Zbiórka Walka o zdrowie Domino - zdjęcie główne

Walka o zdrowie Domino

430 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Walka o zdrowie Domino trwa. Potrzebujemy sojuszników…potrzebujemy pomocy.


Domino to piękny koń.  Samo patrzenie na niego sprawia ogromną przyjemność. Charakter też ma cudowny. Jest cierpliwy, grzeczny i bardzo pokochał opiekunów. To koń przepełniony miłością. Jest wielki, ale delikatny i bardzo czuły, w stosunku do ludzi, którym zaufał. Przytula swoją wielką głowę do piersi człowieka, jakby domagał się pieszczot. Wspólnie z Państwem udało nam się ocalić go przed losem  jaki spotyka wiele tysięcy innych koni. Wiedzieliśmy, że zdrowy, sprawny koń o takiej urodzie nie znalazłby się w skupie. Wiedzieliśmy, że Domino będzie wymagał leczenia. Niestety tak bywa, że cudowny charakter i uroda nie idą w parze ze zdrowiem. Domino jest bardzo chory. Choroba postępuje. Domino musi jechać do kliniki… on bardzo chce żyć. Czasem mamy wrażenie, że stara się cieszyć każdą chwilą i czerpać z życia tyle, ile może. Jakby chciał się tym życiem, nacieszyć na zapas…Jego leczenie będzie bardzo kosztowne. Czy się uda? Nikt takiej gwarancji, ani zapewnienia nie może dać. Jednak chcemy o niego zawalczyć, o to aby tych dni, kiedy jest szczęśliwy, kiedy cieszy się słońcem, kiedy może biec, przytulać się i czuć się kochany, było jak najwięcej. Bez wsparcia dobrych ludzi, nie uda się to. Domino, bardzo Was potrzebuje.

Prosimy o grosik, o wysłanie smsa i udostępnianie, aby nasz apel dotarł do jak największej ilości osób.

z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
430 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Helena Siok - awatar
Helena Siok
20
Joanna - awatar
Joanna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Domańska Domańska - awatar
Anna Domańska Domańska
20
Teresa - awatar
Teresa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Natalia - awatar
Natalia
10
Honka - awatar
Honka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij