Zbiórka Leczenie siwego - zdjęcie główne

Leczenie siwego

1 451 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka HP - awatar

Agnieszka HP

Organizator zbiórki

Heros to młody, 8-letni koń, który miał trudny początek swojego życia - niejednokrotnie zmieniał właściciela i z naszej obserwacji nie był traktowany najlepiej. Bał się kontaktu z człowiekiem, a jego zachowanie wskazywało na to że od ludzi doznawał tylko cierpień. 

Trafił do nas w styczniu 2017, w tym czasie przez ponad rok koń zaczął robić znaczne postępy. Stał się ufny, chętny do współpracy i przede wszystkim odzyskał wiare i zaufanie do ludzi. 

Niestety, gdy wydawało nam się, że już wszystko idzie coraz lepiej, zaczęły pojawiać się inne problemy. Dowiedziałyśmy się, że już wcześniej koń miał problemy z nogami, które nigdy nie były dokładnie zdiagnozowane. 2 miesiące temu kiedy jego stan znacznie się pogorszył i koń nie był w stanie prawidłowo się poruszać i nawet przy najprostszych czynnościach wykazywał ogromną kulawiznę prawej przedniej nogi, podjęłyśmy decyzję rozpoczęcia diagnozy i konsultacji z lekarzami weterynarii. 

Okazało się, że Heros ma cystę (ubytek w kości trzeszczki). Jest to wada wrodzona, która bez kosztownej operacji i rehabilitacji będzie się coraz bardziej pogłębiała i może skończyć się koniecznością uśpienia konia w wyniku pęknięcia trzeszczki. 

Jedyną szansą była decyzja o operacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Koszt zabiegu i rehabilitacji wynosi około 15tys i może istnieć konieczność powtarzania zabiegu za rok. Dzięki tej operacji jest szansa, że będzie żył bez bólu i odzyska siły. Niestety nigdy nie ma stu procentowej pewności, że koń wróci w pełni do zdrowia, ale chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby dać mu szansę, żeby spędził reszte swojego życia bez ciągłego bólu i cierpienia. 

Przez ostatni rok bardzo przywiązałyśmy się do Herosa, skradł on nasze serduszko i nie jesteśmy już w stanie dłużej patrzeć na jego cierpienie. Nigdy nie prosiłyśmy nikogo o tak ogromną pomoc, ale wierzymy, że z Państwa pomocą jest szansa na wyleczenie Herosa. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.18
  25.07.18

  Powodzenia Aga!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.18
  14.07.18

  Wspieram , pomagam

1 451 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka HP - awatar

Agnieszka HP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwek - awatar
Sylwek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij