Zbiórka Operacja zaćmy Layli - zdjęcie główne

Operacja zaćmy Layli

0 zł  z 5 600 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zieliński - awatar

Mateusz Zieliński

Organizator zbiórki

Layla to niewielki kundelek, któremu podziwianie świata nie było pisane. W swoim ponad 3.5 letnim życiu, przez jego większą część zmaga się z problemem, który z ciekawskiego psiaka zmienił ją w przestraszone i bezbronne maleństwo. Objawy choroby zaczęliśmy zauważać, kiedy po raz pierwszy szukała zabawek po zapachu. 

Od przeszło trzech lat zmagamy się z wizytami lekarskimi, które nie przynosiły większych skutków. Dopiero niedawno pojawiła się szansa na szczęśliwe zakończenie. Szansa, której nie jesteśmy w stanie sfinansować z własnej kieszeni. Opcją dla Layli okazała się kosztowna operacja, którą przeprowadzić można póki pies jest jeszcze młody. Niestety choroba mojej partnerki nie pozwala nam na poniesienie takich kosztów na własną rękę, dlatego prosimy o każdą pomoc. Nawet symboliczna złotówka może przybliżyć nas do osiągnięcia celu i zapewnienia Layli szansy na normalne życie bez ciągłej ciemności. Operacja Layli odbędzie się Warszawie w Przychodni Okulisycznej i z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć jaka będzie szczęśliwa, gdy ujrzy nas po raz pierwszy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 600 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zieliński - awatar

Mateusz Zieliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij