Zbiórka na łapki Zulki

1 100 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Decyzja o pomocy najstarszym, najbardziej schorowanym bullom niesie ze sobą ogrom satysfakcji ze świadomości, że nasze działanie pozwala przywrócić psim staruszkom godność i komfort w jesieni życia. 

Jest ona jednak równocześnie bardzo wymagająca finansowo. 

Dlatego dziś chcielibyśmy prosić Was o wsparcie dla Zuli.

Szczerbula ma bardzo poważne problemy ortopedyczne w obrębie kręgosłupa, łokci i bioder – w zasadzie od początku pobytu w fundacji, od niemal trzech lat. Próbowaliśmy jej pomóc wszelkimi możliwymi sposobami: rehabilitacją, lekami, terapią Noltrex. Dzięki temu do pewnego momentu funkcjonowała całkiem przyzwoicie, ale niestety od jakiegoś czasu coraz trudniej jest jej wstać z legowiska i podreptać na spacer. Zwyrodnienia bardzo dokuczają.

W związku z tym w konsultacji z lekarzem ortopedą zdecydowaliśmy się chwycić ostatniej deski ratunku, czyli blokad sterydowych. Efekt po pierwszym podaniu był więcej niż zadowalający – Zulka odżyła, zaczęła poruszać się żwawiej i z mniejszym wysiłkiem. Wyraźnie poweselała i przypomniała sobie, że chętnie pobiegałaby jeszcze za patykiem. 

Niestety metoda ta ma to do siebie, że trzeba ją co jakiś czas powtarzać. Dziś Szczerbatka stoi przed trzecim już zabiegiem. W międzyczasie na jej powiece pojawił się też guzek, który wymaga wycięcia. Możemy to zrobić przy okazji wspólnej narkozy, ale… no właśnie.


Zulka jest jedną z tych nieco bardziej zapomnianych podopiecznych fundacji. Nie ma w swojej skarpetce żadnych oszczędności. 

Z tego właśnie powodu postanowiliśmy poprosić Was o wsparcie w podreperowaniu jej budżetu. To dzięki Waszemu wkładowi, dzięki każdej podarowanej złotówce, możemy zapewnić naszym fundacyjnym staruszkom taką opiekę, jakiej wymagają na danym etapie swojego życia. 

Złote Bulle po trosze należą do każdego z Was – każdego z tych, których serce bije szybciej na myśl o psim seniorze. To nasz wspólny skarb.


Ważna jest każda darowizna, nawet na najdrobniejszą kwotę. 

Zachęcamy serdecznie do wsparcia. Zulka bardzo na nas liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2019
  05.07.2019

  Ludziska Kochane, jeszcze tylko 330 złotych!!! Zulinka czeka...

 • Małgorzata Wieczorkiewicz - awatar

  Małgorzata Wieczorkiewicz

  05.06.2019
  05.06.2019

  Zula-szczerbula jest piękna!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Zdrowiej, Zulinko*)

 • Anna Młynarz - awatar

  Anna Młynarz

  30.05.2019
  30.05.2019

  Zula, zaczynamy ;) Na zdrowie!!!

1 100 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Pochyluk - awatar
Aleksandra Pochyluk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
31
karolina pilarczyk - awatar
karolina pilarczyk
100
grazyna slupska - awatar
grazyna slupska
10
Marta Bartoszak - awatar
Marta Bartoszak
20
Joanna B. - awatar
Joanna B.
20
Marek - awatar
Marek
20
Trida - awatar
Trida
14

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij