Zbiórka Dla Julci - zdjęcie główne

Dla Julci

495 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Catarina Dros - awatar

Catarina Dros

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniążki dla bardzo malutkiego serduszka którego życie nie jest usłane szczęśliwym dzieciństwem. Mam nadzieje że znajdą się dobrzy ludzie którzy wspomogą w walce z chorobą. 


Kim jestem? Nazywam się Julia i choruję na SMA typu I

Zbieram pieniądze na moje leczenie oraz sprzęt który będzie potrzebny mi do życia.

Potrzebuję waszej pomocy, ponieważ koszta rehabilitacji i sprzętu są ogromne.

Rodzice każdą wolną złotówkę przeznaczają na moje leczenie, rodzina również pomaga ale to nie wystarcza, potrzebujemy tego o wiele, wiele więcej.

Brakuje nam w tej chwili najpotrzebniejszego sprzętu abym mogła samodzielnie oddychać, potrzebujemy ssaka elektrycznego, abym się nie zadławiła, potrzebuję rehabilitacji, aby moje płuca cały czas ćwiczyły.

Zebrane środki przeznaczę na sprzęt oraz moją rehabilitację.

Pewnie zastanawiacie się czym jest moja choroba, już śpieszę do wyjaśnień. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni, w skrócie SMA (ang. spinal muscular atrophy) jest to rzadkie schorzenie nerwowo-mięśniowe przejawiające się degeneracją jąder przednich rdzenia kręgowego, skutkującą postępującym upośledzeniem mięśni szkieletowych, w ciężkich przypadkach prowadzącym do śmierci. Schorzenie związane jest z mutacją genu SMN1. Obecnie jest lek ale niestety Julka nie zakwalifikowala się aby go dostać co jest niezmiernie dla nas przykre.

A tak w skrócie polega to na tym, że obumierają neurony mózgowe, które odpowiadają za pracę mięśni, czyli dochodzi do obumierania funkcji życiowych.

Ja niestety znalazłam się w najgorszym stadium tej choroby, czyli w typie I śmiertelnym. 

Obecnie nie choroba u mnie trochę zwolniła to mogę cieszyć się każdym dniem, ale z dnia na dzień może choroba postąpić i będę potrzebować dodatkowego wspomagania oddechowego, dlatego potrzebuję tej zbiórki aby choroba mnie nie zaskoczyła!

Celem mojej składki jest uzbieranie środków na rehabilitację. 

Sprzęt, który potrzebuję na obecną chwilę to :


- AMBU - kwota od 150 - 600 zł


- Rehabilitacja - ok. 1000 zł/mc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • L&Damian - awatar

  L&Damian

  02.09.2017
  02.09.2017

  Zdrówka maleńka!

 • Natalia J. - awatar

  Natalia J.

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia :)

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia;*

 • Ania - awatar

  Ania

  29.03.2017
  29.03.2017

  Trzymam kciuki ❤

495 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Catarina Dros - awatar

Catarina Dros

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Sosnowska - awatar
Dorota Sosnowska
100
L&Damian - awatar
L&Damian
50
Monika Adamiak-Szewczyk - awatar
Monika Adamiak-Szewczyk
50
Aneta - awatar
Aneta
50
Natalia J. - awatar
Natalia J.
50
Katarzyna Gotowicka - awatar
Katarzyna Gotowicka
20
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Leśniak - awatar
Marcin Leśniak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij