Zbiórka Budowa Domu Samotnej Matki - zdjęcie główne

Budowa Domu Samotnej Matki

711 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, Moi Drodzy, 

Zrobić pierwszy krok czasem jest ciężko, potrzeba odwagi, aby postawić wszystko na jedną kartę. I postawiliśmy :-)

Zaczynamy:

Otwórzmy razem Dom Samotnej Matki i dziecka w województwie mazowieckim pod Pułtuskiem. Dla kobiet i ich dzieci, którzy dotknięci przemocą, alkoholem, żyją w strachu, bo nie mają dokąd uciec, nie mają swojego miejsca na Ziemi, bo wciąż brakuje takich miejsc. Miejsc gdzie poczują się bezpieczni. 

Fundacja Krok w Przyszłość z Pułtuska to Fundacja, która niesie pomoc osobom wykluczonym społecznie oraz potrzebującym. Swoje działania szczególnie kierujemy w stronę dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych, ubogich oraz zagrożonych demoralizacją i ich rodzinom. Prowadzimy profilaktykę zagrożeń dzieci w Internecie, profilaktykę uzależnień oraz pomoc dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Fundacja prowadzi działania nakierowane na pomoc drugiemu człowiekowi oraz wspieranie wolontariatu. 

Pragniemy stworzyć Dom Samotnej Matki i Dziecka , który będzie miejscem bezpiecznym, gdzie każda potrzebująca kobieta znajdzie swój azyl, otoczona będzie ciepłem i miłością. Każdy z nas pragnie taki dom, do którego tęskni gdziekolwiek się jest. Niestety nie wszyscy mają takie szczęście i aby choć odrobinę pomóc chcemy stworzyć miejsce gdzie każda z osób znajdzie wsparcie pomoc, zrozumienie i miłość. 

Dom Samotnej Matki i Dziecka będzie podejmować inicjatywy:

- ochrona dziecka poczętego

- świadczenie wieloaspektowej pomocy matkom w okresie przed i po urodzeniu dziecka

- opieka i działanie wychowawcze przygotowujące matki do samodzielności i zaradności życiowej oraz do godnego życia w społeczeństwie

- pomoc rodzinom w innych sytuacjach kryzysowych w szczególności ofiarom przemocy domowej

- prowadzenie działań bazujących na poszanowaniu wartości i godności każdego człowieka

jeśli wspólnie zaangażujemy się a tą zbiórkę, jeśli ją udostępnicie, wieść pójdzie w świat, może wtedy zgłoszą się samorządy, sponsorzy, bo oni zawsze idą tam gdzie ludzie. Połączmy siły ! Zbierzmy chociaż część tego co potrzeba. 

Prowadzimy również zbiórkę publiczną na ten cel zarejestrowaną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Chcesz nam pomóc zorganizować w swoim mieście zbiórkę publiczną na ten cel, daj znać. 

Dziękujemy Wam bardzo !!!

W imieniu Fundacji Krok w Przyszłość, swoim i wszystkich kobiet i dzieci, które znajdą u nas schronienie . :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sylwia - awatar

    Sylwia

    22.03.2020
    22.03.2020

    Pozdrawiam

711 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Dąbkowska - awatar
Paulina Dąbkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
43
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij