Zbiórka Walka o zdrowie Domino - miniaturka zdjęcia

Walka o zdrowie Domino

Zbiórka Walka o zdrowie Domino - zdjęcie główne

Walka o zdrowie Domino

430 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Walka o zdrowie Domino trwa. Potrzebujemy sojuszników…potrzebujemy pomocy.


Domino to piękny koń.  Samo patrzenie na niego sprawia ogromną przyjemność. Charakter też ma cudowny. Jest cierpliwy, grzeczny i bardzo pokochał opiekunów. To koń przepełniony miłością. Jest wielki, ale delikatny i bardzo czuły, w stosunku do ludzi, którym zaufał. Przytula swoją wielką głowę do piersi człowieka, jakby domagał się pieszczot. Wspólnie z Państwem udało nam się ocalić go przed losem  jaki spotyka wiele tysięcy innych koni. Wiedzieliśmy, że zdrowy, sprawny koń o takiej urodzie nie znalazłby się w skupie. Wiedzieliśmy, że Domino będzie wymagał leczenia. Niestety tak bywa, że cudowny charakter i uroda nie idą w parze ze zdrowiem. Domino jest bardzo chory. Choroba postępuje. Domino musi jechać do kliniki… on bardzo chce żyć. Czasem mamy wrażenie, że stara się cieszyć każdą chwilą i czerpać z życia tyle, ile może. Jakby chciał się tym życiem, nacieszyć na zapas…Jego leczenie będzie bardzo kosztowne. Czy się uda? Nikt takiej gwarancji, ani zapewnienia nie może dać. Jednak chcemy o niego zawalczyć, o to aby tych dni, kiedy jest szczęśliwy, kiedy cieszy się słońcem, kiedy może biec, przytulać się i czuć się kochany, było jak najwięcej. Bez wsparcia dobrych ludzi, nie uda się to. Domino, bardzo Was potrzebuje.

Prosimy o grosik, o wysłanie smsa i udostępnianie, aby nasz apel dotarł do jak największej ilości osób.

z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
430 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 13

Helena Siok - awatar
Helena Siok
20
Joanna - awatar
Joanna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Domańska Domańska - awatar
Anna Domańska Domańska
20
Teresa - awatar
Teresa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Natalia - awatar
Natalia
10
Honka - awatar
Honka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij