Dzień dobry,
Zbieram na soplicę typu pingwinowa, ewentualnie jeśli nie będzie takiej w sklepie to kupię wiśniową.
Z góry dzięki za wszelkie wpłaty, obiecuję że będzie ona wypita za zdrowie donejterów.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!