Zbiórka Leczenie zgryzu Odiego - miniaturka zdjęcia

Leczenie zgryzu Odiego

Zbiórka Leczenie zgryzu Odiego - zdjęcie główne

Leczenie zgryzu Odiego

415 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Kowalska - awatar

Aleksandra Kowalska

Organizator zbiórki

                                        Cześć jestem Odi, mam ciut ponad 5 miesięcy. 

Gdy miałem 2 miesiące to zostałem znaleziony przez ciocie Kasie gdy błąkałem się pomiędzy blokami w Dąbrowie Górniczej szukając swoich ludzi. Ciocia zaopiekowała się mną i próbowała odnaleźć moich opiekunów. Niestety nikt mnie nie szukał... więc postanowiła znaleźć mi nowy domek. Po kilku dniach trafiłem do super ludzi, którzy dbają o mnie. 

Niestety po konsultacjach weterynaryjnych okazało się że mam dość dużą wadę zgryzu. Dolna szczęka jest znacząco mniejsza od górnej, przez co kły wbijają się w górne podniebienie co powoduje duży dyskomfort. Wada ta jeżeli nie będzie leczona to spowoduje przebicie podniebienia w skutek czego jedzenie będzie dostawać się do nosa. 

Podczas dzisiejszej wizyty (24.05) w Specjalistycznej Stomatologicznej Klinice Weterynaryjnej "Rademenes" w Bielsku Pani Doktor poinformowała, że moja wada jest zbyt duża by leczyć ją poprzez aparat. Konieczny będzie zabieg operacyjny polegający na usunięciu siekaczy a także skróceniu kłów dolnych co zwiększy komfort mojego życia. Niestety koszt zabiegu jest wysoki (zabieg ok. 1300 zł + wizyty kontrolne) co znacznie przekracza budżet moich opiekunów.  Data zabiegu to 05.06. Bardzo proszę o wsparcie. Pozdrawiam Odi. 

Po zabiegu wszystkie rachunki zostaną udostępnione. Jeżeli będzie naddatek pieniężny to zostanie on przekazany na innego psiaka w potrzebie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Kowalska - awatar

  Aleksandra Kowalska

  30.06.19
  30.06.19

  Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc. Oduś po zabiegu ma się świetnie. Wizyta kontrolna również wyszła dobrze. Kolejna wizyta w styczniu - wtedy zostanie wykonane Rtg i dowiemy się czy będzie konieczne usunięcie dolnych siekaczy. Trzymajcie kciuki by jednak nie było takiej potrzeby. Łapka od Odiego i Maji. 🙃

  Zdjęcie aktualizacji 33 574

415 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Kowalska - awatar

Aleksandra Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Monika - awatar
Monika
20
Msmirag - awatar
Msmirag
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktoria Czogał - awatar
Wiktoria Czogał
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
olivia - awatar
olivia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gabriela - awatar
Gabriela
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij