Zbiórka Leczenie Tymoteusza i Dawida - zdjęcie główne

Leczenie Tymoteusza i Dawida

15 831 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 317 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabrysia Franke - awatar

Gabrysia Franke

Organizator zbiórki


                   TYMOTEUSZ urodził się w lipcu 2015r, w 28 tygodniu ciąży. 

   Swoje pierwsze  8 m-cy życia spędził w szpitalu, z dala od Mamy i brata bliźniaka  Dawidka. w swoim krótkim życiu przeszedł już wiele, między innymi  operacje brzuszka , operacje głowy, wstawienie zbiornikcza rickhama z  odprowadzeniem układu zastawkowego do otrzewnej, ,kilkakrotne rewizje  układu zastawkowego poprzez nieprawidłowe odprowadzanie płynu  mózgowo-rdzeniowego, Będąc w szpitalu załapał się też trzy krotnie na  sepsę , Miał przetaczania krwi,,operacje laseroterapii , Choruje na  wodogłowie pokrwotoczne trzeciego stopnia wewnętrzno-czaszkowego .

Dawidek miał trochę więcej szczęścia w szpitalu spędził 2 m-ce , lecz przez skrajne wcześniactwo też wymaga dodatkowych zajęć, po stwierdzonej przez psychiatrę autoagresji agresji czynnej oraz zabudzenia calosciowe. potrzebna jest też dla Tymoteuszka terapia wzroku, , a jego brat bliźniak Dawidek też korzysta z pedagoga ,Si oraz logopedy i psychologa 

Mam nadzieję że to co robimy  Tymoteusz  chodź trochę dorówna swojemu braciszkowi Dawidowi, który jest  samodzielny.

   Zrobie wszystko, aby zapewnić  Tymusiowi jak najnormalniejsze i najszczęśliwsze dzieciństwo oraz jak  jest to tylko możliwe będe starała się poprawić jego jakość życia, tak  aby w przyszłości mógł być na tyle samodzielny aby poradzić sobie w  życiu. W imieniu Tymusia i jego mamy i brata Dawidka bardzo dziekujemy

Nawet najdrobniejsza wpłata się liczy, twoja złotówka to dla Tymcia minuta do samodzielności :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monica - awatar

  Monica

  28.04.2022
  28.04.2022

  Naszyjnik

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2022
  24.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Monika Maćkowiak licytacje - awatar

  Monika Maćkowiak licytacje

  14.04.2022
  14.04.2022

  Licytacje

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

 • Dzień Kobiecej Siły - awatar

  Dzień Kobiecej Siły

  08.03.2022
  08.03.2022

  Zdrowia i wytrwałości.

15 831 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 317 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabrysia Franke - awatar

Gabrysia Franke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 317

Anna Mleczko - awatar
Anna Mleczko
10
anna - awatar
anna
12
Monika Wesołowska - awatar
Monika Wesołowska
20
Patrycja Hulbój - awatar
Patrycja Hulbój
20
Cdftgb8iko98 - awatar
Cdftgb8iko98
15
Natalia Kożuszek - awatar
Natalia Kożuszek
60
Angelika krawczyk - awatar
Angelika krawczyk
2
Katarzyna - awatar
Katarzyna
60
Stella Malina - awatar
Stella Malina
10
Gratulujemy  za  wygraną aukcję z kwote 65zl Prosimy o wpłatę - awatar
Gratulujemy za wygraną aukcję z kwote 65zl Prosimy o wpłatę
65

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij