Zbiórka na łapki Zulki

1 100 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Decyzja o pomocy najstarszym, najbardziej schorowanym bullom niesie ze sobą ogrom satysfakcji ze świadomości, że nasze działanie pozwala przywrócić psim staruszkom godność i komfort w jesieni życia. 

Jest ona jednak równocześnie bardzo wymagająca finansowo. 

Dlatego dziś chcielibyśmy prosić Was o wsparcie dla Zuli.

Szczerbula ma bardzo poważne problemy ortopedyczne w obrębie kręgosłupa, łokci i bioder – w zasadzie od początku pobytu w fundacji, od niemal trzech lat. Próbowaliśmy jej pomóc wszelkimi możliwymi sposobami: rehabilitacją, lekami, terapią Noltrex. Dzięki temu do pewnego momentu funkcjonowała całkiem przyzwoicie, ale niestety od jakiegoś czasu coraz trudniej jest jej wstać z legowiska i podreptać na spacer. Zwyrodnienia bardzo dokuczają.

W związku z tym w konsultacji z lekarzem ortopedą zdecydowaliśmy się chwycić ostatniej deski ratunku, czyli blokad sterydowych. Efekt po pierwszym podaniu był więcej niż zadowalający – Zulka odżyła, zaczęła poruszać się żwawiej i z mniejszym wysiłkiem. Wyraźnie poweselała i przypomniała sobie, że chętnie pobiegałaby jeszcze za patykiem. 

Niestety metoda ta ma to do siebie, że trzeba ją co jakiś czas powtarzać. Dziś Szczerbatka stoi przed trzecim już zabiegiem. W międzyczasie na jej powiece pojawił się też guzek, który wymaga wycięcia. Możemy to zrobić przy okazji wspólnej narkozy, ale… no właśnie.


Zulka jest jedną z tych nieco bardziej zapomnianych podopiecznych fundacji. Nie ma w swojej skarpetce żadnych oszczędności. 

Z tego właśnie powodu postanowiliśmy poprosić Was o wsparcie w podreperowaniu jej budżetu. To dzięki Waszemu wkładowi, dzięki każdej podarowanej złotówce, możemy zapewnić naszym fundacyjnym staruszkom taką opiekę, jakiej wymagają na danym etapie swojego życia. 

Złote Bulle po trosze należą do każdego z Was – każdego z tych, których serce bije szybciej na myśl o psim seniorze. To nasz wspólny skarb.


Ważna jest każda darowizna, nawet na najdrobniejszą kwotę. 

Zachęcamy serdecznie do wsparcia. Zulka bardzo na nas liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2019
  05.07.2019

  Ludziska Kochane, jeszcze tylko 330 złotych!!! Zulinka czeka...

 • Małgorzata Wieczorkiewicz - awatar

  Małgorzata Wieczorkiewicz

  05.06.2019
  05.06.2019

  Zula-szczerbula jest piękna!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Zdrowiej, Zulinko*)

 • Anna Młynarz - awatar

  Anna Młynarz

  30.05.2019
  30.05.2019

  Zula, zaczynamy ;) Na zdrowie!!!

1 100 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Pochyluk - awatar
Aleksandra Pochyluk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
31
karolina pilarczyk - awatar
karolina pilarczyk
100
grazyna slupska - awatar
grazyna slupska
10
Marta Bartoszak - awatar
Marta Bartoszak
20
Joanna B. - awatar
Joanna B.
20
Marek - awatar
Marek
20
Trida - awatar
Trida
14

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij