Zbiórka leczenie męża i synka - miniaturka zdjęcia

leczenie męża i synka

Zbiórka leczenie męża i synka - zdjęcie główne

leczenie męża i synka

131 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Łukasik - awatar

Emilia Łukasik

Organizator zbiórki

Czy wyobrażałeś sobie czasem , jak wygląda życie gdy nagle pojawia się w nim groźna choroba zagrażająca zdrowiu a nawet życiu?I nie jest to Twoja choroba , ale choroba bliskiej osoby.Życie w jednej chwili zostaje wywrócone do gory nogami. Życie nie tylko chorego, ale również osób najbliższych. Tak trudnej sytuacji doświadczyłam od 7 lat doświadczam trudów codzienności poprzez chorobę męża, a w ostatnim czasie także zdiagnozowanego autyzmu u 3 - letniego synka.Jako jedyna żywicielka walczę o ich byt każdego dnia .Moje dotychczasowe zarobki , oraz renta inwalidzka męża, nigdy nie starczały na wydatki związane z leczeniem męża, a teraz także terapią synka. Z pomocą przychodziła rodzina , oraz wpłaty przekazane z 1 %podatku.


Choroba Piotra 

,, To było w roku 2011, diagnoza spadła na nas , jak kubeł zimnej wody: guz mózgu, nerwiak kąta mostkowo-móżdżkowego nerwu VII.Niegroźny ale umiejscowiony tak, że zagrażał życiu męża.Rozpoczęła się walka z czasem , nasze wszystkie plany I marzenia w jednej chwili prysły.Mąż przeszedł  w 2011 roku operacje neurochirurgiczne, po których już nigdy nie był tym samym człowiekiem. Operacja uratowała mu życie , ale  odebrała sprawność, nerw twarzowy I słuchowy został przecięty powstała niedomykalność powieki, oraz trudności z chodzeniem. Nie do opisania jest lęk o życie bliskiej osoby,gdy siedzisz 8 h pod blokiem operacyjnym,a życie twojego męża jest w rękach innego człowieka-lekarza. W 2012 roku mąż przeszedł kolejną operację , tym razem połączenia nerwu podjęzykowego z nerwem twarzowym. Jak się z czasem okazało operacja nie przyniosła efektu.W  2013 roku wszczepiono złotą płytkę w powiekę lewego oka. Bez pomocy rodziny i pieniędzy zebranych od ludzi dobrej woli i resztek własnych oszczędności nie udałoby się. W 2015 roku nastąpił nawrót choroby, guz zaczął odrastać.Konieczny był zabieg Gamma Knife w Warszawie.Udało się  usunąć większość guza, stan zagrożenia życia minął,ale ze szkodami w organizmie , które wyrządziła choroba można walczyć jedynie systematyczną rehabilitacją I leczeniem. Mąż wymaga stałej rehabilitacji, masaży twarzy I kręgosłupa, badań rezonansem , maści I kropli do oczu , oraz komory wilgotnej na noc , aby zabezpieczyć  chore oko przed wyschnięciem. Nie słyszy też na lewe ucho -wynik pierwszej operacji- guz wrastał w przewód słuchowy...Przez tak liczne operacje obniżyła się odporność pojawiła się łuszczyca z którą staramy się walczyć. Wiadomo ile gwarantuje NFZ. Jesteśmy zmuszeni do prywatnych  lekarskich wizyt, aby przyspieszyć bieg zdarzeń , a tym samym ratować życie męża.W chwili obecnej mąż ma orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy I nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować w życiu codziennym.

W tym roku dowiedzieliśmy się , że nasz 3 letni synek ma autyzm. Początkowo zdruzgotana tą informacją , podjęłam starania o polepszenie bytu syna. Rozpoczęłam uczęszczać z Adasiem na terapię I rehabilitację przeznaczona dla dzieci autystycznych. Doszły także koszty dojazdów na zajęcia oraz wydatki związane ze specjalistyczną dietą zaleconą przez lekarzy ( bez cukru, laktozy, gutenu), a także pomocami dydaktycznymi niezbędnymi w procesie terapeutycznym (książki, zabawki sensoryczne). Samemu jest bardzo ciężko nam podołać  wszystkim wydatkom, dlatego zwracam się do Państwa ludzi o wielkim sercu o pomoc. Będziemy  wdzięczni nawet za najmniejsze wsparcie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Łukasik - awatar

Emilia Łukasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Jama - awatar
Barbara Jama
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij