Zbiórka Ł@czymy pokolenia - zdjęcie główne

Ł@czymy pokolenia

25 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Pomóż ł@czyć pokolenia!

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób w podeszłym wieku oraz szeroki dostęp do nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Stwarza nam to możliwość wsparcia osób z grupy 50+ i 65+ w aktywnym korzystaniu z najnowszych smartfonów czy tabletów. Da im to szansę na samodzielne korzystanie z zasobów internetu i pozwoli, pomimo szybkiego tempa rozwoju technologicznego, poczuć się swobodnie w dzisiejszej rzeczywistości.

Z uwagi na starzenie się społeczeństw europejskich, w tym polskiego, konieczne jest nauczenie osób 50+ nowych umiejętności, dzięki którym pozostaną w kontakcie ze światem zewnętrznym i rodziną, także za pomocą internetu.

Pomóż nam połączyć pokolenia rozdzielone przez szybki rozwój technologii mobilnych!

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Nie masz czasu? Wytłumaczymy.

Dzisiejsza rzeczywistość narzuca korzystanie z nowoczesnych urządzeń mobilnych w coraz wiekszym zakresie. Komputery, smartfony, internet stały się codziennością ludzi młodych jednocześcnie stanowiąc spore wyzwanie dla osób starszych.

Nauka obsługi urządzeń mobilnych i poruszania się w sieci wymagają czasu. Stąd też nasza propozycja serii szkoleń dla osób w wieku 50+ i 65+. Z pewnością uda nam się odpowiedzieć na wiele pytań i wątpliwości, z którymi muszą się zmierzyć osoby starsze w zetknięciu z nowoczesną technologią.

Wyślij swoich rodziców/ dziadków na nasze szkolenie, a odpowiemy im na każde pytanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Ł@czymy pokolenia

Jak wygląda szkolenie?

Udział w szkoleniu może być idealnym prezentem dla Twoich rodziców czy dziadków, którzy chcą nadążać za zmieniającym się światem - wsparcie zbiórki za kwotę 400 zł zapewnia uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie jest dwudniowe i jest przeznaczone dla osób powyżej 50 roku życia. W pierwszej turze za zebraną kwotę planujemy przeszkolić 50 osób m.in. z Uniwersytetów III Wieku oraz podopiecznych fundacji i stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze. Pokażemy jak smartfony i tablety można wykorzystać w życiu codziennym. Odpowiemy na pytania dotyczące obsługi tych urządzeń.

Serwis WezNaProbe.pl zapewni możliwość przetestowania i wypróbowania nowoczesnych urządzeń. Podczas szkolenia każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji tablet i smartfon. Zajęcia poprowadzą trenerzy eksperci m.in. jeden z niewielu w naszym kraju trenerów motoryki dla osób starszych z firmy Geronto.pl.

 

25 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
weznaprobe.pl - awatar

weznaprobe.pl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Maciej - awatar
Maciej
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij