Zbiórka Ł@czymy pokolenia - zdjęcie główne

Ł@czymy pokolenia

25 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Pomóż ł@czyć pokolenia!

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób w podeszłym wieku oraz szeroki dostęp do nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Stwarza nam to możliwość wsparcia osób z grupy 50+ i 65+ w aktywnym korzystaniu z najnowszych smartfonów czy tabletów. Da im to szansę na samodzielne korzystanie z zasobów internetu i pozwoli, pomimo szybkiego tempa rozwoju technologicznego, poczuć się swobodnie w dzisiejszej rzeczywistości.

Z uwagi na starzenie się społeczeństw europejskich, w tym polskiego, konieczne jest nauczenie osób 50+ nowych umiejętności, dzięki którym pozostaną w kontakcie ze światem zewnętrznym i rodziną, także za pomocą internetu.

Pomóż nam połączyć pokolenia rozdzielone przez szybki rozwój technologii mobilnych!

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Nie masz czasu? Wytłumaczymy.

Dzisiejsza rzeczywistość narzuca korzystanie z nowoczesnych urządzeń mobilnych w coraz wiekszym zakresie. Komputery, smartfony, internet stały się codziennością ludzi młodych jednocześcnie stanowiąc spore wyzwanie dla osób starszych.

Nauka obsługi urządzeń mobilnych i poruszania się w sieci wymagają czasu. Stąd też nasza propozycja serii szkoleń dla osób w wieku 50+ i 65+. Z pewnością uda nam się odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości, z którymi muszą się zmierzyć osoby starsze w zetknięciu z nowoczesną technologią.

Wyślij swoich rodziców/ dziadków na nasze szkolenie, a odpowiemy im na każde pytanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Jak wygląda szkolenie?

Udział w szkoleniu może być idealnym prezentem dla Twoich rodziców czy dziadków, którzy chcą nadążać za zmieniającym się światem - wsparcie zbiórki za kwotę 400 zł zapewnia uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie jest dwudniowe i jest przeznaczone dla osób powyżej 50 roku życia. W pierwszej turze za zebraną kwotę planujemy przeszkolić 50 osób m.in. z Uniwersytetów III Wieku oraz podopiecznych fundacji i stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze. Pokażemy jak smartfony i tablety można wykorzystać w życiu codziennym. Odpowiemy na pytania dotyczące obsługi tych urządzeń.

Serwis WezNaProbe.pl zapewni możliwość przetestowania i wypróbowania nowoczesnych urządzeń. Podczas szkolenia każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji tablet i smartfon. Zajęcia poprowadzą trenerzy eksperci m.in. jeden z niewielu w naszym kraju trenerów motoryki dla osób starszych z firmy Geronto.pl.

 

25 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Maciej - awatar
Maciej
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij