Zbiórka Pomóż mi urosnąć - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi urosnąć

Zbiórka Pomóż mi urosnąć - zdjęcie główne

Pomóż mi urosnąć

200 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Anna Sitak - awatar

Anna Sitak

Organizator zbiórki

Mam na imię Paweł. Mam 14 lat, chodzę do 8 klasy. Mieszkam z rodzicami i młodszym bratem w gminie Olsztyn, koło Częstochowy. Jestem bardzo niskim chłopakiem i to główna cecha, która bardzo wyróżnia mnie wśród moich kolegów. 

Cztery lata temu rodzice z panią doktor z Łodzi podjęli decyzję o odpłatnym leczeniu mnie hormonem wzrostu. Dziękuję im za to bo DZIAŁA. Przez 4 lata urosłem 30 cm

Zastrzyki dostaję codziennie, trochę bolą, trzeba codziennie o 21 być w domu, wcześnie chodzić spać. Ale ja to wytrzymam, żeby tylko być wyższym. Niestety, leczenie potrwa jeszcze 4 lata a teraz widzę jak rodzice robią co mogą żeby zebrać potrzebną na leczenie kwotę. 

Teraz to jest 2 500 miesięcznie. Wiem, że będzie więcej, bo rosnę, ważę więcej to i dawka się zwiększy. Dlatego chciałbym uzbierać na całe moje leczenie  czyli jeszcze 100 tyś zł. 

ALE TO NIE KONIEC!!!

Mój młodszy brat, Piotruś ma teraz 7 lat i .. od kilku, tak jak ja nie rośnie. Dla niego też nie ma innej drogi jak to samo co u mnie drogie leczenie prywatne. Tylko że u Piotrusia do 18 urodzin to całe 11 lat ..... 

PROSZĘ, pomóżcie nam urosnąć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Anna Sitak - awatar

Anna Sitak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Eljasińska - awatar
Anna Eljasińska
50
Beata Sobolewska - awatar
Beata Sobolewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij