Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Julci. - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja Julci. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Julci. - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Julci.

21 947 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 297 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chaberek - awatar

Anna Chaberek

Organizator zbiórki

Julcia koniecznie potrzebuje nowy ssak medyczny, do odsysania wydzieliny z dróg oddechowych, nie odessanie jej może grozić uduszeniem naszej córeczki. Jest to sprzęt nie finansowany z PCPR. 

Julka jest naszym trzecim dzieckiem. Urodziła się 26.03.2016r  z Trisomią21 zwaną Zespołem Downa, jednak los nie był dla niej łaskawy i oprócz Zespołu Downa otrzymała od losu ,,pakiet dodatkowy,,. W drugiej dobie życia przeszła swoją pierwszą operację rekonstrukcji zarośniętego przełyku, od tego momentu przebywała cały czas na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w DSK w Białymstoku podłączona pod respirator. Następnie w trzecim miesiącu odbyła się ciężka i z powikłaniami operacja serca AVSD, czego skutkiem było wodogłowie i wszczepiono Jej zbiornik Righama w główce, aby odbarczać mózg. Julka nie radziła sobie oddechowo i we wrześniu lekarze zdecydowali o założeniu tracheotomii, był to zabieg ratujący Julci życie w tamtym momencie.

Po długich 7 miesiącach Juleczka wróciła do domu. Cała nasza rodzina była objęta pomocą Domowego Hospicjum dla dzieci z Białegostoku, Julcia była dzieckiem nie rokującym wg lekarzy, wspomagana była tlenem i karmiona sondą. 

Julcia w domu zaczęła nabierać sił, była rehabilitowana i powolutku jej stan zdrowia się normował i poprawiał.  Ciągłe i regularne wyjazdy do specjalistów, rehabilitacja i dbanie o naszą królewnę przynosiły i przynoszą efekty, 

Julcia również przeszła dwie bardzo skomplikowane rekonstrukcje tchawicy i krtani, długi ponad 7 miesięczny pobyt pod respiratorem zniszczył Julci tchawicę, tchawica zapadła się całkowicie i Julka nie potrafiła oddychać normalnie, dzięki rurce mogła nadal żyć. Jednak życie z rurką nie jest łatwe i przyjemne i dla Julci i dla nas. Chcemy pozbyć się tej rurki, jednak nie jest to proste, przy tak ogromnych obciążeniach Julci organizm, nie pozwala na wyjęcie tej rurki. Przy ostatniej operacji trwale uszkodzono struny głosowe i Julka nigdy nie będzie mówiła. 

Julcia jest bardzo radosnym i pogodnym dzieckiem, drugi rok uczęszcza do przedszkola specjalnego, gdzie rozkwita i czuję się wspaniale, jednak jest dzieckiem ze sprzężoną niepełnosprawnością co niesie za sobą mozolną i długotrwałą opiekę specjalistyczną i rehabilitację, potrzebuje specjalistyczny sprzęt medyczny, który w większości nie jest refundowany. 

Jako rodzice staramy się zapewnić Julci jak najlepszą opiekę, rehabilitację, sprzęt potrzebny do jej w miarę normalnego funkcjonowania, na drodze, jednak stają pieniądze, są to ogromne koszty, które przekraczają nasze możliwości finansowe.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla naszej królewny, Julka potrzebuje nowy ssak medyczny, stary ostatnio kilka razy trafiał do serwisu a jest to sprzęt, który jest niezbędny do życia Julci, gdyż nie odessanie wydzieliny z górnych dróg oddechowych i rurki może grozić uduszeniem.

Julcia jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych oraz jest ciągle i regularnie rehabilitowana co generuje ogromne koszty. 

Dziękujemy za dotychczasową pomóc i nadal prosimy o wsparcie finansowe. 

Rodzice Juleczki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Chaberek - awatar

  Anna Chaberek

  15.05.2023
  15.05.2023

  Kochani ssak dzisiaj znowu musi trafić do serwisu, koniecznie potrzebujemy nowy dla Julci. Wasze wsparcie jest nieocenione, za co bardzo dziękujemy

  Zdjęcie aktualizacji 120 581

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewa Szymańska - awatar

  Ewa Szymańska

  05.06.2023
  05.06.2023

  115

  • Anna Chaberek - awatar

   Anna Chaberek - Organizator zbiórki

   11.06.2023
   11.06.2023

   Dziękuję bardzo w imieniu Julci

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2021
  18.01.2021

  Zdrówka

  • Anna Chaberek - awatar

   Anna Chaberek - Organizator zbiórki

   21.01.2021
   21.01.2021

   Dziękuję bardzo w imieniu Juleczki

 • Anna Lynko - awatar

  Anna Lynko

  18.05.2019
  18.05.2019

  Zdrowka dla Julci🎀trzymam kciuki

  • Anna Chaberek - awatar

   Anna Chaberek - Organizator zbiórki

   18.05.2019
   18.05.2019

   Dziękujemy bardzo. Już 2 czerwca ruszamy do Poznania na pierwszą operację z serii rekonstrukcji tchawicy.

 • Magdalena G. Rutkowska - awatar

  Magdalena G. Rutkowska

  01.05.2019
  01.05.2019

  zdrówka

  • Anna Chaberek - awatar

   Anna Chaberek - Organizator zbiórki

   01.05.2019
   01.05.2019

   Dziękujemy🌷

 • Martyna Mazewska - zestaw sztućców zajączki - awatar

  Martyna Mazewska - zestaw sztućców zajączki

  16.04.2019
  16.04.2019

  Jak zwykle dużo zdrówka życzę:)

21 947 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 297 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chaberek - awatar

Anna Chaberek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 297

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Szymańska - awatar
Ewa Szymańska
100
KZDu - awatar
KZDu
185
Karol Szleszyński - awatar
Karol Szleszyński
150
Adam Kołodziej - awatar
Adam Kołodziej
50
Sylwia Mogielnica - awatar
Sylwia Mogielnica
80
Ludmila Stefanyk - awatar
Ludmila Stefanyk
100
Sadowska Magdalena licytacja przejażdżka - awatar
Sadowska Magdalena licytacja przejażdżka
70
Justyna Rejnhard - awatar
Justyna Rejnhard
200
Katarzyna Konert - awatar
Katarzyna Konert
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij