Zbiórka Nowy dom. Lepsze jutro. - zdjęcie główne

Nowy dom. Lepsze jutro.

101 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Piętka - awatar

Sylwia Piętka

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich Serdecznie. Chciałabym Wam przedstawić Łukasza. Łukasz to osoba niepełnosprawna. Po śmierci rodziców został sam. Mieszka na obrzeżach małej miejscowości przy samym lesie.Jednak Łukasz nie chce opuścić rodzinnego domu jest bardzo związany z tym miejscem. To  bardzo dobry chłopak o szczerym sercu. Warunki w jakich mieszka i żyje są okropne. Chciałabym mu pomóc wyremontować choć część domu aby żyło mu się lepiej. Chciałabym zabezpieczyć go finansowo chociaż na jakiś czas żeby nie martwił się o to czy dziś będzie jadł czy nie. Proszę dobrych ludzi o wsparcie. Sama pomagam jak mogę. Choć nie mam sama zbyt wiele. Jednak jego los poruszył moim sercem.  Serce rozpada się na pół patrząc na taki Nie komfort życia. Wiem że jest wiele osób i rodzin potrzebujących pomocy. Ale może wśród Was znajdą się też osoby które również nie przejdą obojętnie wobec niemocy tego biednego chłopaka. To nie jego wina ze jest chory to nie jego wina że los rzucił mu takie kłody pod nogi. Dobrzy ludzie Wiem że z Wami mogę dla Łukasza wiele. Prosimy Was o wsparcie. Mam w sobie tyle pokładów Energi i nadzieji że wiem że damy radę! Z Wami dobrzy ludzie to musi się udać. Ściskam mocno wszystkie dobre serduszka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Piętka - awatar

  Sylwia Piętka

  26.07.2019
  26.07.2019

  .

  Zdjęcie aktualizacji 34 859

101 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Piętka - awatar

Sylwia Piętka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gośka - awatar
Gośka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
A.Z. - awatar
A.Z.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij