Zbiórka Ł@czymy pokolenia - zdjęcie główne

Ł@czymy pokolenia

25 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Pomóż ł@czyć pokolenia!

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób w podeszłym wieku oraz szeroki dostęp do nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Stwarza nam to możliwość wsparcia osób z grupy 50+ i 65+ w aktywnym korzystaniu z najnowszych smartfonów czy tabletów. Da im to szansę na samodzielne korzystanie z zasobów internetu i pozwoli, pomimo szybkiego tempa rozwoju technologicznego, poczuć się swobodnie w dzisiejszej rzeczywistości.

Z uwagi na starzenie się społeczeństw europejskich, w tym polskiego, konieczne jest nauczenie osób 50+ nowych umiejętności, dzięki którym pozostaną w kontakcie ze światem zewnętrznym i rodziną, także za pomocą internetu.

Pomóż nam połączyć pokolenia rozdzielone przez szybki rozwój technologii mobilnych!

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Nie masz czasu? Wytłumaczymy.

Dzisiejsza rzeczywistość narzuca korzystanie z nowoczesnych urządzeń mobilnych w coraz wiekszym zakresie. Komputery, smartfony, internet stały się codziennością ludzi młodych jednocześcnie stanowiąc spore wyzwanie dla osób starszych.

Nauka obsługi urządzeń mobilnych i poruszania się w sieci wymagają czasu. Stąd też nasza propozycja serii szkoleń dla osób w wieku 50+ i 65+. Z pewnością uda nam się odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości, z którymi muszą się zmierzyć osoby starsze w zetknięciu z nowoczesną technologią.

Wyślij swoich rodziców/ dziadków na nasze szkolenie, a odpowiemy im na każde pytanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Jak wygląda szkolenie?

Udział w szkoleniu może być idealnym prezentem dla Twoich rodziców czy dziadków, którzy chcą nadążać za zmieniającym się światem - wsparcie zbiórki za kwotę 400 zł zapewnia uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie jest dwudniowe i jest przeznaczone dla osób powyżej 50 roku życia. W pierwszej turze za zebraną kwotę planujemy przeszkolić 50 osób m.in. z Uniwersytetów III Wieku oraz podopiecznych fundacji i stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze. Pokażemy jak smartfony i tablety można wykorzystać w życiu codziennym. Odpowiemy na pytania dotyczące obsługi tych urządzeń.

Serwis WezNaProbe.pl zapewni możliwość przetestowania i wypróbowania nowoczesnych urządzeń. Podczas szkolenia każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji tablet i smartfon. Zajęcia poprowadzą trenerzy eksperci m.in. jeden z niewielu w naszym kraju trenerów motoryki dla osób starszych z firmy Geronto.pl.

 

25 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Maciej - awatar
Maciej
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij