Zbiórka Pomóż mi urosnąć - zdjęcie główne

Pomóż mi urosnąć

200 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Sitak - awatar

Anna Sitak

Organizator zbiórki

Mam na imię Paweł. Mam 14 lat, chodzę do 8 klasy. Mieszkam z rodzicami i młodszym bratem w gminie Olsztyn, koło Częstochowy. Jestem bardzo niskim chłopakiem i to główna cecha, która bardzo wyróżnia mnie wśród moich kolegów. 

Cztery lata temu rodzice z panią doktor z Łodzi podjęli decyzję o odpłatnym leczeniu mnie hormonem wzrostu. Dziękuję im za to bo DZIAŁA. Przez 4 lata urosłem 30 cm

Zastrzyki dostaję codziennie, trochę bolą, trzeba codziennie o 21 być w domu, wcześnie chodzić spać. Ale ja to wytrzymam, żeby tylko być wyższym. Niestety, leczenie potrwa jeszcze 4 lata a teraz widzę jak rodzice robią co mogą żeby zebrać potrzebną na leczenie kwotę. 

Teraz to jest 2 500 miesięcznie. Wiem, że będzie więcej, bo rosnę, ważę więcej to i dawka się zwiększy. Dlatego chciałbym uzbierać na całe moje leczenie  czyli jeszcze 100 tyś zł. 

ALE TO NIE KONIEC!!!

Mój młodszy brat, Piotruś ma teraz 7 lat i .. od kilku, tak jak ja nie rośnie. Dla niego też nie ma innej drogi jak to samo co u mnie drogie leczenie prywatne. Tylko że u Piotrusia do 18 urodzin to całe 11 lat ..... 

PROSZĘ, pomóżcie nam urosnąć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Sitak - awatar

Anna Sitak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Eljasińska - awatar
Anna Eljasińska
50
Beata Sobolewska - awatar
Beata Sobolewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij