Zbiórka Leczenie zgryzu Odiego - zdjęcie główne

Leczenie zgryzu Odiego

415 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kowalska - awatar

Aleksandra Kowalska

Organizator zbiórki

                                        Cześć jestem Odi, mam ciut ponad 5 miesięcy. 

Gdy miałem 2 miesiące to zostałem znaleziony przez ciocie Kasie gdy błąkałem się pomiędzy blokami w Dąbrowie Górniczej szukając swoich ludzi. Ciocia zaopiekowała się mną i próbowała odnaleźć moich opiekunów. Niestety nikt mnie nie szukał... więc postanowiła znaleźć mi nowy domek. Po kilku dniach trafiłem do super ludzi, którzy dbają o mnie. 

Niestety po konsultacjach weterynaryjnych okazało się że mam dość dużą wadę zgryzu. Dolna szczęka jest znacząco mniejsza od górnej, przez co kły wbijają się w górne podniebienie co powoduje duży dyskomfort. Wada ta jeżeli nie będzie leczona to spowoduje przebicie podniebienia w skutek czego jedzenie będzie dostawać się do nosa. 

Podczas dzisiejszej wizyty (24.05) w Specjalistycznej Stomatologicznej Klinice Weterynaryjnej "Rademenes" w Bielsku Pani Doktor poinformowała, że moja wada jest zbyt duża by leczyć ją poprzez aparat. Konieczny będzie zabieg operacyjny polegający na usunięciu siekaczy a także skróceniu kłów dolnych co zwiększy komfort mojego życia. Niestety koszt zabiegu jest wysoki (zabieg ok. 1300 zł + wizyty kontrolne) co znacznie przekracza budżet moich opiekunów.  Data zabiegu to 05.06. Bardzo proszę o wsparcie. Pozdrawiam Odi. 

Po zabiegu wszystkie rachunki zostaną udostępnione. Jeżeli będzie naddatek pieniężny to zostanie on przekazany na innego psiaka w potrzebie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Kowalska - awatar

  Aleksandra Kowalska

  30.06.2019
  30.06.2019

  Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc. Oduś po zabiegu ma się świetnie. Wizyta kontrolna również wyszła dobrze. Kolejna wizyta w styczniu - wtedy zostanie wykonane Rtg i dowiemy się czy będzie konieczne usunięcie dolnych siekaczy. Trzymajcie kciuki by jednak nie było takiej potrzeby.
  Łapka od Odiego i Maji. 🙃

  Zdjęcie aktualizacji 33 574

415 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Kowalska - awatar

Aleksandra Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Monika - awatar
Monika
20
Msmirag - awatar
Msmirag
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktoria Czogał - awatar
Wiktoria Czogał
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
olivia - awatar
olivia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gabriela - awatar
Gabriela
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij