Dojazdy na Hipoterapię ;)

301 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Gmachowska - awatar

Jagoda Gmachowska

Organizator zbiórki

Środki na dojazd do miejsca rehabilitacji, hipoterapii we Wsi Wołczkowo w Policach.

Kochani, 

Mam na imię Jagoda od urodzenia cierpię na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Każdego dnia walczę z chorobą, na co dzień poruszam się o kulach. Mimo wielu upadków podnoszę się, przekraczam kolejne granice, pokonuję bariery. Cieszę się życiem chociaż nie zawsze jest łatwo.  Staram się, aby moja niepełnosprawność nie wyrzuciła mnie poza nawias społeczeństwa, dlatego podjęłam pracę zawodową na miarę moich sił i możliwości. Niestety środki, z których się utrzymuję nie są wystarczające na kontynuację zajęć hipoterapii. Od 2 lat jestem pod opieką fundacji, która zwraca mi koszty rehabilitacji niestety nie obejmuje to kosztów dojazdu Ćwiczenia z końmi dodają mi sił, zmuszają moje ciało do ruchu, sprawiają, że znajduję w nich mimo zmęczenia ukojenie a na mojej twarzy częściej pojawia się uśmiech. Ostatnio koń, z którym ćwiczę zmienił miejsce pobytu, co wiąże się z długim, uciążliwym dla mnie i kosztownym i beznadziejnym dojazdem do małej miejscowości.  Wołczkowo to piękna wieś, która jest doskonałym przykładem barier architektoniczne dla osób z niepełnosprawnościami. Przez te bariery będę zmuszona z czasem zakończyć zajęcia z hipoterapii, nie chce nawet o tym myśleć!

Osoby , które choć trochę mnie znają wiedzą, że kocham Arniego całym sercem. Jest między nami wyjątkowa więź od samego początku.♡♡♡

Mniejsze dystanse pokonuję dostosowanym do mojej niepełnosprawności rowerem napędzanym siłą rąk, jednak samodzielny dojazd do miejsca rehabilitacji jest poza moim zasięgiem. Dlatego serdecznie Proszę Was o pomoc!  Każda, nawet najmniejsza wpłata to dla mnie duży krok w kierunku poprawy stanu zdrowia, większej samodzielności i tak ważnego dla mnie kontaktu z moim przyjacielem Arnim.

 Zajęcia powinny odbywać się tak jak dotychczas czyli 3 razy w tygodniu dla lepszego efektu i dalszych doznań stópkowych. Koszt dojazdu taksówką to 70 zł w jedną stronę.  Żadne korporacje taksówkarzy nie posiadają w swoich cennikach  zniżek na dojazd do Wsi Wołczkowo. Sprawdzałam. 

Z góry dziękuję za okazane serce. Pura Vida.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2019
  02.04.2019

  Jesteś wspaniałą osobą i mam nadzieję, że szybko zbierze się potrzebna kwota :) Trzymaj się ciepło :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2019
  02.04.2019

  Dużo zdrówka 🤗

301 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Gmachowska - awatar

Jagoda Gmachowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Tomek - awatar
Tomek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jerzy Starzyński - awatar
Jerzy Starzyński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij