Zbiórka Lepsze jutro dla Magdy - miniaturka zdjęcia

Lepsze jutro dla Magdy

Lepsze jutro dla Magdy

1 197 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Lichtański - awatar

Karol Lichtański

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc dla Siostry.

To był 17 Lipca 2017 roku, piękny słoneczny dzień, Magda nie spodziewała się co może ją spotkać. 

Dzień jak codzień 5:20 pobudka i do pracy, tego dnia miała przygotować córkę na wycieczkę która była tak bardzo przez nią wyczekiwana wiec po pracy, po obiedzie odrazu do auta i na zakupy. 

Była to ostatnia droga jaką samodzielnie jechała autem za kierownica, słońce świeciło wprost w jej oczy, było wzniesienie na drodze a za tym ogromna gałąź która zaskoczyła ją odruchowo chcąc ominąć zjechała na przeciwległy pas zahaczając w przydrożne konary drzew i auto odbiło na prawidłowy pas lecz skończyło się to uderzeniem dachem o drzewo które rosło tuż przy jezdni. 

Był to dla nas wszystkich szok i niedowierzanie ze nasza Magdę spotkało coś tak strasznego 

I się zaczęło... 

Pierwsze diagnozy mówiły o tym ze stan jest krytyczny i liczy się najbliższe 24 h. Dowiedzieliśmy się ze Magda została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej by organizm mógł sie zregenerować, stwierdzono zapalenie aksonalne mózgu.

Po wielu staraniach znajomych/ naszych przyjęto ją do fundacji światło w Toruniu by ją wybudzać, trwało to wiele miesięcy dzięki żmudnej i długiej rehabilitacji Magda zaczęła wracać do nas i powoli uczyć się funkcjonować, trwa to do dziś wiele ludzi przyczyniło się do tego np.wpłacając „symboliczna złotówkę” lub w inny sposób. 

Magda potrzebuje ćwiczeń by normalnie samodzielnie funkcjonować, potrzebuje leków i wiele innych rzeczy

Dlatego w imieniu siostry i całej rodziny prosimy o pomoc by mogła z uśmiechem na twarzy zaczynać dzień jak każdy z nas, by widzieć postępy w swoich ćwiczeniach i pozytywnie patrzeć w przyszłość 

Z całego serca dziękujemy !! ❤️


Przekaz 1% podatku dochodowego Fundacja światło KRS - 0000183283w celu szczegółowym wpisujemy „Magda Lichtańska” 

Lub podaruj jakąkolwiek sumę Nr konta fundacji światło 3412 4040 0911 1100 0044 9099 43 z dopiskiem „ Magda Lichtanska” Ważne by było imię i nazwisko 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marcin Loni - awatar

  Marcin Loni

  11.08.19
  11.08.19

  Życzymy Szybkiego powrotu do Zdrowia ;)))) Ps. WALCZ MAGDA 🧗‍♀️

 • Marta Trzeciak - awatar

  Marta Trzeciak

  23.06.19
  23.06.19

  👍👍

1 197 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Lichtański - awatar

Karol Lichtański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomasz Burak - awatar
Tomasz Burak
20
Katarzyna Wewiór - awatar
Katarzyna Wewiór
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Loni - awatar
Marcin Loni
100
Damian Pokorski - awatar
Damian Pokorski
200
Marta Trzeciak - awatar
Marta Trzeciak
10
B A Z - awatar
B A Z
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij