Zbiórka Leczenie porażenia mózgowego - miniaturka zdjęcia

Leczenie porażenia mózgowego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie porażenia mózgowego - zdjęcie główne

Leczenie porażenia mózgowego

200 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jemczura - awatar

Mateusz Jemczura

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie.


Nazywam się Mateusz i jestem 33 letnim mężczyzną, który od urodzenia choruje na Dziecięce porażenie mózgowe. Moja choroba została spowodowana wcześniaczymi komplikacjami pod czas porodu, które skutkowały niedotlenieniem mózgu przy porodzie. W skutek niedotlenienia pewne obszary koryt mózgowej zostały uszkodzone. 

Moja choroba objawia się wieloma dysfunkcjami w różnym zakresie. Mam niedowład kończyn dolnych i zachwianą spastyczność mięśni, to objawia się dużymi problemami w poruszaniu się.

w wyniku niedostatecznego wykształcenia się płatów wzrokowych mam też zanik nerwów wzrokowych, co objawia się znacznym niedowidzeniem.

Moja choroba objawia się także problemami w zakresie kognitywnym. Przez niedostateczne rozwinięcie się kory mózgowej cierpię na problemy związane z wyższymi procesami kognitywnymi oraz amnezję następczą (utrudnienia w uczeniu się nowych rzeczy). 


Dodatkowo od czterech lat choruję na niezidentyfikowaną przypadłość objawiającą się bólami głowy nie do wytrzymania Pojawia się ona w określonych warunkach i zaburza wszystko ze spaniem włącznie. Zdarzało mi się nie spać po kilka dni


Moja choroba znacznie utrudnia mi codzienne życie! Nie pozwala mi ona na rozwijanie się, studiowanie, samorealizację, rozwijanie pasji, znacznie utrudnia mi poruszanie się,


Teraz mam szansę poprawić moje zdrowie! można naprawić to co kiedyś zostało zniszczone! Właśnie ty możesz mi pomóc! i właśnie dzięki tobie może będę mógł wyrównać szanse z osobami sprawnymi i normalnie żyć. Twoja pomoc jest dla mnie bezcenna.


Zbieram pieniądze na leczenie mojego mózgowego porażenia dziecięcego terapią iniekcji komórek macierzystych Owa terapia ma się odbyć przez 20 dni w obcym kraju. Specjaliści w postaci lekarzy francuskich i chińskich mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu dziecięcego porażenia mózgowego. Dzięki tej terapii może znacznie poprawić się moje zdrowie. Może będę mógł lepiej widzieć i poprawi się moja pamięć a także może moje nogi pozwolą mi lepiej się poruszać. To nie zależy o de mnie To czy będę miał szansę na podjęcie leczenia będzie zależało od gestu dobrych ludzi, którzy będą chcieli mi pomóc.

Osobiście mam takie przekonanie,  że na świecie jest wiele dobrych ludzi, którzy pomagają takim osobom jak ja. Gdyby tak nie było to po co by był ten portal. 


Jeżeli udało by się zebrać te pieniądze to będę najszczęśliwszym człowiekiem na tej ziemi. Będę wdzięczny do końca życia moim darczyńcom i będę czół się dłużny, ponieważ ta terapia spowoduje, że będę mógł realizować siebie przez całe rzycie na równi z sprawnymi ludźmi Ta pomoc dla mnie to tak jak by wskrzeszenie przez Łazarza bliskiej ci osoby i powołanie do życia, ponieważ jak odzyskam zdrowie to będzie to dla mnie już inne drugie rzycie. Będę mógł robić rzeczy, które dzisiaj są odległym niespełnionym marzeniem. Jak można okazać wdzięczność za rzycie? Ja nie wiem. 


Z góry dziękuję za wszystko 


Pozdrawiam serdecznie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jemczura - awatar

Mateusz Jemczura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Ilona Rafał Bikonis - awatar
Ilona Rafał Bikonis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij