Anonimowy Darczyńca
4 ZŁ

Moja babcia ma 91 lat chcemy jej pomóc żeby jak najlepiej spędziła swoje starsze lata ostatnio była w szpitalu z powodu zapalenia płuc została wyleczona ale niestety musi brać lekki od serca które nie są tanie do końca swojego życia mam nadzieję że uzbieramy trochę pieniążków na babcię .
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!