Pracownia MIKROmodelarska

596 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Ostrowska - awatar

Paulina Ostrowska

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Paulina Ostrowska i jestem partnerką Tomasza Świderskiego którego to widzisz na zdjęciu. Drugiego września Tomasz ma urodziny i chce mu zrobić prezent i potrzebuję Twojej pomocy. Prezentem będzie sprzęt to jego pierwszej pracowni MIKROmodelarskiej, który jest dla mnie za drogi bym mogła to zrobić samodzielnie.

Tomasz od 17 lat pasjonuje się MIKROmodelarstwem, fantastyką i grami strategicznymi z udziałem wcześniej przygotowanych modeli. Jako nastolatek zakochał się w pracowni modelarskiej na Białołęce. Poświęcił jej całe swoje młode życie. Zamiast balować, wolał spędzać wieczory z młodzieżą i przekazywać im swoją wiedzę oraz motywować do rozwoju. Od lat największym marzeniem Tomasza jest własna pracownia mikromodelarska. Założeniem pracowni jest przestrzeń artystyczna nie tylko dla młodych ale i dla starszych fanów prac manualnych i gier strategicznych. Wszechświat wysłuchał jego prośby i obdarował go miejscem, gdzie może powołać do życia swoją pierwszą pracownię. Została mu podarowana na użytek pracowni sala w ośrodku kultury na Mokotowie w Warszawie. By projekt mógł ruszyć, jest potrzebne całkowicie prywatne wyposażenie pracowni. To duży wydatek. Od lat widzę jak Tomasz ciężko pracuje, odpoczywa tylko wtedy gdy jego ciało już się buntuje. Robi wszystko by zarobić i odłożyć na realizację swojego marzenia. Na co dzień pracuje jako modelarz przy projektach 3D. Po pracy spędza czas w pracowni z dzieciakami na Białołęce. Dotychczasowa pracownia jest ukierunkowana jedynie na historię. Tomasz marzy by dać więcej możliwości uczestnikom zajęć.  

Jako jego partnerka życiowa postanowiłam dołożyć wszelkich starań by mu w tym pomoc. Dlatego też piszę do Ciebie. Pomóż mi proszę zrealizować jego długo wyczekiwane marzenie. Towarzyszę Tomaszowi od 3 lat w jego pasji. Wspieram go najlepiej jak potrafię. Ogarniam to czego on nie lubi lub nie potrafi. To jest nasz rodzinny dream team :)

Z budżetu zostaną zakupione wszystkie materiały do wykonywania makiet (terenów do gier), pędzle, farby, kleje, rozcieńczalniki, aerografy, modele, dodatkowe szafki, stoły rozkładane, specjalistyczne lampki do malowania, krzesła, posypki, spraye, oraz pozostałe narzędzia do wykonania tych MIKROdzieł sztuki. Po zaspokojeniu pierwszej potrzby środki zostaną przekazane na sprzęt do uwieczniania dzieł uczestników oraz stypendia dla zangażowanych.   

Twoja pomoc wiele dla mnie znaczy. Tomasz również doceni tę pomoc. To jest jego 5 minut, by dać więcej światu i pracować w swojej pasji. Poza słowem wdzięczności, pragnę Ci podziękować najlepiej jak potrafię. Chce w pracowni umieścić artystyczną tablicę z nazwiskami osób dzięki którym to miejsce zostało powołane do życia. Jeżeli na tym portalu nie wpisałeś swoich danych możesz to zrobić bezpośrednio na maila [email protected]

Jak wspomniałam wyżej jest to niespodzianka dla Tomasza. Już wystarczająco dużo zrobił dla innych by teraz ludzie mogli zrobić coś dla niego.

Jestem BARDZO WDZIĘCZNA za wszystkie nawet najdrobniejsze darowizny pieniężne, przekazane materiały do pracowni lub udostępnienie tego apelu, na różnego rodzaju social media.

Jeżeli widzisz ten apel po 02.09.2017 to nadal możesz wesprzeć Tomasza i jego pracownię MIKROmodelarską. Niech dobro przyciąga dobro cały czas :)

Poniżej dzielę się z Tobą kilkoma fotografiami by przybliżyć Ci pasję MIKROmodelarstwa.

 MAKIETY I ELEMENTY NASTAWNE

 

FIGURKI
INNE


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Ostrowska - awatar

  Paulina Ostrowska

  03.09.17
  03.09.17

  Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie <3 Za każdy udostępniony link. Za każdą złotówkę. To był wspaniały prezent urodzinowy :) Działamy dalej :) <3

  Zdjęcie aktualizacji 7 539

Komentarze


 • ZBIGNIEW STĘPKOWSKI - awatar

  ZBIGNIEW STĘPKOWSKI

  04.09.17
  04.09.17

  Tomku wierzę, że uda Ci się zrealizować Twój zamiar :) Powodzenia :) i Pozdrawiam :)

 • Magdalena Markowska - awatar

  Magdalena Markowska

  03.09.17
  03.09.17

  Tomku wspietaj innych ludzi dalej i zarazaj swoja pasja. Piekne rzeczy tworzych a i usmiech na twarzach rowniez :) pozdrawiamy bardzo serdecznie. Magda i Radek

  • Paulina Ostrowska - awatar

   Paulina Ostrowska - Organizator zbiórki

   03.09.17
   03.09.17

   Kochani MEGA WAM dziękujemy <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.17
  02.09.17

  Piękna pasja i piękne dzieła! Powodzenia

  • Paulina Ostrowska - awatar

   Paulina Ostrowska - Organizator zbiórki

   03.09.17
   03.09.17

   Dziękujemy za wsparcie <3

 • Krzysiek - awatar

  Krzysiek

  28.08.17
  28.08.17

  Powodzenia! Trzymam kciuki za sukces zbiórki, oby się udało i już wszystkiego najlepszego dla Tomeczka. Krzysiek :)

  • Paulina Ostrowska - awatar

   Paulina Ostrowska - Organizator zbiórki

   03.09.17
   03.09.17

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i dobre słowo :) <3

596 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Ostrowska - awatar

Paulina Ostrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Magdalena Markowska - awatar
Magdalena Markowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paweł Ligenza - awatar
Paweł Ligenza
50
Mateusz Lubański - awatar
Mateusz Lubański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Płonka - awatar
Kamil Płonka
20
Daniel - awatar
Daniel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jan Szustak - awatar
Jan Szustak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij