Zbiórka Proszę uratuj Banana - zdjęcie główne

Proszę uratuj Banana

65 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Gajdzica - awatar

Marta Gajdzica

Organizator zbiórki

Banan był bardzo aktywnym i energicznym pieskiem, który uwielbiał się bawić, aportować piłkę, spacerować i tarzać się w trawie. Kochał ludzi i zawsze dawał się głaskać napotykanym osobą które okazywały mu miłość.

Pewnego dnia wrócił do domu cały osłabiony. Kulał i nie miał chęci do niczego. Zabraliśmy go do weterynarza, gdzie dostał zastrzyk przeciwbólowy i wizytę umówioną na następny dzień rano. Po powrocie nie był w stanie jeść, chodzić, siedzieć. Siedzieliśmy przy nim całą noc, a z rana zabraliśmy go na wizytę. Weterynarz, gdy go zobaczył i przebadał, powiedział że ma uraz kręgosłupa i natychmiast potrzebuje rezonansu magnetycznego. Skierował nas do innej lepszej kliniki, gdzie udaliśmy się jak najszybciej.

Gdy tylko tam dotarliśmy, banan został posadzony na wózku i wywieziony na sale, a nam kazano czekać. Dowiedzieliśmy się że ma pęknięty dysk, a odłamki miażdżą jego rdzeń kręgowy i paraliżują go. Trzeba operować natychmiast, żeby dać mu jak największą szansę. Po około 3 godzinnej operacji, przyszedł lekarz który powiedział nam że udało się usunąć sporą część odłamków, ale jego rdzeń kręgowy jest w stanie zapalnymi i będzie musiał tutaj zostać.

Od tego czasu odwiedzamy go w weekendy. Ma codzienną hydroterapię, fizjoterapię i stymulację mięśni i chociaż ma niewielki ruch w biodrach, nadal jest sparaliżowany i nie chodzi. Mamy nadzieję, że wkrótce sprowadzimy go do domu, ale będzie potrzebował dalszej terapii przez jakiś czas. Nadal podtrzymujemy nadzieję, że nabierze sił w nogach i do pewnego stopnia będzie chodził.

I tutaj prosimy Państwa o pomoc. Koszt każdego pobytu w centrum fizjoterapii wynosi około 800-1200 zł za wizytę. Przed Bananem jeszcze 5-6 wizyt według prognoz lekarzy. Na razie udawało nam się opłacać wszystko i przesunąć termin spłaty rachunków za mieszkanie, gaz, prąd, jedzenie, Internet, telefon, itp., ale powoli kończą nam się pieniądze. Jeśli nie uda nam się zapłacić za wizyty Banan zostanie nam oddany w takim stanie do domu. Prosimy was z całego serca o wpłatę minimum złotówki. Los Banana jest w waszych rękach.

Dziękujemy za każdą wpłatę

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
65 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Gajdzica - awatar

Marta Gajdzica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
Luiza Fernandez Cruz - awatar
Luiza Fernandez Cruz
10
Admin z piesków - awatar
Admin z piesków
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij