Zbiórka Leczenie siwego - zdjęcie główne

Leczenie siwego

1 471 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka HP - awatar

Agnieszka HP

Organizator zbiórki

Heros to młody, 8-letni koń, który miał trudny początek swojego życia - niejednokrotnie zmieniał właściciela i z naszej obserwacji nie był traktowany najlepiej. Bał się kontaktu z człowiekiem, a jego zachowanie wskazywało na to że od ludzi doznawał tylko cierpień. 

Trafił do nas w styczniu 2017, w tym czasie przez ponad rok koń zaczął robić znaczne postępy. Stał się ufny, chętny do współpracy i przede wszystkim odzyskał wiare i zaufanie do ludzi. 

Niestety, gdy wydawało nam się, że już wszystko idzie coraz lepiej, zaczęły pojawiać się inne problemy. Dowiedziałyśmy się, że już wcześniej koń miał problemy z nogami, które nigdy nie były dokładnie zdiagnozowane. 2 miesiące temu kiedy jego stan znacznie się pogorszył i koń nie był w stanie prawidłowo się poruszać i nawet przy najprostszych czynnościach wykazywał ogromną kulawiznę prawej przedniej nogi, podjęłyśmy decyzję rozpoczęcia diagnozy i konsultacji z lekarzami weterynarii. 

Okazało się, że Heros ma cystę (ubytek w kości trzeszczki). Jest to wada wrodzona, która bez kosztownej operacji i rehabilitacji będzie się coraz bardziej pogłębiała i może skończyć się koniecznością uśpienia konia w wyniku pęknięcia trzeszczki. 

Jedyną szansą była decyzja o operacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Koszt zabiegu i rehabilitacji wynosi około 15tys i może istnieć konieczność powtarzania zabiegu za rok. Dzięki tej operacji jest szansa, że będzie żył bez bólu i odzyska siły. Niestety nigdy nie ma stu procentowej pewności, że koń wróci w pełni do zdrowia, ale chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby dać mu szansę, żeby spędził reszte swojego życia bez ciągłego bólu i cierpienia. 

Przez ostatni rok bardzo przywiązałyśmy się do Herosa, skradł on nasze serduszko i nie jesteśmy już w stanie dłużej patrzeć na jego cierpienie. Nigdy nie prosiłyśmy nikogo o tak ogromną pomoc, ale wierzymy, że z Państwa pomocą jest szansa na wyleczenie Herosa. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2018
  25.07.2018

  Powodzenia Aga!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2018
  14.07.2018

  Wspieram , pomagam

1 471 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka HP - awatar

Agnieszka HP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwek - awatar
Sylwek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij