Zbiórka Hubert - dzielny alergik - miniaturka zdjęcia

Hubert - dzielny alergik

Zbiórka Hubert - dzielny alergik - zdjęcie główne

Hubert - dzielny alergik

597 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Monika Chanaj - awatar

Monika Chanaj

Organizator zbiórki

Hubert to dzielny 4.5latek.  Choruje na ostre AZS, astme, alergie ma prawie na wszystko plus podejrzenie HIPERIGE. Ige wynosi na chwile obecną ponad 17tys !  Gdzie u zdrowego dziecka norma jest do 60 :( 

Alergie stale rosną. Ogranizm juz sie nawet nie broni. Uczulony na mleko, jajka, psa, kota, wszystkie rodzaje pleśni-grzybów, roztocza kurzu domowego i ich odchody,orzechy, brzoze, bylice, leszczyne.  Ciągle Drapie sie do krwi nawet w nocy przez sen. Leki juz przestają pomagać. wycofuje sie z zabaw z dziecmi. Sam nierozumie dlaczego ma taką skóre. Zbieramy by ulżyć mu troche w cierpieniu przy zakupie specjalistycznego sprzetu z ktorym latwiej bedzie mu zyć przy jego alergi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Zdrowka i powodzenia 😁 - awatar

    Zdrowka i powodzenia 😁

    02.06.17
    02.06.17

    Powodzenia 😊

597 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Monika Chanaj - awatar

Monika Chanaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Pietnoczka - awatar
Dorota Pietnoczka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Trafalski - awatar
Paweł Trafalski
100
Mariusz Grzelak - awatar
Mariusz Grzelak
100
Anna Grzegorz Jankowiak - awatar
Anna Grzegorz Jankowiak
50
Zdrowka i powodzenia 😁 - awatar
Zdrowka i powodzenia 😁
10
Cecylia Walecka - awatar
Cecylia Walecka
30
Kamila Kwiatkowska - awatar
Kamila Kwiatkowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij