Zbiórka Leczenie porażenia mózgowego - miniaturka zdjęcia

Leczenie porażenia mózgowego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie porażenia mózgowego - zdjęcie główne

Leczenie porażenia mózgowego

200 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jemczura - awatar

Mateusz Jemczura

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie.


Nazywam się Mateusz i jestem 33 letnim mężczyzną, który od urodzenia choruje na Dziecięce porażenie mózgowe. Moja choroba została spowodowana wcześniaczymi komplikacjami pod czas porodu, które skutkowały niedotlenieniem mózgu przy porodzie. W skutek niedotlenienia pewne obszary koryt mózgowej zostały uszkodzone. 

Moja choroba objawia się wieloma dysfunkcjami w różnym zakresie. Mam niedowład kończyn dolnych i zachwianą spastyczność mięśni, to objawia się dużymi problemami w poruszaniu się.

w wyniku niedostatecznego wykształcenia się płatów wzrokowych mam też zanik nerwów wzrokowych, co objawia się znacznym niedowidzeniem.

Moja choroba objawia się także problemami w zakresie kognitywnym. Przez niedostateczne rozwinięcie się kory mózgowej cierpię na problemy związane z wyższymi procesami kognitywnymi oraz amnezję następczą (utrudnienia w uczeniu się nowych rzeczy). 


Dodatkowo od czterech lat choruję na niezidentyfikowaną przypadłość objawiającą się bólami głowy nie do wytrzymania Pojawia się ona w określonych warunkach i zaburza wszystko ze spaniem włącznie. Zdarzało mi się nie spać po kilka dni


Moja choroba znacznie utrudnia mi codzienne życie! Nie pozwala mi ona na rozwijanie się, studiowanie, samorealizację, rozwijanie pasji, znacznie utrudnia mi poruszanie się,


Teraz mam szansę poprawić moje zdrowie! można naprawić to co kiedyś zostało zniszczone! Właśnie ty możesz mi pomóc! i właśnie dzięki tobie może będę mógł wyrównać szanse z osobami sprawnymi i normalnie żyć. Twoja pomoc jest dla mnie bezcenna.


Zbieram pieniądze na leczenie mojego mózgowego porażenia dziecięcego terapią iniekcji komórek macierzystych Owa terapia ma się odbyć przez 20 dni w obcym kraju. Specjaliści w postaci lekarzy francuskich i chińskich mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu dziecięcego porażenia mózgowego. Dzięki tej terapii może znacznie poprawić się moje zdrowie. Może będę mógł lepiej widzieć i poprawi się moja pamięć a także może moje nogi pozwolą mi lepiej się poruszać. To nie zależy o de mnie To czy będę miał szansę na podjęcie leczenia będzie zależało od gestu dobrych ludzi, którzy będą chcieli mi pomóc.

Osobiście mam takie przekonanie,  że na świecie jest wiele dobrych ludzi, którzy pomagają takim osobom jak ja. Gdyby tak nie było to po co by był ten portal. 


Jeżeli udało by się zebrać te pieniądze to będę najszczęśliwszym człowiekiem na tej ziemi. Będę wdzięczny do końca życia moim darczyńcom i będę czół się dłużny, ponieważ ta terapia spowoduje, że będę mógł realizować siebie przez całe rzycie na równi z sprawnymi ludźmi Ta pomoc dla mnie to tak jak by wskrzeszenie przez Łazarza bliskiej ci osoby i powołanie do życia, ponieważ jak odzyskam zdrowie to będzie to dla mnie już inne drugie rzycie. Będę mógł robić rzeczy, które dzisiaj są odległym niespełnionym marzeniem. Jak można okazać wdzięczność za rzycie? Ja nie wiem. 


Z góry dziękuję za wszystko 


Pozdrawiam serdecznie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Jemczura - awatar

Mateusz Jemczura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Ilona Rafał Bikonis - awatar
Ilona Rafał Bikonis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij