Zbiórka Łajka emerytka potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Łajka emerytka potrzebuje pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Łajka emerytka potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Łajka emerytka potrzebuje pomocy

170 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Łajka jest starszą panią ma około11-12 lat. ciężko pracowała całe swoje życie.

Zapomniana bez opieki trafiła do Schroniska Azorek w Obornikach ul.Łopatyńskiego 1 .

Po przeglądzie w Schronisku Azorek okazało się,że ma złamany palec w przedniej łapie,dziwną narośl na oku i przede wszystkim trzeba ją pilnie wysterylizować.

Koszt leczenia i zabiegów będzie wynosić około 1600,00 zł.

Łajka trafiła do Azorka w grudniu 2016r.

Większość swojego życia pilnowała terenu firmy w Obornikach razem z innym psem.

Niestety firma rozpadła się i okazało się,że nie pracowali w niej dobrzy ludzie -Łajka i jej przyjaciel zostali porzuceni.Gdyby nie dobre serce ludzi pracujących na tym terenie i zwierzolubów mieszkających obok pewnie oba psy umarłyby z głodu.

Łajka zasłużyła na dobry czas na emeryturze .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TOZ Oborniki - awatar

  TOZ Oborniki

  06.03.2018
  06.03.2018

  Łajka emerytka wyzdrowiała i znalazła wspaniały dom i cieszy się dobrym

  zdrowiem .

170 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
K. Mielicka - awatar
K. Mielicka
20
Bartek - awatar
Bartek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij