Zbiórka Leczenie słuchu Michała - miniaturka zdjęcia

Leczenie słuchu Michała

Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

Cześć. Mam na imię  Michał  mam 8 lat. Z naturuy jestem pogodnym ale niesmiałym chłopcem.  Od niemowlęctwa choruję na astmę i alergię. Przed dwoma laty zdiagnozowano u mnie niedosłuch i centralne zaburzenia przetwarzania słuchu oraz zespół Aspergera czyli chorobę o spektrum autyzmu. Mam dużą wadę wzroku ( +7) i noszę okulary,  mam wadę postawy i guzki na strunach głosowych. Jako dziecko z niepełnosprawnością wymagam ciągłego leczenia i stałej rehabilitacji ok 3 razy w tygodniu. Kiedy jest to tylko możliwe spotykam się z rehabilitantem, logopedą, psychologiem, pedagogiem,  terapeutą SI. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów: psychiatry, neurologa, alergologa, foniatry, endokrynologa, gastrologa, laryngologa, lekarza rehabilitacji, logopedy, okulisty, ortopedy. Wymagam dużo zajęć dodatkowych i terapii na przykład integracji sensoryczno-motorycznej czy TUS ( trening umiejętności społecznych). Co roku wyjeżdżam do sanatorium i na turus rehabilitacyjny. mam młodzego brata i on też jest dzeckiem z niepełnosprawnościa. Moja choroba i sytuacja  jest mniej spektakularna jak osób z nowotworami a to właśnie oni najczęściej proszą o wsparcie, ale nie mniej trudna i ważna. Rodzice robią co mogą ale nie na wszystko starcza środków finansowych,  Na stałe zażywam dużo leków i inhalacji 2-3 razy dziennie. To bardzo utrudnia moje życie. Ciądła duszność przy nieielkim nawet wysiłku. Nie mogę zapisać się do klubu piłki nożnej, a jest to moja pasja, bo nie przechodzę badań lekrskich.

Największym moim problemem na chwilę obecną jest mój słuch. Słyszę ale rozumiem tylko 15 % dźwięków. Szansą dla mnie jest terapia metodą Thomatisna na którą właśnie potrzeuje tych pieniędzy, ma ona pobudzić mój mózg do tego aby przetworzył to co usłyszę.  Aby terapia przyniosła efekt  muszę mieć  kilka cykli w odstępach co  6-8 tygodni koszt jednego cyklu to około 2 tysięcy.

Terapia ta bardzo pomocna jest również przy  drugiej mojej  chorobie czyli Zespole Aspargera. Jedna terapia a może mi pomóc w dwóch chorobach

Proszę!!!!!!!!!!! Pomóżcie mi nauczyć się słuchać i rozumieć mowę oraz lepiej kontrolować moje emocje. Liczę na Was i z góry dziękuje. 
Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Marzena Gwiaździńska - awatar

  Marzena Gwiaździńska

  26.04.18
  26.04.18

  Bardzo dziękujemy

Komentarze

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  20.03.18
  20.03.18

  Pozdrawiam i trzymam kciuki za efekty leczenia:)!

  • Marzena Gwiaździńska - awatar

   Marzena Gwiaździńska - Organizator zbiórki

   23.03.18
   23.03.18

   Bardzo dziekuje za wsparcie. Pozdrawiam goraco izycze wielu ladk bozych oraz wszystkiego dobrego na swieta zmartwychwstania

Marzena Gwiaździńska - awatar

Marzena Gwiaździńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Monika - awatar
20
Monika
Justyna - awatar
20
Justyna
Danka i Zbyszek - awatar
50
Danka i Zbyszek
asia - awatar
15
asia
Katarzyna - awatar
20
Katarzyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.