas i powoli uczyć się funkcjonować, trwa to do dziś wiele ludzi przyczyniło się do tego np.wpłacając „symboliczna złotówkę” lub w inny sposób. 

Magda potrzebuje ćwiczeń by normalnie samodzielnie funkcjonować, potrzebuje leków i wiele innych rzeczy

Dlatego w imieniu siostry i całej rodziny prosimy o pomoc by mogła z uśmiechem na twarzy zaczynać dzień jak każdy z nas, by widzieć postępy w swoich ćwiczeniach i pozytywnie patrzeć w przyszłość 

Z całego serca dziękujemy !! ❤️


Przekaz 1% podatku dochodowego Fundacja światło KRS - 0000183283w celu szczegółowym wpisujemy „Magda Lichtańska” 

Lub podaruj jakąkolwiek sumę Nr konta fundacji światło 3412 4040 0911 1100 0044 9099 43 z dopiskiem „ Magda Lichtanska” Ważne by było imię i nazwisko 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marcin Loni - awatar

  Marcin Loni

  11.08.2019
  11.08.2019

  Życzymy Szybkiego powrotu do Zdrowia ;)))) Ps. WALCZ MAGDA 🧗‍♀️

 • Marta Trzeciak - awatar

  Marta Trzeciak

  23.06.2019
  23.06.2019

  👍👍

1 197 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Lichtański - awatar

Karol Lichtański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Burak - awatar
Tomasz Burak
20
Katarzyna Wewiór - awatar
Katarzyna Wewiór
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Loni - awatar
Marcin Loni
100
Damian Pokorski - awatar
Damian Pokorski
200
Marta Trzeciak - awatar
Marta Trzeciak
10
B A Z - awatar
B A Z
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij