Zbiórka Pałac w Bożkowie - zdjęcie główne

Pałac w Bożkowie

1 940 zł  z 12 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

  Fundacja Erdgold została założona między innymi w celu ratowania zabytków. W czasie naszych podróży , pewna historia zaprowadziła nas do Bożkowa , gdzie po raz pierwszy zetknęliśmy się z Pałacem rodu Von Magnis. Pałac piękny , z unikatową architekturą i kompleksem parkowym. Bajkowy choć trochę mroczny z bogatą historią......niestety od ponad dwóch dekad popadający w ruinę. Po zapoznaniu się z jego dziejami doszliśmy do wniosku , że należy zrobić wszystko aby jedna z najpiękniejszych perełek Dolnego Śląska przetrwała dla kolejnych pokoleń . Po czasie debat o przedsięwzięciu kórego chcemy się podjąć postanowiliśmy działać w celu przywrócenia mu dawnej świetności. Jest to ostatni moment na uratowanie tego wysokiej klasy zabytku przed postępującą degradacją. Wiemy ,że wspólnymi siłami możemy zrobić bardzo dużo , stąd zbiórka środków , która pozwoli na odkupienie , zabezpieczenie i przywrócenie Pałacowi dawnego blasku aby mógł cieszyć turystów i miłośników takich miejsc.

Prosimy o wsparcie w ratowaniu tego wyjątkowego i unikatowego zabytku.

Zachęcamy do zobaczenia wnętrz pałacu na filmikach w internecie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Michał ;) - awatar

  Michał ;)

  20.05.2024
  20.05.2024

  Swietni ludzie,cudowny cel ,jesteśmy z Wami ;)

 • Arek spawacz - awatar

  Arek spawacz

  19.05.2024
  19.05.2024

  Wspaniali ludzie którzy chcą pomóc w ratowaniu Pałacu w Bożkowie 👍👍👍 szczere pozdrowienia dla pomysłodawców rewitalizacji i odbudowy obiektu jakim jest Pałac w Bożkowie 👏👏👏👏👏

1 940 zł  z 12 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Nocne zwiedzanie Kazimierza - awatar
Nocne zwiedzanie Kazimierza
149
Basia - awatar
Basia
1
Arkadiusz Marczak - awatar
Arkadiusz Marczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
7.50 - awatar
7.50
50
Krzysztof Pruszkowski - awatar
Krzysztof Pruszkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij