Zbiórka Pomóżmy Pawłowi mieć łazienkę - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Pawłowi mieć łazienkę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Pawłowi mieć łazienkę - zdjęcie główne

Pomóżmy Pawłowi mieć łazienkę

661 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jastrzębska - awatar

Jolanta Jastrzębska

Organizator zbiórki

Dzień dobry, 

jestem mamą niepłenosprawnego Pawła, który od ponad 30 lat ma porażenie mózgowe. Od roku porusza się już tylko na wózku. Potrafi samodzielnie zrobić jedynie kilka kroków. W mieszkaniu mam tylko wannę. Ostatkiem sił podnoszę Pawła i wspólnie, olbrzymim wysiłkiem, wkładam go do wanny i potem pomagam z niej wyjść. Stosuję różne krzesełka, bo inaczej nigdy nie mógłby się porządnie umyć. Ale nie możemy już tak funkcjonować. Muszę przebudować łazienkę. Paweł potrzebuje prysznica i wjazdu bez brodzika. Potrzebuje uchwytów. Muszę dostosować łazienkę, a jak starczy to także inne części mieszkania, do funkcjonowania niepełnosprawnego dorosłego już mężczyzny. Nie mam na to pieniędzy. Proszę więc wszystkich o pomoc. Jako mama będę bardzo wdzięczna. Nie mogę już patrzeć, jak Paweł się męczy. Mam coraz mniej sił, żeby go podnosić. Pierwszy raz o coś proszę dla niego lub dla siebie. Z góry dziękuję za każdą nawet minimalną pomoc. Będę informowała, jak postępują prace, jak uda się już zebrać taką kwotę, która umożliwi rozpoczęcie remontu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
661 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jastrzębska - awatar

Jolanta Jastrzębska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Ewelina - awatar
Ewelina
20
Domi - awatar
Domi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mag Ne - awatar
Mag Ne
50
PRJ. - awatar
PRJ.
50
Rob Tulim - awatar
Rob Tulim
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij