Zbiórka Leczenie  Michała i Jakuba - miniaturka zdjęcia

Leczenie Michała i Jakuba

Zbiórka Leczenie  Michała i Jakuba - zdjęcie główne

Leczenie Michała i Jakuba

126 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

 Mam na imię  Michał  mam 9 lat a mój brat Jakub 6.  jesteśmy pogodnymi chłopcemi.  Od niemowlęctwa chorujemy na astmę i alergię.  Zdiagnozowano u nas niedosłuch i centralne zaburzenia przetwarzania słuchu oraz zespół Aspergera czyli odmianę autyzmu. Mam dużą wadę wzroku ( +7) i noszę okulary,  mam wadę postawy i guzki na strunach głosowych. Jako dziecko z niepełnosprawnością wymagam ciągłego leczenia i stałej rehabilitacji ok 3 razy w tygodniu. Kiedy jest to tylko możliwe spotykam się z rehabilitantem, logopedą, psychologiem, pedagogiem,  terapeutą SI. Jesteśmy pod stałą opieką wielu specjalistów: psychiatry, neurologa, alergologa, foniatry, endokrynologa, gastrologa, laryngologa, lekarza rehabilitacji, logopedy, okulisty, ortopedy. Wymagamy dużo zajęć dodatkowych i terapii na przykład integracji sensoryczno-motorycznej czy TUS ( trening umiejętności społecznych). Co roku wyjeżdżamy do sanatorium i na turus rehabilitacyjny. Rodzice robią co mogą ale nie na wszystko starcza środków finansowych,  Na stałe zażywam dużo leków i inhalacji 2-3 razy dziennie. To bardzo utrudnia nasze życie. Ciągła duszność przy nieielkim nawet wysiłku. Nie mogę zapisać się do klubu piłki nożnej, a jest to moja pasja, bo nie przechodzę badań lekrskich.

Największym moim problemem na chwilę obecną jest mój słuch. Słyszę ale rozumiem tylko 
15 % dźwięków. Szansą dla mnie jest terapia metodą Thomatisna na którą właśnie potrzeuję tych pieniędzy, ma ona pobudzić mój mózg do tego aby przetworzył to co usłyszę.  Aby terapia przyniosła efekt  muszę mieć  kilka cykli w odstępach co  6-8 tygodni koszt jednego cyklu to około 1,2 tys.. przesedłem do tej pory 6 i widać już poprawę. dlatego warto inwestować. proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!. pomóżcie nam!!!!!!!!!!!!!!!!

Terapia ta bardzo pomocna jest również przy  drugiej mojej  chorobie czyli Zespole Aspargera. Jedna terapia a może mi pomóc w dwóch chorobach

Liczę na Was i z góry dziękuje. 
Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzena Gwiaździńska - awatar

  Marzena Gwiaździńska

  19.01.19
  19.01.19

  jesteśmy po 3 cyklach leczenia i widac juz niewielka poprawe. warto w nas inwestowac. proszę pomózcie

  Zdjęcie aktualizacji 24 588

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  20.03.18
  20.03.18

  Pozdrawiam i trzymam kciuki za efekty leczenia:)!

  • Marzena Gwiaździńska - awatar

   Marzena Gwiaździńska - Organizator zbiórki

   23.03.18
   23.03.18

   Bardzo dziekuje za wsparcie. Pozdrawiam goraco izycze wielu ladk bozych oraz wszystkiego dobrego na swieta zmartwychwstania

126 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika - awatar
Monika
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Danka i Zbyszek - awatar
Danka i Zbyszek
50
asia - awatar
asia
15
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij