Zbiórka Łajka emerytka potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Łajka emerytka potrzebuje pomocy

Zbiórka Łajka emerytka potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Łajka emerytka potrzebuje pomocy

170 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Łajka jest starszą panią ma około11-12 lat. ciężko pracowała całe swoje życie.

Zapomniana bez opieki trafiła do Schroniska Azorek w Obornikach ul.Łopatyńskiego 1 .

Po przeglądzie w Schronisku Azorek okazało się,że ma złamany palec w przedniej łapie,dziwną narośl na oku i przede wszystkim trzeba ją pilnie wysterylizować.

Koszt leczenia i zabiegów będzie wynosić około 1600,00 zł.

Łajka trafiła do Azorka w grudniu 2016r.

Większość swojego życia pilnowała terenu firmy w Obornikach razem z innym psem.

Niestety firma rozpadła się i okazało się,że nie pracowali w niej dobrzy ludzie -Łajka i jej przyjaciel zostali porzuceni.Gdyby nie dobre serce ludzi pracujących na tym terenie i zwierzolubów mieszkających obok pewnie oba psy umarłyby z głodu.

Łajka zasłużyła na dobry czas na emeryturze .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • TOZ Oborniki - awatar

    TOZ Oborniki

    06.03.18
    06.03.18

    Łajka emerytka wyzdrowiała i znalazła wspaniały dom i cieszy się dobrym zdrowiem .

170 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
K. Mielicka - awatar
K. Mielicka
20
Bartek - awatar
Bartek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij