Zbiórka Budowa Domu Samotnej Matki - zdjęcie główne

Budowa Domu Samotnej Matki

711 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, Moi Drodzy, 

Zrobić pierwszy krok czasem jest ciężko, potrzeba odwagi, aby postawić wszystko na jedną kartę. I postawiliśmy :-)

Zaczynamy:

Otwórzmy razem Dom Samotnej Matki i dziecka w województwie mazowieckim pod Pułtuskiem. Dla kobiet i ich dzieci, którzy dotknięci przemocą, alkoholem, żyją w strachu, bo nie mają dokąd uciec, nie mają swojego miejsca na Ziemi, bo wciąż brakuje takich miejsc. Miejsc gdzie poczują się bezpieczni. 

Fundacja Krok w Przyszłość z Pułtuska to Fundacja, która niesie pomoc osobom wykluczonym społecznie oraz potrzebującym. Swoje działania szczególnie kierujemy w stronę dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych, ubogich oraz zagrożonych demoralizacją i ich rodzinom. Prowadzimy profilaktykę zagrożeń dzieci w Internecie, profilaktykę uzależnień oraz pomoc dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Fundacja prowadzi działania nakierowane na pomoc drugiemu człowiekowi oraz wspieranie wolontariatu. 

Pragniemy stworzyć Dom Samotnej Matki i Dziecka , który będzie miejscem bezpiecznym, gdzie każda potrzebująca kobieta znajdzie swój azyl, otoczona będzie ciepłem i miłością. Każdy z nas pragnie taki dom, do którego tęskni gdziekolwiek się jest. Niestety nie wszyscy mają takie szczęście i aby choć odrobinę pomóc chcemy stworzyć miejsce gdzie każda z osób znajdzie wsparcie pomoc, zrozumienie i miłość. 

Dom Samotnej Matki i Dziecka będzie podejmować inicjatywy:

- ochrona dziecka poczętego

- świadczenie wieloaspektowej pomocy matkom w okresie przed i po urodzeniu dziecka

- opieka i działanie wychowawcze przygotowujące matki do samodzielności i zaradności życiowej oraz do godnego życia w społeczeństwie

- pomoc rodzinom w innych sytuacjach kryzysowych w szczególności ofiarom przemocy domowej

- prowadzenie działań bazujących na poszanowaniu wartości i godności każdego człowieka

jeśli wspólnie zaangażujemy się a tą zbiórkę, jeśli ją udostępnicie, wieść pójdzie w świat, może wtedy zgłoszą się samorządy, sponsorzy, bo oni zawsze idą tam gdzie ludzie. Połączmy siły ! Zbierzmy chociaż część tego co potrzeba. 

Prowadzimy również zbiórkę publiczną na ten cel zarejestrowaną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Chcesz nam pomóc zorganizować w swoim mieście zbiórkę publiczną na ten cel, daj znać. 

Dziękujemy Wam bardzo !!!

W imieniu Fundacji Krok w Przyszłość, swoim i wszystkich kobiet i dzieci, które znajdą u nas schronienie . :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sylwia - awatar

    Sylwia

    22.03.2020
    22.03.2020

    Pozdrawiam

711 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Dąbkowska - awatar
Paulina Dąbkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
43
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij