Zbiórka Łazienka dla bezdomnych - zdjęcie główne

Łazienka dla bezdomnych

42 627 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 300 osób
Piotr Połoński - awatar

Piotr Połoński

Organizator zbiórki

Od ponad pół roku wyjeżdżamy na ulice Gdańska Boskim Prysznicem, który udało nam się zakupić dzięki Waszej hojnej pomocy. DZIĘKUJEMY ❣️🤗 

👉 jesteśmy na: FB Boski Prysznic 👈 

W mobilnej łazience kąpiemy osoby w najtrudniejszych stanach. To wszystko odbywa się w obecności naszego asystenta. Ludzie odzyskują godność, chęć do życia, potrzebę działania i zmiany życia. 

Okazało się jednak, że oczekiwania są dużo większe i tą jedną łazienką, wielu osobom nie udaje nam się pomóc. 

Chodzi głównie o ludzi samodzielnych, którzy nie mogą skorzystać z kąpieli w miejscu wyznaczonym przez gminę Gdańsk. Przeszkodą jest wskazanie, po pomiarze alkometrem. A nam zależy na tym aby jak najwiecej osób mogło się wykąpać i otrzymać czystą odzież. 

Dlatego prosimy Was o pomoc w zakupie dwukabinowej łazienki mobilnej. Żeby każdy człowiek bezdomny mógł bezpiecznie wsiąść do tramwaju, wejść do sklepu, urzędu, pozałatwiać ważne dla siebie sprawy, nie gorsząc swoim wyglądem i zapachem mieszkańców Gdańska i odwiedzających Gdańsk, turystów. 

Firma Blyss z Praszka, producent przyczep socjalnych, jest w stanie przekazać nam ją już przed końcem lutego. 

Wyposażeniem wnętrza zajmą się specjaliści z grupy WOJOWNIKÓW MARYI z parafii pw.Św brata Alberta w Gdańsku-Kokoszkach. Relacje z postępu prac będziemy na bieżąco publikować w internecie. 

Teraz potrzebujemy jak najszybciej zebrać kwotę 55 tysięcy złotych i zgłaszamy się do Was o to z gorącą prośbą 🤗💖 

Pomóżcie ❣️ od tego zależy zdrowie i życie tych ludzi ❣️

Sami robimy już co możemy. Wszystkim zajmujemy się za darmo, poświęcając swój prywatny czas, sprzęt, zaangażowanie i pieniądze. Więcej nie mamy już skąd wziąć. 

TERAZ POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY 🆘️❣️

Aktualizacje


 • Piotr Połoński - awatar

  Piotr Połoński

  05.02.2024
  05.02.2024

  Wczoraj, tradycyjnie, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca modliliśmy się podczas ofiarowanej w Twoich intencjach Mszy Świętej ❤️‍🔥🙏

  Nabożeństwo odprawił i homilię wygłosił jałmużnik biskupi Ks.Damian Trzebiatowski, a o oprawę zadbała wspólnota Połączeni Uwielbieniem z par.Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku- Żabiance 🙏🎶
  Dziękujemy Ci za Twoją wrażliwość i pomoc ludziom najuboższym, współczesnym trędowatym, często napiętnowanym społecznie, których choroba, po ludzku jest często nieuleczalna.

  Jednak dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i nasza posługa, przy Twoim wsparciu jest tego najlepszym dowodem 💞💝

  Jeśli chcesz, możesz być naszym stałym Patronem, ofiarowując co miesiąc jakąś stałą, nawet bardzo skromną kwotę, za którą będziemy mogli zapłacić za zupę i pokryć inne takie niezbędne wydatki.

  Sami, jak wiesz, robimy wszystko za darmo, po godzinach pracy, w czasie przeznaczonym na odpoczynek i sprawy rodzinne i prywatne, a to wszystko dzieje się ze względu na miłość do Jezusa ❤️‍🔥🙏😍

  Znajdziesz nas na Patronite.pl/BoskiPrysznic

  Zdjęcie aktualizacji 137 773

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2023
  20.05.2023

  Niech Dobry Bóg Wam błogosławi! A Maryja otoczy opieką! Piękną pracę wykonujecie - wielki ukłon i podziw dla Was!

  • Piotr Połoński - awatar

   Piotr Połoński - Organizator zbiórki

   20.05.2023
   20.05.2023

   Wszystko na Chwałę Jezusa ❣️🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2023
  29.03.2023

  Super inicjatywa, powodzenia

 • Kamil - awatar

  Kamil

  05.02.2023
  05.02.2023

  Powodzenia sensowna inicjatywa.

  • Piotr Połoński - awatar

   Piotr Połoński - Organizator zbiórki

   06.02.2023
   06.02.2023

   Dziękujemy 🫶

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2023
  31.01.2023

  Trzymam kciuki. Oby się udało 👍

  • Piotr Połoński - awatar

   Piotr Połoński - Organizator zbiórki

   01.02.2023
   01.02.2023

   Dziękujemy 🤗🙏

 • Aleksandra Kozłowska - awatar

  Aleksandra Kozłowska

  31.01.2023
  31.01.2023

  Niesamowita inicjatywa! :D Warto pomagać ❤️

  • Piotr Połoński - awatar

   Piotr Połoński - Organizator zbiórki

   31.01.2023
   31.01.2023

   Dziękujemy 🤗

42 627 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 300 osób
Piotr Połoński - awatar

Piotr Połoński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 300

MalVII - awatar
MalVII
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roman - awatar
Roman
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Iwona - awatar
Iwona
50
Julia - awatar
Julia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zofia Prewendowska - awatar
Zofia Prewendowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij