Zbiórka Leczenie mojej córki - miniaturka zdjęcia

Leczenie mojej córki

Zbiórka Leczenie mojej córki - zdjęcie główne

Leczenie mojej córki

1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karolina Bolek - awatar

Karolina Bolek

Organizator zbiórki

Witam zwracam się do Ciebie z prośbą, czy pomożesz w uzbieraniu na leczenie mojej córki? Jest to 6 letnia dziewczynka która została skrzywdzona w rodzinie. Ja Karolina jestem  samotną matką 3 dzieci, mieszkającą w wynajętym prywatnie mieszkaniu za który miesięcznie płace około 1500 zł dlatego proszę was o pomoc dla mojej kochanej córki która przeżywała piekło na mocy Sądu a gdy się dowiedziałam moja próba ochrony córki jest karana każdorazowo 200 zł. Z uwagi na powstałą traumę córka jest pod kontrolą psychiatry i neurologa który stwierdził zespół stresu pourazowego, córka ma trudności z integracją społeczną również ma zaleconą terapię behawioralną i Biofeedback co niestety jest w naszej miejscowości tylko prywatnie z uwagi na stan zdrowia mojej córki, córka nie może czekać. Gdy czekała na terapię Biofeedback w P-P-P moja córka zaczeła przejawiać dodatkowo zachowania autodestrukcyjne, autoagresję, agresję, stany lękowe, nadpobudliwość, wzmożona nerwowość, nieusłuchana, bardzo często zmienia zabawę, częste wyładowywanie złości poprzez niszczenie, dosłownie nikt nie mógł sobie z nią poradzić. Córkę jak się okazało buntowali na mnie co skutkowało buntem córki na moje polecenia. Zbieramy na wizyty prywatne i terapię ponieważ nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków związanych z leczeniem córki☹️☹️☹️

Wiem że masz wielkie serce i nam pomożesz :-)

Nawet najmniejsza kwota jest dla nas wielkim darem za który z całego serca dziękujemy 😊💖

Przepraszam ale z uwagi na powagę i możliwej szkodliwości nie umieszczam zdjęcia córki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karolina Bolek - awatar

Karolina Bolek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij