Zbiórka Leczenie słuchu Michała - miniaturka zdjęcia

Leczenie słuchu Michała

Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

Cześć. Mam na imię  Michał  mam 8 lat. Od niemowlęctwa choruję na astmę i alergię. Przed dwoma laty zdiagnozowano u mnie niedosłuch i centralne zaburzenia przetwarzania słuchu oraz zespół Aspergera czyli chorobę o spektrum autyzmu. Mam dużą wadę wzroku ( +7) i noszę okulary,  mam wadę postawy i guzki na strunach głosowych. Jako dziecko z niepełnosprawnością wymagam ciągłego leczenia i stałej rehabilitacji. Kiedy jest to tylko możliwe spotykam się z rehabilitantem, logopedą, psychologiem, pedagogiem,  terapeutą SI. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów: psychiatry, neurologa, alergologa, foniatry, endokrynologa, gastrologa, laryngologa, lekarza rehabilitacji, logopedy, okulisty, ortopedy. Wymagam dużo zajęć dodatkowych i terapii na przykład integracji sensoryczno-motorycznej czy TUS ( trening umiejętności społecznych). Co roku wyjeżdżam do sanatorium i na turus rehabilitacyjny. Rodzice robią co mogą ale nie na wszystko starcza środkow finansowych,  Na stałe zażywam dużo leków i inhalacji 2-3 razy dziennie. To bardzo utrudnia moje życie.

Największym moim problemem na chwilę obecną jest mój słuch. Słyszę ale rozumiem tylko 15 % dźwięków. Szansą dla mnie jest terapia metodą Thomatis, która ma pobudzić mój mózg do tego aby przetworzył to co usłyszę.  Aby terapia przyniosła efekt  muszę mieć  kilka cykli w odstępach co  6-8 tygodni koszt jednego cyklu to około 2 tysięcy.

Terapia ta bardzo pomocna jest również przy  drugiej mojej  chorobie czyli Zespole Aspargera. Jedna terapia a może mi pomóc w dwóch chorobach

Proszę!!!!!!!!!!! Pomóżcie mi nauczyć się słuchać i rozumieć mowę oraz lepiej kontrolować moje emacje. Liczę na Was i z góry dziękuje. 
Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Marzena Gwiaździńska - awatar

  Marzena Gwiaździńska

  26.04.18
  26.04.18

  Bardzo dziękujemy

Komentarze

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  20.03.18
  20.03.18

  Pozdrawiam i trzymam kciuki za efekty leczenia:)!

  • Marzena Gwiaździńska - awatar

   Marzena Gwiaździńska - Organizator zbiórki

   23.03.18
   23.03.18

   Bardzo dziekuje za wsparcie. Pozdrawiam goraco izycze wielu ladk bozych oraz wszystkiego dobrego na swieta zmartwychwstania

Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Justyna - awatar
20
Justyna
Danka i Zbyszek - awatar
50
Danka i Zbyszek
asia - awatar
15
asia
Katarzyna - awatar
20
Katarzyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.