Zbiórka Budowa Domu Samotnej Matki - miniaturka zdjęcia

Budowa Domu Samotnej Matki

Zbiórka Budowa Domu Samotnej Matki - zdjęcie główne

Budowa Domu Samotnej Matki

641 zł z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Kochani, Moi Drodzy, 

Zrobić pierwszy krok czasem jest ciężko, potrzeba odwagi, aby postawić wszystko na jedną kartę. I postawiliśmy :-)

Zaczynamy:

Otwórzmy razem Dom Samotnej Matki i dziecka w województwie mazowieckim pod Pułtuskiem. Dla kobiet i ich dzieci, którzy dotknięci przemocą, alkoholem, żyją w strachu, bo nie mają dokąd uciec, nie mają swojego miejsca na Ziemi, bo wciąż brakuje takich miejsc. Miejsc gdzie poczują się bezpieczni. 

Fundacja Krok w Przyszłość z Pułtuska to Fundacja, która niesie pomoc osobom wykluczonym społecznie oraz potrzebującym. Swoje działania szczególnie kierujemy w stronę dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych, ubogich oraz zagrożonych demoralizacją i ich rodzinom. Prowadzimy profilaktykę zagrożeń dzieci w Internecie, profilaktykę uzależnień oraz pomoc dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Fundacja prowadzi działania nakierowane na pomoc drugiemu człowiekowi oraz wspieranie wolontariatu. 

Pragniemy stworzyć Dom Samotnej Matki i Dziecka , który będzie miejscem bezpiecznym, gdzie każda potrzebująca kobieta znajdzie swój azyl, otoczona będzie ciepłem i miłością. Każdy z nas pragnie taki dom, do którego tęskni gdziekolwiek się jest. Niestety nie wszyscy mają takie szczęście i aby choć odrobinę pomóc chcemy stworzyć miejsce gdzie każda z osób znajdzie wsparcie pomoc, zrozumienie i miłość. 

Dom Samotnej Matki i Dziecka będzie podejmować inicjatywy:

- ochrona dziecka poczętego

- świadczenie wieloaspektowej pomocy matkom w okresie przed i po urodzeniu dziecka

- opieka i działanie wychowawcze przygotowujące matki do samodzielności i zaradności życiowej oraz do godnego życia w społeczeństwie

- pomoc rodzinom w innych sytuacjach kryzysowych w szczególności ofiarom przemocy domowej

- prowadzenie działań bazujących na poszanowaniu wartości i godności każdego człowieka

jeśli wspólnie zaangażujemy się a tą zbiórkę, jeśli ją udostępnicie, wieść pójdzie w świat, może wtedy zgłoszą się samorządy, sponsorzy, bo oni zawsze idą tam gdzie ludzie. Połączmy siły ! Zbierzmy chociaż część tego co potrzeba. 

Prowadzimy również zbiórkę publiczną na ten cel zarejestrowaną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Chcesz nam pomóc zorganizować w swoim mieście zbiórkę publiczną na ten cel, daj znać. 

Dziękujemy Wam bardzo !!!

W imieniu Fundacji Krok w Przyszłość, swoim i wszystkich kobiet i dzieci, które znajdą u nas schronienie . :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sylwia - awatar

    Sylwia

    22.03.20
    22.03.20

    Pozdrawiam

641 zł z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Paulina Dąbkowska - awatar
Paulina Dąbkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
43
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij