Zbiórka Hubert - dzielny alergik - zdjęcie główne

Hubert - dzielny alergik

597 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Chanaj - awatar

Monika Chanaj

Organizator zbiórki

Hubert to dzielny 4.5latek.  Choruje na ostre AZS, astme, alergie ma prawie na wszystko plus podejrzenie HIPERIGE. Ige wynosi na chwile obecną ponad 17tys !  Gdzie u zdrowego dziecka norma jest do 60 :( 

Alergie stale rosną. Ogranizm juz sie nawet nie broni. Uczulony na mleko, jajka, psa, kota, wszystkie rodzaje pleśni-grzybów, roztocza kurzu domowego i ich odchody,orzechy, brzoze, bylice, leszczyne.  Ciągle Drapie sie do krwi nawet w nocy przez sen. Leki juz przestają pomagać. wycofuje sie z zabaw z dziecmi. Sam nierozumie dlaczego ma taką skóre. Zbieramy by ulżyć mu troche w cierpieniu przy zakupie specjalistycznego sprzetu z ktorym latwiej bedzie mu zyć przy jego alergi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Zdrowka i powodzenia 😁 - awatar

    Zdrowka i powodzenia 😁

    02.06.2017
    02.06.2017

    Powodzenia 😊

597 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Chanaj - awatar

Monika Chanaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Pietnoczka - awatar
Dorota Pietnoczka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Trafalski - awatar
Paweł Trafalski
100
Mariusz Grzelak - awatar
Mariusz Grzelak
100
Anna Grzegorz Jankowiak - awatar
Anna Grzegorz Jankowiak
50
Zdrowka i powodzenia 😁 - awatar
Zdrowka i powodzenia 😁
10
Cecylia Walecka - awatar
Cecylia Walecka
30
Kamila Kwiatkowska - awatar
Kamila Kwiatkowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij